Diskuze Vyplňování kontakntích info. do soutěží

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Proč se to do každé soutěže musí vyplňovat znova a znova?? Nechcete tam udělat nějaké tlačítko "pamatovat" a u soutěžě by se to pak jen zkontrolovalo, jestli to "sedí". Popř. aby se to dalo změnit, kdyby byla nějaká změna?? Co myslíte, uživatelé, nebylo by lepší?
mě se to tam nenabízí... pokud by se někdo přestěhovat, tak by tam mohlo být tlačítko "změnit info..". Ale zatěžující to není, to máte pravdu...
Kate (10.03.2011 17:42:16) napsal: Ahoj, systém si přihlášení v podstatě pamatuje. Stačí začít vyplňovat jméno a zbytek se vyplní. Navíc, kdyby bylo automatické přihlášení podle předchozích údajů, tak by to neřešilo možné přestěhování apod. Myslím, že to není zas tak zatěžující, nebo? ;-) Taky myslím, že to není taková zátěž ;-)
Kacisek (14.03.2011 14:35:38) napsal: :-~ Myslím že to tvá otázka byla špatně pochopena, opravdu stačí dvakrát kliknout, ale to se jedná o přohlášení na hafiky. Ty jsi se ptala na soutěž, taky mě rozčiluje stále dokola vyplňovat jméno, příjmení a adresu... :_( Pokud tě to tak moc zatěžuje, tak nesoutěž :-D :-D Já myslím, že 4x kliknout ještě nikoho nezabilo :-D
:-~ Elis a smečka (10.03.2011 22:50:02) napsal: mě se to tam nenabízí... pokud by se někdo přestěhovat, tak by tam mohlo být tlačítko "změnit info..". Ale zatěžující to není, to máte pravdu... Myslím že to tvá otázka byla špatně pochopena, opravdu stačí dvakrát kliknout, ale to se jedná o přohlášení na hafiky. Ty jsi se ptala na soutěž, taky mě rozčiluje stále dokola vyplňovat jméno, příjmení a adresu... :_(
Kate (10.03.2011 17:42:16) napsal: Ahoj, systém si přihlášení v podstatě pamatuje. Stačí začít vyplňovat jméno a zbytek se vyplní. Navíc, kdyby bylo automatické přihlášení podle předchozích údajů, tak by to neřešilo možné přestěhování apod. Myslím, že to není zas tak zatěžující, nebo? ;-) Určitě to zatěžující není, je to chvilka, opravdu stačí už jen dvakrátk kliknout myší do políčka a hned naběhne nabídka8-)
Ahoj, systém si přihlášení v podstatě pamatuje. Stačí začít vyplňovat jméno a zbytek se vyplní. Navíc, kdyby bylo automatické přihlášení podle předchozích údajů, tak by to neřešilo možné přestěhování apod. Myslím, že to není zas tak zatěžující, nebo? ;-) Elis a smečka (09.03.2011 21:17:53) napsal: doufám, že víte jak to myslím....
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?