Diskuze Výhra v soutěži

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,vyhráli jsme v soutěži Hills a přišli nám jen granule a konzervička,ale ten cestovní set ne. Měl být ve výhře také?Děkuji
Evulik (26.07.2012 15:58:27) napsal: Dobrý den,chtěla bych se zeptat,vyhráli jsme v soutěži Hills a přišli nám jen granule a konzervička,ale ten cestovní set ne. Měl být ve výhře také?Děkuji Ano, měl tam být i cestovní set, ale mě také nepřišel. Byly tam jen granulky a konzerva. Psala jsem i admince, ale dosud žádná odezva. Ono totiž to prý neposílají Hafici.cz ale ten sponzor.
my jsme psali přímo na hafíky a taky žádná odpověď:-( Iva (26.07.2012 19:26:29) napsal: Ano, měl tam být i cestovní set, ale mě také nepřišel. Byly tam jen granulky a konzerva. Psala jsem i admince, ale dosud žádná odezva. Ono totiž to prý neposílají Hafici.cz ale ten sponzor.
Já také vyhrála a pořád nic....
Dobrý den, dne 6.6. 2012 jsem vyhrála 2. místo v soutěži o Hills balíček, ale výhra stále nepřišla. Telefon a adresu jsem na vaši výzvu posílala 9.6. Psala jsem i 24.6. admince Justy, ale odpověď také ještě nepřišla. Už jste to posílali, nebo to někde uvázlo ?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?