Diskuze Vyhledávání a chs

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tak podle města tam je vyhledávání, člověk se může mrknout i na mapu, ale i tak je to celkem složité, třeba na mapě se tuším zobrazují jen jména pejsků a já u některých hafíků nevím, jak se jmenují, buď se jen tak míjíme, nebo je páníčci oslovují všemožně ;-)
simca (04.12.2010 12:16:35) napsal: Taky už mě to napadlo.Bylo by to fajn;-) Taky by mohlo být vyhledávání podle toho kde pejsek bydlí:D Profily -> (zelené tlačítko) Hledám -> Rozšířené vyhledávání
Agnesita (03.12.2010 21:38:29) napsal: Měla bych takový nápad a zároveň prosbu (popřípadě dotaz jak to najít, pokud to již existuje). Na sídlišti pobíhá spousta pejsků, se kterými se kamarádíme a ráda bych je našla na hafících, pro tuto příležitost mi trochu chybí specifičtější vyhledávání, např. je-li pejsek štěně, pohlaví... Přeci jen některá plemena jsou tu zastoupena v hojném počtu a hledání není zrovna jednoduché, pokud hledáte konkrétního jedince. A taky mě napadlo, jestli by nešlo vyhledávat i podle chovatelských stanic, že by bylo fajn najít pejsky, kteří pochází ze stejné chovatelské stanice ;-) Taky už mě to napadlo.Bylo by to fajn;-) Taky by mohlo být vyhledávání podle toho kde pejsek bydlí:D
Měla bych takový nápad a zároveň prosbu (popřípadě dotaz jak to najít, pokud to již existuje). Na sídlišti pobíhá spousta pejsků, se kterými se kamarádíme a ráda bych je našla na hafících, pro tuto příležitost mi trochu chybí specifičtější vyhledávání, např. je-li pejsek štěně, pohlaví... Přeci jen některá plemena jsou tu zastoupena v hojném počtu a hledání není zrovna jednoduché, pokud hledáte konkrétního jedince. A taky mě napadlo, jestli by nešlo vyhledávat i podle chovatelských stanic, že by bylo fajn najít pejsky, kteří pochází ze stejné chovatelské stanice ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?