Diskuze Vymazání soukromné zprávy

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Take prosim o editaci. Je to matouci. Diky Ivca
Včera jsem dostala soukromnou zprávu a bohužel nejde ani uložit ani vymazat pořád tam mám červený nadpis -máte soukromnou zprávu.;-) Možná,že to máte všichni a,že se to časem upraví8-} dejte někdo vědět jestlimáte to co já…Oli:(
Ahoj, editaci zpráv opravíme. Taky se mi nelíbí, že mi tam svítí přes 200 nových zpráv denně … takže jich tam po 2 týdnech od spuštění nové verze mám opravdu hodně :) Oli (18.04.2009 07:56:02) napsal: Včera jsem dostala soukromnou zprávu a bohužel nejde ani uložit ani vymazat pořád tam mám červený nadpis -máte soukromnou zprávu.;-) Možná,že to máte všichni a,že se to časem upraví8-} dejte někdo vědět jestlimáte to co já…Oli:(
Kate (18.04.2009 14:11:39) napsal: Ahoj, editaci zpráv opravíme. Taky se mi nelíbí, že mi tam svítí přes 200 nových zpráv denně … takže jich tam po 2 týdnech od spuštění nové verze mám opravdu hodně :)Oli (18.04.2009 07:56:02) napsal: Včera jsem dostala soukromnou zprávu a bohužel nejde ani uložit ani vymazat pořád tam mám červený nadpis -máte soukromnou zprávu.;-) Možná,že to máte všichni a,že se to časem upraví8-} dejte někdo vědět jestlimáte to co já…Oli:( Díky, už je to dobrý – jde to smazat.:-DD
mě tam svítí ohromný číslo a mám tam zprávy, který snad ani nejsou moje
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?