Diskuze Výpomoc v útulku.. a vaše zkušenosti

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Já mám s útulkem moc dobrou zkušenost. Chodím 3krát týdně do psího útulku v Borovně. Všichni jsou tam moc milí.
Daniela (20.08.2014 12:25:55) napsal: Zdravím kočkomilové a pejskomilové))):-) Zajímalo by mě, jestli nemáte náhodou někdo podobnou zkušenost s prací/ vypomáháním v útulku. Mám zkušenosti za dvou útulků a v obou případech byla komunikace a spolupráce s majitelkou útulku přinejmenším složitá (částečné nebo žádáné info, úsečnost, nepříjemné jednání apod.). V prvním případě jsem raději od docházení upustila, v útulku, kam chodím nyní, je to trochu lepší, ale jednání s majitelkou také není vůbec příjemné,>:-( dle staších dobrovolníků, ma prý hrozné nálady a je jí lepší se vyhnout. Zaráží mě, že v práci se zvířáty se angažují takoví "divní" lidé.:-~ Jinak zaměstnanci/dobrovolníci jsou ve většině případů moc fajn. Díky moc za případné reakce. Řekla bych, že když jsou za to lidé placení tak to berou jinak než když je to dobrovolná činnost. Já občas navštěvuji útulek v Žíkovech, kde paní Fuksová se svou maminkou provozují útulek bez nároku na jakoukoliv odměnu asi pro padesát koček, jsou obě moc hodné a kočičky o které se starají milují jako svou rodinu a záleží jim na tom kam jdou.
V útulku jsem nevypomáhala, přesto reaguji. Byla jsem si v útulku vybírat pejska, ale přístup lidí (stálých pracovníků) mě velmi znechutil. Hned na začátku jsem byla upozorněna, že nejsou žádná ZOO. Chovali se, jako bych je otravovala. A když jsem se zeptala na možnost venčení pejsků, byli doslova šokováni - dívali se na mne, jako bych to v hlavě neměla v pořádku. Tak jsem si říkala, že možná nemají svůj den. Později jsem se od dalších lidí dozvěděla, že mají podobné zážitky. Kdo ví, možná, že když určitou práci děláte příliš dlouho, zapomenete na její smysl... :-~ Daniela (20.08.2014 12:25:55) napsal: Zdravím kočkomilové a pejskomilové))):-) Zajímalo by mě, jestli nemáte náhodou někdo podobnou zkušenost s prací/ vypomáháním v útulku. Mám zkušenosti za dvou útulků a v obou případech byla komunikace a spolupráce s majitelkou útulku přinejmenším složitá (částečné nebo žádáné info, úsečnost, nepříjemné jednání apod.). V prvním případě jsem raději od docházení upustila, v útulku, kam chodím nyní, je to trochu lepší, ale jednání s majitelkou také není vůbec příjemné,>:-( dle staších dobrovolníků, ma prý hrozné nálady a je jí lepší se vyhnout. Zaráží mě, že v práci se zvířáty se angažují takoví "divní" lidé.:-~ Jinak zaměstnanci/dobrovolníci jsou ve většině případů moc fajn. Díky moc za případné reakce.
Zdravím kočkomilové a pejskomilové))):-) Zajímalo by mě, jestli nemáte náhodou někdo podobnou zkušenost s prací/ vypomáháním v útulku. Mám zkušenosti za dvou útulků a v obou případech byla komunikace a spolupráce s majitelkou útulku přinejmenším složitá (částečné nebo žádáné info, úsečnost, nepříjemné jednání apod.). V prvním případě jsem raději od docházení upustila, v útulku, kam chodím nyní, je to trochu lepší, ale jednání s majitelkou také není vůbec příjemné,>:-( dle staších dobrovolníků, ma prý hrozné nálady a je jí lepší se vyhnout. Zaráží mě, že v práci se zvířáty se angažují takoví "divní" lidé.:-~ Jinak zaměstnanci/dobrovolníci jsou ve většině případů moc fajn. Díky moc za případné reakce.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?