Diskuze Výhry v soutěži

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Před několika týdny jsem zjistila, že jsem výhercem soutěže a vyhrála jsem pobyt na výcvikovém táboře. Jenže doposud jsme já, ani druhý výherce nedostali k výhře nic. Proč?
Hafoj oboum, je to zvláštní, výhry jsme odeslaly. Tak jedině, že by se to někde zatoulalo na poště. Vydržte ještě týden a jestli vám to přesto nedorazí, napište na info[at]hafici.cz a budeme to nadále řešit s Českou poštou. (Jinak výhru můžete předat i někomu jinému.) Pavča (04.05.2011 12:35:54) napsal: K tomuto dotazu se hlásím jako druhý výherce.Doposud jsme nebyli vyroměni.A dále bych se ráda zeptala,zda mohu svou výhru předat někomu jinému v případě nevyhovjícího termínu.Poznali jsme tu spoustu dobrých kamarádů,kteří by jeli.Nebo jestli výhra bude platit opravdu jen pro nás?:D
Děkujeme za rychlou odověď.Velmi jste mě potěšila zprávou,že mohu výhru v případě předat někomu,kdo budemít zájem.Pokud bude termín v nevyhovující době,určitě ji s radostí předám někomu koho to velmi potěší a výcvikový tábor si užije.:-DD Udělá to radost i nám.Krásný zbytek dne.
Kate (04.05.2011 14:45:30) napsal: Hafoj oboum, je to zvláštní, výhry jsme odeslaly. Tak jedině, že by se to někde zatoulalo na poště. Vydržte ještě týden a jestli vám to přesto nedorazí, napište na info[at]hafici.cz a budeme to nadále řešit s Českou poštou. (Jinak výhru můžete předat i někomu jinému.) Díky, výhra dorazila!
K tomuto dotazu se hlásím jako druhý výherce.Doposud jsme nebyli vyroměni.A dále bych se ráda zeptala,zda mohu svou výhru předat někomu jinému v případě nevyhovjícího termínu.Poznali jsme tu spoustu dobrých kamarádů,kteří by jeli.Nebo jestli výhra bude platit opravdu jen pro nás?:D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?