Diskuze Výhra v soutěži

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, vyhrála jsem v soutěži 5% slevu na pojištění pro psa Halali, za což moc děkuji :-) Bohužel jsem se však nikde v podkladech co jste mi poslali nedočetla, kolik tato sranda vlastně stojí. Nicméně stejně nesplňuji podmínku pro uzavření této smlouvy, protože cituji: "poslední vstupní věk psa je den dovršení 6 let". Já mám pejsky bohužel už starší :( To nabízené DVD R. Desenského zřejmě obdržím až pokud tu smlouvu uzavřu, takže taky nic. Takže pokud to jde, ráda bych tuto výhru přenechala někomu, kdo bude mít zájem této slevy využít.
Podrobnosti k pojištění najdete zde:http://www.halali-pojistovna.cz/psi_191/ případně volejte přímo do pojišťovny. Myslím, že by se asi dalo domluvit přepsání výhry na někoho jiného. Případně mi dejte vědět do interních zpráv. Iva (22.10.2014 16:30:29) napsal: Dobrý den, vyhrála jsem v soutěži 5% slevu na pojištění pro psa Halali, za což moc děkuji :-) Bohužel jsem se však nikde v podkladech co jste mi poslali nedočetla, kolik tato sranda vlastně stojí. Nicméně stejně nesplňuji podmínku pro uzavření této smlouvy, protože cituji: "poslední vstupní věk psa je den dovršení 6 let". Já mám pejsky bohužel už starší :( To nabízené DVD R. Desenského zřejmě obdržím až pokud tu smlouvu uzavřu, takže taky nic. Takže pokud to jde, ráda bych tuto výhru přenechala někomu, kdo bude mít zájem této slevy využít.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?