Diskuze Vyhledávač

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Rexík (28.06.2013 03:30:55) napsal: Také nefunguje a žádám o kompenzaci za ztíženou možnost hledání dárečků. Pomalé načítání stránek se již stalo standardem. Rexíku, ty si naivka :-) :-) :-) :-)
To byl jen žert, vím, že se toho tady nedočkáme. Ale co kdyby. supík (28.06.2013 07:53:49) napsal: Rexíku, ty si naivka :-) :-) :-) :-)
supík (27.06.2013 19:31:48) napsal: Dnes po ránu jsem zjistil stejný problém, jsem zvědav jestli se admini vyjádří. Na micinách mi taky nejde a na koníčci.cz si taky někdo stěžoval...tak třeba si někdo z adminů všimne;-)
Iva (27.06.2013 17:32:12) napsal: Ahoj, od včerejška mi vůbec nefunguje vyhledávač. Je to jen u mě, nebo je tam nějaká chybka ? Dnes po ránu jsem zjistil stejný problém, jsem zvědav jestli se admini vyjádří.
Také nefunguje a žádám o kompenzaci za ztíženou možnost hledání dárečků. Pomalé načítání stránek se již stalo standardem.
Nefunguje skoro nic. Nejde vyhledávač, nejdou vkládat fotky, nelze posílat dárečky.... Někteří uživatelé si stěžují, že se jim z tohoto serveru opakovaně dostal do PC virus. Jak se zdá, tak to nikoho nezajímá....
Iva (27.06.2013 17:32:12) napsal: Ahoj, od včerejška mi vůbec nefunguje vyhledávač. Je to jen u mě, nebo je tam nějaká chybka ? Nefunguje zřejmě nikomu a nikde:( :(
Jinak nahrávání fotografií i posílání dárečků a kostiček je rovněž funkční. Kate (28.06.2013 12:00:54) napsal: Vyhledávání již funguje. Ostatní prověříme až večer, kdy probíhají pravidelné skripty.
Vyhledávání již funguje. Ostatní prověříme až večer, kdy probíhají pravidelné skripty. Májina (28.06.2013 11:38:35) napsal: Mociny děkujeme:D
Kate (28.06.2013 12:00:54) napsal: Vyhledávání již funguje. Ostatní prověříme až večer, kdy probíhají pravidelné skripty. Vyhledávač funguje na Hafíkách, ještě odpoledne ale nešel na Micinách a Koníčcích nejde ještě teď, takže , Kate, kroť svůj optimismus8-} 8-}
supík (28.06.2013 21:23:08) napsal: Vyhledávač funguje na Hafíkách, ještě odpoledne ale nešel na Micinách a Koníčcích nejde ještě teď, takže , Kate, kroť svůj optimismus8-} 8-} (◕‿◕) _____ღ♥ღ_____(◕‿◕) Vítám všechny účastníky táboráku a přeji všem pohodový den – pokud půjdou hafíci ☆ღ Čikoušek ♪☆… o(◕␣~)o (◕‿◕) _____ღ♥ღ_____(◕‿◕) </blockquote> ahojík... dnes to tedy funguje, že by se z toho jeden.... mohu říc,že od středy se domáhám nápravy...o víkendu mám zkušenosti takové,že se to řeší až v pondělí...a mě je tady z toho špatně-vždy když se tu bavíme a tvoříme zábavu není NIKDO kdo by se aspoň podíval a napsal je to takové...nejdou zobrazit fotečky dne -které si kamarádi nachystali do videjka...to by se adminům něco stalo,že je od středy obtěžujeme.....a trvám na jejich odpovědi a proč se zobrazují reklamy-obchodujte s ropou u hafíků?????To jsme už tak daleko klesli...jestli admini nestíhají já jim ráda pomůžu a trochu to tady napravím-hlavně v zábavě...nic se tu neději a když vytvořím pro kamarády něco nic nefujguje...jak dlouho to budeme trpět????.Poradí mi někdo co mám udělat aby to bylo jako dřív...nebýt nás tak je to nudný web....žádám tady odpověď ale ne takové výmluvy jaké mi chodí...jsme tu dospělí lidé...je pravda,že můžeme odejít....ale se mnou jich půjde hodně8-} možná to chcete...a ještě jedna věc....VÝHRY SE VZDÁVÁM ve prospěch těch kteří to potřebují víc!!!! I když s Čikouškem bojujeme s nemocemi-jsou tu ti nej kamarádi kteří povzbudí tak,že člověk jde dál a doufám..ale u adminů to nepochopím asi jsem už stará a měla bych jít...ostatním přeji ať se jim tu líbí....Čikoušek a nazlobená Hanka posláno i adminům!!!
Kate (28.06.2013 10:20:51) napsal: O problému samozřejmě víme a řešíme ho. Vzhledem k propojení všech tří portálů se problém bohužel týká všech tří. :( Snažíme se to vyřešit co nejdříve. Mociny děkujeme:D
O problému samozřejmě víme a řešíme ho. Vzhledem k propojení všech tří portálů se problém bohužel týká všech tří. :( Snažíme se to vyřešit co nejdříve. Májina (27.06.2013 20:02:16) napsal: Na micinách mi taky nejde a na koníčci.cz si taky někdo stěžoval...tak třeba si někdo z adminů všimne;-)
Iva (27.06.2013 17:32:12) napsal: Ahoj, od včerejška mi vůbec nefunguje vyhledávač. Je to jen u mě, nebo je tam nějaká chybka ? Zdravím, mě taky nejde...na jakýkoliv hledaný výraz(i ten dříve nalezený) mi odpovídá stejně: >> "Pro hledaný výraz tu nemáme nic, zkus tyto tipy: zjednodušit vyhledávaný dotaz zkontrolovat, jestli neobsahuje chybu zkusit jiný, ale podobný výraz"
Ahoj, od včerejška mi vůbec nefunguje vyhledávač. Je to jen u mě, nebo je tam nějaká chybka ?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?