Diskuze vykousávání chlupů

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojsky. Máme doma malý problém. Náš kocourek,(10 let) si začal na bříšku vykousávat chlupy, skoro až do krve. Na veterině to zkoukli, řekli, že svrab ani nic podobného nemá, dali pudr a bylo. Jenže nic nepomáhá, vyhryzává si to tam snad z nudy nebo co. Jinak žádnej problém nemá, jen mě napadlo, nemůže to dělat z nějakého psychického trucu nebo co? Je to svéhlavička jako každej chlap:-) Jestli někdo řešíte něco podobného prosím písněte. Dík
Mám kocourka Ládu 9 let,myslím že to ale bylo i loni touhle dobou,začal sei vykousávat srst na konci hřbetu u ocasu,jen na jednom místě ..volala jsem veterinu co by to mohlo být také řekli že asi svrab,kočky mám dvě a Rozárka nic a je dlouhosrstá,bydlím kousek od Nisy a je hodně komárů.tak nevím zda je poštípán nebo má blechy,i když jsou obě kočky doma..včera jsem ho postříkala orthosanem a uvidím..jídlo mu střídám,jí všechno a psychika to je hodně možný,mám starosti může to se mnou prožívat..:-) >:-(
psychické by to mohlo být, nezměnilo se u vás něco doma? Zkuste zapřemýšlet. Nebo mě také napadlo, jestli nemá alergii na krmivo. Můj kocourek se takhle strašně moc drbal za ouškem, až chlupy lítali a byla to alergie na krmivo, tak jsem přesedlala na hypoalergení krmivo.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?