Diskuze Vylepšení

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Rexík (12.12.2010 18:33:19) napsal: Naprosto souhlasím a myslím, že by to uvítala spousta uživatelů a také by ubylo těch nesmyslných sporů a urážek. No ta prava sa vyjadrila,ktora mi poslala na profil Bobka zhruba pred dvoma tyzdnami takuto spravicku,momentalne je asi na 4.stranke,ak ju nestihne vymazat,tu je: 2 týdny Rexík Rexík Tak už tvoje panička vytáhla koště? Přes noc nám tolik nasněžilo ...Třeba se bude hodit i k něčemu jinému
Majka (14.12.2010 02:22:31) napsal: No ta prava sa vyjadrila,co mi poslala na profil Bobka takuto spravicku,momentalne je to asi na 4.stranke ak ju nestihne vymazat,tu je: 2 týdny Rexík Rexík Tak už tvoje panička vytáhla koště? Přes noc nám tolik nasněžilo ...Třeba se bude hodit i k něčemu jinému
Majka (14.12.2010 02:33:01) napsal: No ta prava sa vyjadrila,ktora mi poslala na profil Bobka zhruba pred dvoma tyzdnami takuto spravicku,momentalne je asi na 4.stranke,ak ju nestihne vymazat,tu je: 2 týdny Rexík Rexík Tak už tvoje panička vytáhla koště? Přes noc nám tolik nasněžilo ...Třeba se bude hodit i k něčemu jinému >:) :-DD :-D
Rexík (12.12.2010 18:33:19) napsal: Naprosto souhlasím a myslím, že by to uvítala spousta uživatelů a také by ubylo těch nesmyslných sporů a urážek. No ta prava sa vyjadrila,co mi poslala na profil Bobka takuto spravicku,momentalne je to asi na 4.stranke ak ju nestihne vymazat,tu je: # # 2 týdny Rexík Rexík Tak už tvoje panička vytáhla koště? Přes noc nám tolik nasněžilo ...Třeba se bude hodit i k něčemu
Majka (14.12.2010 01:28:36) napsal: No ta prava sa vyjadrila co mi poslala na profil Bobka takuto spravicku, ak chcete momentalne je to asi na 4.stranke ,presvedcte sa, - tu je : 2 týdny Rexík Rexík Tak už tvoje panička vytáhla koště? Přes noc nám tolik nasněžilo ...Třeba se bude hodit i k něčemu jinému
Rexík (12.12.2010 18:33:19) napsal: Naprosto souhlasím a myslím, že by to uvítala spousta uživatelů a také by ubylo těch nesmyslných sporů a urážek. No ta prava sa vyjadrila co mi poslala taku spravicku,presvedcte sa: 2 týdny Rexík Rexík Tak už tvoje panička vytáhla koště? Přes noc nám tolik nasněžilo ...Třeba se bude hodit i k něčemu jinému
Naprosto souhlasím a myslím, že by to uvítala spousta uživatelů a také by ubylo těch nesmyslných sporů a urážek. ਙ M & G.J. ਙ (29.11.2010 10:17:31) napsal: Já bych docela uvítala,kdyby bylo na výběr ohledně komentářů na profilech,jak to bývá i jinde,aby v nastavení bylo něco takového:1.přidávt kmonetáře mohou jen kamarádi 2.všichni 3.nikdo Já vím,že to teď můžu smazat,ale když už tam někdo něco napíše tak je to hloupí.
Já bych docela uvítala,kdyby bylo na výběr ohledně komentářů na profilech,jak to bývá i jinde,aby v nastavení bylo něco takového:1.přidávt kmonetáře mohou jen kamarádi 2.všichni 3.nikdo Já vím,že to teď můžu smazat,ale když už tam někdo něco napíše tak je to hloupí.
Ančí (28.11.2010 18:22:58) napsal: Ono je strašně snadné něco zkritizovat.. změny mají portál vylepšovat, inovovat ho, aby právě nebyl stále stejný, měl nové funkce, které by vyhovovaly většině uživatelů. Není na světě člověk ten, jenž by se zalíbil lidem všem. Já teda naopak správce těchto stránek obdivuju za to, že při neustálém řešení nějakých podvodných profilů, kolikrát i sprostých hádek mezi uživateli a tak podobně, mají ještě kreativitu na vymýšlení nového vzhledu a funkcí.. Nj, ale pokud neco dobre funguje, tak je zmena nekdy na skodu. Me je to fuk. To co pouzivam najdu i ted, ale pravda je, ze se mi to driv taky zdalo prehlednejsi. Aspon ta uvodni strana mi prisla vic v pohode. Ted je to mirne chaoticke. Ale treba zobrazeni uctu, nova galerie a jine vychytavky jsou fajn.
Simi Zelinová (28.11.2010 17:33:45) napsal: Ahoj Nechápu, proč je tu pořád samé nové vylepšení. Jednou je to malá kartička v rohu, te'ď i hlavní strana. Dojdu sem jednou za uherskej rok a půlka věcí je někde pryč>:-( To nemůžete nechat hafíky tak jak jsou? v roce 2007 to bylo pomalé ale normální8-} Ono je strašně snadné něco zkritizovat.. změny mají portál vylepšovat, inovovat ho, aby právě nebyl stále stejný, měl nové funkce, které by vyhovovaly většině uživatelů. Není na světě člověk ten, jenž by se zalíbil lidem všem. Já teda naopak správce těchto stránek obdivuju za to, že při neustálém řešení nějakých podvodných profilů, kolikrát i sprostých hádek mezi uživateli a tak podobně, mají ještě kreativitu na vymýšlení nového vzhledu a funkcí..
Ahoj Nechápu, proč je tu pořád samé nové vylepšení. Jednou je to malá kartička v rohu, te'ď i hlavní strana. Dojdu sem jednou za uherskej rok a půlka věcí je někde pryč>:-( To nemůžete nechat hafíky tak jak jsou? v roce 2007 to bylo pomalé ale normální8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?