Diskuze vyplazuje jazyk a klape tlamou

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj... určitě je potřeba veterinář,pravděpodobně má kobyla neco s ledvinami... buď od nastydnutí nebo od žrádla... tráva v tomhle počasí je zrádná... důležitá je barva moči,jestli je dohněda,nebo se jen staví,ale nic nevyčůré,je to zlý... dobré je moč "chytit" do nádoby pro veterináře. zabalit do deky a na bedra klidně deku nahřátou.... ale zkontroluj kopyta... pokud hřejou,ty se musí naopak zchladit!
dobrý den prosím o radu,kobyla dnes začala klapat tlamou a vyplazovat jazyk,hrbit se a učurávat.Myslím si ,že nastydla,když včera vykukovala hlavou ven ze stáje při tom větru.S tím bych spojovala to hrbení,že jí to tlačí na pocit,že potřbuje stále močit.Nastlala jsem vysokou podestýlku sena kobyle dala deku,na záda seno a pak stájovku.Tlamu jsem prohlížela,zuby má v pořádku a nikde žádné viditelné poranění,odpoledne utekla na pole a pásla se v pohodě,seno žere méně a vodu normálně.Mám zkušenost pouze s bodnutím od včely,veterinář byl schopný přijet až druhý den a kobyle nakonec nic nebylo.6ádný hlen nic podobného,pouze vyplazuje jazyk a otvírá z hluboka tlamu.Veterinář může zítra.Poradíte?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?