Diskuze Vyhublá kobylka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hodně pomáhá spařený len a oves, taky je tady jedna taková kobylka a tohle jí pomohlo docela rychle :-)
doporučuji drcený ječmen....ale musí být drcený...spařit ho horkou vodou a nechat vychladnout a poté podávat koni...pomáhá to i na podzim kdy koně přecházejí z trávy na seno..;-)
Ahojky moje kobylka měla úplně ten samý problém.... Veterinář mi doporučil krmit sladovým květem, ale po něm musí kobylka pracovat. Je to moc vynikající věc. ;-)
ano určitě v oddílu máme kobylku Cuketu také je pořád vyhublá nám hodně zabíralo že sme jí nechali pásat aspoň 3 hodiny a dávali jsme ji kukuřici.za měsíc už byla kulatší. Doufam že to pomůže.
určitě se nejdřív poraď s veterinářem jestli nemá nějaký problém.i když u nás je ustájená kobylka která žádný problém nemá ale i přesto je spadená jen kvůli tomu že je tak prostě stavěná.
MarryAlice (09.03.2010 11:59:58) napsal: Dobrý den, prosím poraďte co mám dát vyhublé kobylce na vykrmení? Jdou jí vidět žebra a pánevní kosti. Už jí dávám otruby, ale myslím že to nestačí!!! :_( Děkuji předem za odpověď rozhodně by bylo si nechat poradit od veterináře nebo zkus napsat tady do poradny a myslím že ti dobře poradí.není dobré příliš menit krmení a zkoušet.mohla by mít zažívací potíže:-~
Dobrý den, prosím poraďte co mám dát vyhublé kobylce na vykrmení? Jdou jí vidět žebra a pánevní kosti. Už jí dávám otruby, ale myslím že to nestačí!!! :_( Děkuji předem za odpověď
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?