Diskuze Vyhledání kamaráda

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ještě není, příští týden bude určitě.
K Psí mapě přidáno vyhledávání podle plemene a dalších údajů!
škoda že to nejde taky se mi nechce procházet všechny profily abych zjistila kde je někdo ze vsetína nabo zlína
NA PROFILU PEJSKA JSOU MODRÁ OKÉNKA /NA PRAVÉ STRANĚ UPROSTŘED/. V PRVNÍM OKÉNKU JE OBÁLKA,VE DRUHÉM PEJSEK..... TAKŽE SI OTEVŘEŠ PROFIL PEJSKA,KTERÉHO SI CHCEŠ DÁT DO PŘÁTEL A KLIKNEŠ NA TO DRUHÉ OKÉNKO. NASKOČÍ TI "TABULKA" A TY POTVRDÍŠ PŘIDAT DO PŘÁTEL A JE TO :o)
ja bych se chtela ze ptat jak se pridaa nekoho do pratel jak se to dela
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, nedávno mi z profilů (Faiton, Arwen, Betty a Barborka) zmizeli všichni přátelé a přesto, že dám přidat, žádný se nikdy nezobrazí. Děkuji Eleonora
ahoj chtela jsem se zeptat, jestli je tato stranka zadarmo a jestli se tu da koupit nejaky pejsek, jsem tu prvne :( a vubec nic nevim a take jak se o ne starat, diky moc...:D
Hledám kamarády přes Hafiky který by si se mnou popovídal o včem možném ozvěte se nekdo!!:(
Ahoj, mě by se líbilo, kdyby hledačka byla rozšířena ještě o hledání dle datumu narození. Usnadnilo by to např. vyhledávání sourozenců. Jenom připomínka:-) Mějte se krásně a děkujeme za propracované stránky :-)
Ten vyhledávač nefunguje, a nesnažte se mi říct že jo!! }-|
No, já když kliknu na "profily mazlíčků" -zobrazí se od nejnovějších profilů, následně "hledám" napíšu třeba název města a najde mi to všechny mazlíčky, které mají v profilu zadán ten název města, co jsem chtěla. Myslím, že to je docela rychlé a snadné hledání...
Už je tato funkce dostupná?Nemohu jí najít.
Ano u psí mapky plánujeme rozšířené vyhledávání podle okresů, krajů a plemen. Důležité však budou správně zadané údaje u vašich profilů ;) Tato funkce by měla být dostupná během přístího týdne.
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli nejde nějak zařídit, aby se mohli pejsci vyhledávat podle místa pobytu? Že bych zadala třeba město Ostrava a vyhledalo by mi to všechny ostravské hafíky? Mapa, která je zde, není zrovna přehledná. Je to jen návrh :-) Hezký den!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?