Diskuze Výmĕna bodů

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Zdravim chci se zeptat.. nedavno jsem videla, ze jdou vymenit body za vecne ceny, ale nyni uz dohledat nemuzu.. stale to funguje ? Pokud ano jak dohledam ? Diky :)
Dobrý den, Zuzko ujišťuji Vás, že na novém webu pracuje denně několik lidí. Bohužel současný web je na tolik komplikovaný a na starých systémech, že se přípravy protahují. A já jsem poslední, kdo má z toho radost, věřte tomu. Body se nikomu neztratí a všichni uživatelé je budou moci uplatnit na novém webu. Opět vás prosím o pochopení a za Hafici.cz budeme rádi, pokud tu s námi zůstanete. Přeji pěkný den Zuzka (20.08.2017 01:05:11) napsal: Zase lžou. Slibují to už tři měsíce. Teď najednou to má jít až v září nebo říjnu.Pak budou tvrdit, že v prosinci, lednu...atd.Ať se jdou vycpat, podvodníci prolhaný>:) >:) >:)
Kobylatko (18.08.2017 14:56:12) napsal: Myslím že je to opět jen lež a sliby ;-) .Tohle je totiž pořád dokola a dokola,žádný náznak ani pidi zněny.A když se to nezměnilo doteď pochybuji že se to změní za ty dva měsíce ? a velmi pochybuji že to stihnete dát dokupy tak aby to bez problémů fungovalo.A i kdyby tak vám v mezičase spousta lidí ještě uteče.A silně pochybuji o bonus programu že tam bude něco použitelnýho (především pro střední a velký psy), a ne třeba Pedigréé a podobně,a i kdyby pochybuju že se dostane na všechny když uživatelé mají nasbíraný nemalý počet bodů . Zase lžou. Slibují to už tři měsíce. Teď najednou to má jít až v září nebo říjnu.Pak budou tvrdit, že v prosinci, lednu...atd.Ať se jdou vycpat, podvodníci prolhaný>:) >:) >:)
Kobylatko (18.08.2017 14:56:12) napsal: Myslím že je to opět jen lež a sliby ;-) .Tohle je totiž pořád dokola a dokola,žádný náznak ani pidi zněny.A když se to nezměnilo doteď pochybuji že se to změní za ty dva měsíce ? a velmi pochybuji že to stihnete dát dokupy tak aby to bez problémů fungovalo.A i kdyby tak vám v mezičase spousta lidí ještě uteče.A silně pochybuji o bonus programu že tam bude něco použitelnýho (především pro střední a velký psy), a ne třeba Pedigréé a podobně,a i kdyby pochybuju že se dostane na všechny když uživatelé mají nasbíraný nemalý počet bodů . Pravda. Jsou to zase jenom sliby. Výměnu bodů za dárečky už slibují tři měsíce. Teď najednou že až v září nebo říjnu. Pak to bude leden, prosinec...atd. Jsou to lháři>:) >:) >:)
Libor (16.08.2017 09:15:21) napsal: Dobrý den, Diano Body v současné době za věcné ceny nelze vyměnit. Chystáme nové dárky, které se nám pozdržely. Na přelomu Září/října to bude možné a všem uživatelům odešleme obeznámení, že mohou své body uplatnit. Děkujeme za strpení Myslím že je to opět jen lež a sliby ;-) .Tohle je totiž pořád dokola a dokola,žádný náznak ani pidi zněny.A když se to nezměnilo doteď pochybuji že se to změní za ty dva měsíce ? a velmi pochybuji že to stihnete dát dokupy tak aby to bez problémů fungovalo.A i kdyby tak vám v mezičase spousta lidí ještě uteče.A silně pochybuji o bonus programu že tam bude něco použitelnýho (především pro střední a velký psy), a ne třeba Pedigréé a podobně,a i kdyby pochybuju že se dostane na všechny když uživatelé mají nasbíraný nemalý počet bodů .
Dobrý den, Diano Body v současné době za věcné ceny nelze vyměnit. Chystáme nové dárky, které se nám pozdržely. Na přelomu Září/října to bude možné a všem uživatelům odešleme obeznámení, že mohou své body uplatnit. Děkujeme za strpení Diana (13.08.2017 15:07:50) napsal: Zdravim chci se zeptat.. nedavno jsem videla, ze jdou vymenit body za vecne ceny, ale nyni uz dohledat nemuzu.. stale to funguje ? Pokud ano jak dohledam ? Diky :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?