Diskuze vyhledávání uživatelů

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, to je opravdu zvláštní, já se na Váš profil úplně v pohodě dostanu -https://www.hellosandy.cz/profily/detail/139444/ Zkoušela jste se odhlásit a znovu přihlásit? Zkoušela jste Ctrl+F5? Případně, zkoušela jste to i v jiném prohlížeči? Brokovi (25.09.2014 08:00:06) napsal: Pořád se nemohu dostat na svůj profil.Jsem přihlášena,všechno mohu otevřít jen svůj profil né8-| Vždycky se mi znovu objeví nápis-plánovaná odstávka-která už včera skončila8-} Můžete mi poradit prosím.Děkuji.
Vážení "Hafíkáři", dovoluji si veřejně poděkovat panu "JF" za radu, jak se dostat na "VYHLEDÁVÁNÍ" - funguje to perfektně:-)
Dík:-) jde mi to na gůglu;-) Hurááááá:-D Hezký den;-) Jana
On tam je, ale pod obrázkom lupy vedľa odkazu "Nový profil psa" - stačí na lupu kliknúť a zobrazí sa vám okienko na zadanie vyhľadávacieho dotazu. Jirka (25.09.2014 02:29:33) napsal: Prosím o vyjádření k "vypuštění" řádečku "vyhledat", který před odstávkou fungoval, a po tom, kdy nebylo možno se přihlásit zcela zmizel?? Myslím, že nebudu sám, kdo jej bude pro snadnou a rychlou identifikaci uživatelů postrádat. Domnívám se, že to je dosti škoda, i když uznávám, že grafika se celkově "polepšila" Děkuji předem za odpověď, i když nejlepší odpovědí by byl návrat shora uvedeného.
Podíváme se na to, prosím o trpělivost. Brokovi (25.09.2014 13:44:32) napsal: Nepomohlo to pořád mi naskakuje čistá bílá stránka s nápisem plánovaná odstávka>:-(Už jsem vyzkoušela vše co umím,už jsem bezradná8-} Jana
Nepomohlo to pořád mi naskakuje čistá bílá stránka s nápisem plánovaná odstávka>:-(Už jsem vyzkoušela vše co umím,už jsem bezradná8-} Jana
Radka (25.09.2014 08:55:29) napsal: Zkuste se odhlásit, obnovit stránku (ctrl+f5) a pak se znovu přihlásit, mělo by to fungovat.
KAMARáTI RáNO SA NáM PODARILO DOSTAť NA PROFIL VERDIHO POMOCOU ADMINI ZA čO IM ĎAKUJEME ALE MUSELI SME íSť AJ NA DRUHý NOťAS ZATIAľ SI DáVAME RESTY DO PORIADKU ĎALEJ DíKY UžíVATEľKáM JANKE LENKE A PETROVI TO Sú PANIčKY OD BETYNKY DANýSKA A PETRA KTORé NáM TIEž POMOHLI SPRáVAMI A RADAMI VEľMI SI TO VážIME A CENíME TAKžE AK NIEKTO NEDOSTANE OD NáS SPRáVU ALEBO ODKAZ NEHNEVAJTE SA SNAžíME SA VšETKO DAť NA PORIADOK PRAJEME KAMARáTOM HLAVNE ZDRAVIE A POHODU
Zkuste se odhlásit, obnovit stránku (ctrl+f5) a pak se znovu přihlásit, mělo by to fungovat. Brokovi (25.09.2014 08:00:06) napsal: Pořád se nemohu dostat na svůj profil.Jsem přihlášena,všechno mohu otevřít jen svůj profil né8-| Vždycky se mi znovu objeví nápis-plánovaná odstávka-která už včera skončila8-} Můžete mi poradit prosím.Děkuji.
Pořád se nemohu dostat na svůj profil.Jsem přihlášena,všechno mohu otevřít jen svůj profil né8-| Vždycky se mi znovu objeví nápis-plánovaná odstávka-která už včera skončila8-} Můžete mi poradit prosím.Děkuji.
Prosím o vyjádření k "vypuštění" řádečku "vyhledat", který před odstávkou fungoval, a po tom, kdy nebylo možno se přihlásit zcela zmizel?? Myslím, že nebudu sám, kdo jej bude pro snadnou a rychlou identifikaci uživatelů postrádat. Domnívám se, že to je dosti škoda, i když uznávám, že grafika se celkově "polepšila" Děkuji předem za odpověď, i když nejlepší odpovědí by byl návrat shora uvedeného.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?