Diskuze vypadávání srsti

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dělá se mu to hlavně na krku a na zádech,holé místa nemá ani se nijak neškrabe.Když ho čistíme vypadává mu docela dost chlupu ale lisiny nemá.Myslela jsem si že líná ale trvá to docela dlouho a těch chlupů je opravdu hodně.
Ahoj,naše koně to také měli-byla to plísen-chytili to od jiného koně ,když jim dali šlachovky,které tento nakažený koník nosil...Mazat protiplísnovými přípravky-mycodecidin,mycopolicid aj,vyvařit a vydezinfikovat bandáže,hadry pod bandáže,transportní kamaše a šlachovky...
Dobrý den, mám podobný problém u kobyle, na holeních se ji začly dělat bílé šupinky připomínající lupy, na těchto místech jí postupně vypadávají chlupy a tvoří se holé mapky, máte s tím někdo zkušenost za každou radu budu vděčna
Přelínání záleží na počasí, může to trvat ze dva měsíce. Jak vypadala larva? mohla to být jen zatoulaná muší larva. Ale taky byste měli koně prohlédnout jestli nemá na těle bouličky. Jako by tukové váčky. Ještě jsem to na vlastní oči neviděla, ale mohly by to být střeččí larvy. Každopádně na rychlejší přelínání a kvalitu srsti je dobré spařené lněné semínko. Efka (21.04.2013 20:08:58) napsal: Prach to není jsou to bílé lupy,když ho škrabeme tak nevypadá že mu to dělá dobře.Nejvíc to má na krku a na hřbetě,má to po celém těle ale ne tak moc.Občas se kouše ale nevykousává si to.Našli jsme mu i jednu larvu v srsti,malou bílou.Ale jen jednu a jednou.Jak dlouho asi trvá přelínání na letní srst? </blockquote>
Prach to není jsou to bílé lupy,když ho škrabeme tak nevypadá že mu to dělá dobře.Nejvíc to má na krku a na hřbetě,má to po celém těle ale ne tak moc.Občas se kouše ale nevykousává si to.Našli jsme mu i jednu larvu v srsti,malou bílou.Ale jen jednu a jednou.Jak dlouho asi trvá přelínání na letní srst? </blockquote>
Na krku z boku, nebo ve hřívě? když ho na těch místech drbeš nevypadá to jako by mu to dělalo dobře a svědilo ho to? Na zádech přesně kde? Na kohoutku, na bedrech? Má lupy, nebo je to prach? Je možné že jen líná, trvá dýl než přelíná na letní srst. Efka (21.04.2013 19:47:37) napsal: Dělá se mu to hlavně na krku a na zádech,holé místa nemá ani se nijak neškrabe.Když ho čistíme vypadává mu docela dost chlupu ale lisiny nemá.Myslela jsem si že líná ale trvá to docela dlouho a těch chlupů je opravdu hodně.
Tohle co popisujete může být hodně věcí. Tvoří se mu holá místa bez srstí? Má lupy po celém těle nebo jenom místy? Drbe se, že ho něco svědí? Na kterých částech těla se mu to dělá? Efka (21.04.2013 19:19:29) napsal: Dobrý den,mám takovej problém,máme koníka do lesa norik+belgik a začali mu vypadávat chlupy a na kůži se mu dělají bíle šupinky,nevíte někdo co by to mohlo být?Můžete mi doporučit nějakou desinfekci a vitamíny?Je toho sice plnej internet ale vůbec se v tom nevyznám.Děkuji za odpověď:))
Dobrý den,mám takovej problém,máme koníka do lesa norik+belgik a začali mu vypadávat chlupy a na kůži se mu dělají bíle šupinky,nevíte někdo co by to mohlo být?Můžete mi doporučit nějakou desinfekci a vitamíny?Je toho sice plnej internet ale vůbec se v tom nevyznám.Děkuji za odpověď:))
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?