Diskuze Vyplnění veterinárního lékaře do profilu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Veterináře mi smazali a vypsat všechny se nedařilo.Zjistila jsem že spousta profilů je nemá tak jsem to vzdala taky.:-~
Zadávání veterinářů na profilu mazlíčka již funguje. Prosím zkuste to. ;-) Uživatel11052Eva (24.03.2015 07:25:12) napsal: Veterináře mi smazali a vypsat všechny se nedařilo.Zjistila jsem že spousta profilů je nemá tak jsem to vzdala taky.:-~
Ano, nelze. Proč? Protože logicky tu nejsou všichni. Tedy i ten náš z Třeboně z kliniky Za branou ... A tím nemám vyplněn celý profil. Můžete mi prosím, pomoci? Děkuji!
Super, díky za potvrzení ;-) Marcela (09.05.2015 21:15:49) napsal: Ano, potvrzuji, že zadávání již funguje. :-) :-) :-)
Ano, potvrzuji, že zadávání již funguje. :-) :-) :-)
Stále se mi nedaří u mých profilů zadat "našeho" pana doktora. V nabídce se vyskytuje, ale když kliknu na zelenou ikonku vedle jeho jména, do profilu se nepřidá. Přitom, když jsem zkoušela přidat někoho,kdo se vyskytuje na první straně, tak táž ikona bez problémů funguje. Zkoušela jsem pana doktora vyhledat a následně zadat jak podle krajového vyhledavače, který výběr zúží, tak i listováním (což bylo dost příšerné, protože je od "š"), ale ani jedním způsobem to nefungovalo. Také jsem se chtěla zeptat, zda by bylo možno nějakým způsobem přidat nějaký populárně - naučný text - nejen psí nebo nějaký příběh? Zabývám se řadu let sokolnictvím a myslím, že by nějaký článek na toto téma mohl nějakého čtenáře zaujmout. A poslední věc - je škoda, že ostatní zvířátka, i když se umístí - žádné medaile nedostanou. Děkuji za odpověď.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?