Diskuze vyplašenej a týranej koník

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat,jak máme vycvičit madou roční kobylku,která nic nezná a byla podvyživená??
Uživatel30847 (29.01.2010 13:30:29) napsal: No ak už nie je chudá a má normálnu váhu ačnite s vodením na vodítku.Pridávať otočky,cúvanie občas kavalety.Potom treba prejsť na lonž krok klus najmenej 4 mesiace ju nenúť cválať.Až potom.No a nakoniec to klasické obsadanie.Ale s tým vám musí niekto skúsený pomôcť. s tim souhlasim, jenom nezapomen pridat i nejake ,,lekaci" cviky... treba po nem kutalet micek, sustit na nem igelitkou, ale musis vsechno postupne... pak se ti v dospelosti bude daleko min lekat.. :-)
Bátrlová Iva (15.05.2011 21:26:06) napsal: Pokud nemáte zkušenosti, nemá u vás tří-letý a ještě k tomu problémový kůň co dělat. Nic nenapravíte ,akorát vás koník nepochopí a bude ve stresu dál. Takovýmto příběhům se snad nedá říkat ani "se šťastným koncem". Jestli mu chcete skutečně pomoct, tak mu dejte oplocenou čistou pastvinu a svatý klid. Snad ne tak tvrdě ;-) slečna chtěla radu a ne, že jí někdo vynadá když vlastně ještě neudělala nic špatného. Taky k nám přivezli tříročka, hřebce se špatnýma zkušenostma... Laura: začni ve volnosti..třeba přirozenou komunikací, pokus se s ním navázat nějaký kontakt a ukázat mu, že se ho nebojíš a on se nemusí bát tebe. Pomalu se k němu přibližuj a za každý úspěch ho odměň :-)A pokud opravdu nemáte moc zkušeností tak si vemte někoho na pomoc..věřte, že takových lidí je opravdu hodně :-)
Pokud nemáte zkušenosti, nemá u vás tří-letý a ještě k tomu problémový kůň co dělat. Nic nenapravíte ,akorát vás koník nepochopí a bude ve stresu dál. Takovýmto příběhům se snad nedá říkat ani "se šťastným koncem". Jestli mu chcete skutečně pomoct, tak mu dejte oplocenou čistou pastvinu a svatý klid.
Jana Hadrbolcová (30.11.2009 16:47:32) napsal: Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat,jak máme vycvičit madou roční kobylku,která nic nezná a byla podvyživená?? No ak už nie je chudá a má normálnu váhu ačnite s vodením na vodítku.Pridávať otočky,cúvanie občas kavalety.Potom treba prejsť na lonž krok klus najmenej 4 mesiace ju nenúť cválať.Až potom.No a nakoniec to klasické obsadanie.Ale s tým vám musí niekto skúsený pomôcť.
Ahoj, zkus se podívat semhttp://www.konicci.cz/kone-por adna/kone-kategorie/vycvikova- poradna/tyrany-kun/. Kdyby si tam nenašla odpověď, vlož do poradny nový dotaz zde:http://www.konicci.cz/kone-por adna/nova-otazka/kone-kategori e/vycvikova-poradna/ laura (21.10.2009 16:09:45) napsal: dobrý den chtěla jsem se zeptat jak se mám starat a cvičit a uklidnovat mláceného koně kterýho jsme si vzali jsou mu tři roky a hrozně se bojí:( :_/
dobrý den chtěla jsem se zeptat jak se mám starat a cvičit a uklidnovat mláceného koně kterýho jsme si vzali jsou mu tři roky a hrozně se bojí:( :_/
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?