Diskuze Vysedat ve cvalu?!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Naléhavě potřebujeu radu!Vysedá se ve cvalu???:-DD Díky
Docela bych chtěla vidět pokus o vysedání ve cvalu. A taky člověka, který by to při tom "rychlém" stíhal...:D Tady zřejmě nikdo ještě pořádně nezacválal.8-}
ve cvalu se určitě nevysedává ;-)
nevysedává se ve cvalu ale můžeš se postavit do steheního sedu :D
zvířátka (24.06.2011 14:45:40) napsal: No právě:-D To by se teda nedalo, jistě by tak rychle nešlo vysedávat, to tedy ne:-D V klusu to normálně jde, ale ve cvalu? No nwm:-D Hele, lidi, co Vás víc baví, lehký klus nebo pracovní klus??:-D Mě spíš pracovní :D
Znám. No alespoň to není zase tak naivní, ale pořád je to jen hra.8-} Člověk se tím hlavně nesmí nechat zblbnout. Pak bude totiž zblblý jako ta tvoje kámoška, co by ve cvalu vysedala. Myslím, že by vysedla jednou - na zem.:-DD
Love =) (27.06.2011 21:14:32) napsal: Poki, ty jsi z Karviné? :-) Já jsem z Petrovic u Karviné ;-) ;-D Ne Vizovice a proč Karviná?:D
Kačka (27.06.2011 21:08:53) napsal: Jo ale barelli jezdím fakt jen tak občas :-DD Poki, ty jsi z Karviné? :-) Já jsem z Petrovic u Karviné ;-) ;-D
KAČKA: oki jde to dohromady ale na hobby úrovni ;)) no to je jedno každopádně Kláru trošku znám, potkávám jí na závodech a jednou jsme byli na ranči zkoušet u ní koně ale to je asi tak všechno, vyloženě že bych ji znala a povídala si s ní tak to ani ne ale myslím že takovou osobnost westernového sportu netřeba představovat ;) IVČA: jsem ráda že alespon minimum lidí je tu rozumných...
Hehehe..já v životě jela tak dva hobby závody, barely a pole bending - což vůbec není moje parketa, ale tehdy jsem jezdila "český agro-western" :D Skončila jsem 5. a 3. a vůbec se s tím nemám potřebu chlubit, protože není čím. V anglii jsem nevyhrála nic, ani licenci nemám. A přesto si myslím, že dokážu s koněm pracovat daleko efektivněji než leckdo, kdo si udělal licenci a jezdí stylem: chci sbalit koně - zavirbluju mu v hubě, chci přeskočit překážku, třísknu koně před odskokem do slabiny, když je potřeba, ještě si u toho zařvu. Když chci stočit koně a nejde mi to, nasadím mu roubíkové udidlo, místo abych ho naučila být prostupnější na pobídky holení. Málokdo jezdí bez martingalu nebo jiných pomocných otěží, přitom pokud dá člověk koni čas, nejsou vůbec potřeba... V některých klubech dokonce dávají školním koním - a tedy naprosto nezkušeným jezdcům, průvlečky. Moje kobylka nepotřebovala žádné vyvazovačky, gogue, martingaly ani lonžovací postroje a chodí pod sedlem uvolněně, je prostupná na pomůcky, sama si hledá přilnutí. Je klidná a i když se v terénu občas poplaší nebo lekne (jsou jí čerstvé 4 roky), takřka bezproblémová. To je pro mě ten nejkrásnější pocit a ten největší úspěch. Proboha, o cvalu na louce nebo stužkách ze závodu to vůbec není děvčata..
horseska (28.06.2011 08:34:07) napsal: KAČKA: nějak nechápu pointu tvých příspěvků...připadá ti to tu jako chlubící kroužek ? ;-D věř mi že mě opravdu těší že máte pěkné úspěchy ale já řekla pouze svůj názor a řeč bylo trochu o něčem jiném :)) Kláru znám moc dobře a pokud ti najezdila a natrénovala poníka tak se není čemu divit :)) LOVE: no já jezdila anglii asi 7 let ale vyloženě mě moc nebavila. Nějak mě nenadchla, přirostla jsem k westernu a hlavně jsem měla štěstí na trenérku. Představa že s koněm předvádím to co většina jezdců např na juju závodech nebo na tzv. rodeo akcích tak by mě bylo opravdu špatně. Naučila sem se s koněm pracovat na volných otěžíš a vyloženě s ním komunikovat pomocí sedu - to je největší úspěch :) ale ani se nedivím že mají lidi na western velmi špatný názor, protože když se podívám na ty rádoby westernové jezdce - je to hodně smutný ... takže pokud jednou na western přejdeš tak doufám že najdeš schopného trenéra co ti vysvětlí jeho pravé kouzlo :)) Ne já jen chtěla ukázat že barel a drezura jdou dohromady:-D Jinak fakt se nechlubím protože ani jeden závod není zajetý mnou ale dcerou paní Šalkové:-D A ty znáš paní Šalkovou osobně??
Bátrlová Iva (25.06.2011 11:48:54) napsal: Jo..trysk, skoky.. Bože o tom ale jízda na koni vůbec není! Už z těchto vět poznám, že na koni tryskem rozhodně nejezdíte, pokud vůbec. Toto může napsat leda někdo, kdo zažil trysk na koni tak možná ve hře Horsez a to tak, že zmáčknul třikrát šipku dopředu.8-} Jezdectví je o harmonii, o souhře, o tom, že kůň jakožto téměř tunové zvíře reaguje na pobídky x-desetkrát lehčího člověka. Ano, střípky trysku na louce jsou možná fajn, já jsem ale osobně raději, když má práce s koněm nějaký smysl a výsledky. Ale o tom je to skutečné jezdectví. Co to TADY budu povídat.. Tady mají všechny 15-ti-leté slečny už dvacet svých "skutečných" koní zvučných jmen a plemen.. Sladké sny. Rada - abych nevypadala, že jen rýpu. Přestaňte snít, začněte skutečně jezdit a až se vypracujete na takovou úroveň, abyste mohly tvrdit, že skákání na koni je nejlepší - a budete skutečně skákat, přestane se vás tato má výtka týkat. A pro ty, co již skutečně skáčí a opravdu si myslí, že nic lepšího není - této zprávy si nevšímejte.;-) Přesně tak! Sice jsem taky ta 15ti letá holka, ale něco už vím. Dojímají mě lidi kteří se všudy vytahují jak mají koně,Lipicána, Frísa, Andalusana.. a ve skutečnosti ani neví co znamená starat se o koně a sedět na něm...
horseska (28.06.2011 08:34:07) napsal: KAČKA: nějak nechápu pointu tvých příspěvků...připadá ti to tu jako chlubící kroužek ? ;-D věř mi že mě opravdu těší že máte pěkné úspěchy ale já řekla pouze svůj názor a řeč bylo trochu o něčem jiném :)) Kláru znám moc dobře a pokud ti najezdila a natrénovala poníka tak se není čemu divit :)) LOVE: no já jezdila anglii asi 7 let ale vyloženě mě moc nebavila. Nějak mě nenadchla, přirostla jsem k westernu a hlavně jsem měla štěstí na trenérku. Představa že s koněm předvádím to co většina jezdců např na juju závodech nebo na tzv. rodeo akcích tak by mě bylo opravdu špatně. Naučila sem se s koněm pracovat na volných otěžíš a vyloženě s ním komunikovat pomocí sedu - to je největší úspěch :) ale ani se nedivím že mají lidi na western velmi špatný názor, protože když se podívám na ty rádoby westernové jezdce - je to hodně smutný ... takže pokud jednou na western přejdeš tak doufám že najdeš schopného trenéra co ti vysvětlí jeho pravé kouzlo :)) Také doufám...:-) .... Moc Ti to přeji:-D :-DD
KAČKA: nějak nechápu pointu tvých příspěvků...připadá ti to tu jako chlubící kroužek ? ;-D věř mi že mě opravdu těší že máte pěkné úspěchy ale já řekla pouze svůj názor a řeč bylo trochu o něčem jiném :)) Kláru znám moc dobře a pokud ti najezdila a natrénovala poníka tak se není čemu divit :)) LOVE: no já jezdila anglii asi 7 let ale vyloženě mě moc nebavila. Nějak mě nenadchla, přirostla jsem k westernu a hlavně jsem měla štěstí na trenérku. Představa že s koněm předvádím to co většina jezdců např na juju závodech nebo na tzv. rodeo akcích tak by mě bylo opravdu špatně. Naučila sem se s koněm pracovat na volných otěžíš a vyloženě s ním komunikovat pomocí sedu - to je největší úspěch :) ale ani se nedivím že mají lidi na western velmi špatný názor, protože když se podívám na ty rádoby westernové jezdce - je to hodně smutný ... takže pokud jednou na western přejdeš tak doufám že najdeš schopného trenéra co ti vysvětlí jeho pravé kouzlo :))
Kačka (27.06.2011 21:05:39) napsal: Jenže mímu poníkovy to problém nedělá tady máš tabulku jeho úsoěchú: ÚSPĚCHY 2002 Vítěz výstavy Pony Karviná kategorie Shetlandský pony, klisny 4 leté a starší Vítěz jízdy zručnosti kategorie s vodičem, Malenovice 2001 Vítěz jízdy zručnosti, Malenovice 2. místo Jízda zručnosti, Doubrava 2. místo Drezura Z1, Trojanovice 3. místo parkur pony, Doubrava 3. místo Barrel race, Doubrava 4. místo parkur pony, Malenovice 5. místo parkur do 40 cm, Ropice 5. místo parkur do 60 cm, Ropice P.SJejí předchozí majitelka od které jsme ji kupovaly se jmenovala Klára Šalková:-) Možná znáš Jo ale barelli jezdím fakt jen tak občas :-DD
horseska (27.06.2011 20:10:21) napsal: sorry ale drezůra a barreli teda moc dohromady nejdou. Já jezdím western na závodní urovni a tohle z osobních zkušeností vím. Kůň ti nikdy nebude chodit perfektne na jízdárně a chodit tak jak má když ho budeš nutít nesmyslně lítat kolem tří barelů a tahat ho za držku. Možná sem srdcem u westernu ale disciplíny jako barrel race a pole banding ke mě nepřirostli a rozhodně to u mě není o přiježděnosti koně. Jenže mímu poníkovy to problém nedělá tady máš tabulku jeho úsoěchú: ÚSPĚCHY 2002 Vítěz výstavy Pony Karviná kategorie Shetlandský pony, klisny 4 leté a starší Vítěz jízdy zručnosti kategorie s vodičem, Malenovice 2001 Vítěz jízdy zručnosti, Malenovice 2. místo Jízda zručnosti, Doubrava 2. místo Drezura Z1, Trojanovice 3. místo parkur pony, Doubrava 3. místo Barrel race, Doubrava 4. místo parkur pony, Malenovice 5. místo parkur do 40 cm, Ropice 5. místo parkur do 60 cm, Ropice P.SJejí předchozí majitelka od které jsme ji kupovaly se jmenovala Klára Šalková:-) Možná znáš
horseska (27.06.2011 20:10:21) napsal: sorry ale drezůra a barreli teda moc dohromady nejdou. Já jezdím western na závodní urovni a tohle z osobních zkušeností vím. Kůň ti nikdy nebude chodit perfektne na jízdárně a chodit tak jak má když ho budeš nutít nesmyslně lítat kolem tří barelů a tahat ho za držku. Možná sem srdcem u westernu ale disciplíny jako barrel race a pole banding ke mě nepřirostli a rozhodně to u mě není o přiježděnosti koně. .... Já bych v "budoucnu" chtěla jezdit spíše ten western, než anglii, nějak mě jen "western" prostě přitahuje. Základní kroky a ještě určitě něco navíc u umím, o koně se starám 5 hodin denně, skoro každý den a i jezdím. Je mi zatím 16, ale v budoucnu chci taky něčeho většího dosáhnout, než jen "jezdit si po louce." I když to je taky krásné, ale je mnohem víc věcí, které patří ke koním.
Kačka (27.06.2011 19:43:49) napsal: Já cvičím na jízdárně drezuru,skákání,a barel race:-D vždy to střídám např.jeden den někam ven a druhý na jízdárnu:-DD Jinak jezdím 6 let ale na závodech jsem ještě nebyla(důvod:nemám tam poník čím dopravit)jinak bych jela na nějaké parkury moc ráda:-DD sorry ale drezůra a barreli teda moc dohromady nejdou. Já jezdím western na závodní urovni a tohle z osobních zkušeností vím. Kůň ti nikdy nebude chodit perfektne na jízdárně a chodit tak jak má když ho budeš nutít nesmyslně lítat kolem tří barelů a tahat ho za držku. Možná sem srdcem u westernu ale disciplíny jako barrel race a pole banding ke mě nepřirostli a rozhodně to u mě není o přiježděnosti koně.
horseska (27.06.2011 14:27:17) napsal: Myslím že tenhle způsob se tu asi nepraktikuje. To že někdo sesedne z koně a předá ho někomu jinýmu uvidíš asi hlavně ve filmech a někde v Améru ve stájích kde koně žijí líp jako lidé ;-) Ivča: přesně jak říkáš. Každej se rozplívá nad jízdou v terénu ale přijde to na jizdárnu a s koněm to neudělá nic. Já ven jezdím ale ne tak často jako na jízdárnu. S koněm pracuji a chci dosáhnout nějakých vysledků. Ne se honit po lese což nemá žádný smysl. Pracuji na jízdárně jak pod sedlem tak ze země formou hry protože neustálí trénink za sebou koně jen otupí. A je báječný pocit srovnat se teď a srovnat se dva roky zpátky, je to úplně o něčem jiném a vím že to co dělám má k něčemu smysl. Já cvičím na jízdárně drezuru,skákání,a barel race:-D vždy to střídám např.jeden den někam ven a druhý na jízdárnu:-DD Jinak jezdím 6 let ale na závodech jsem ještě nebyla(důvod:nemám tam poník čím dopravit)jinak bych jela na nějaké parkury moc ráda:-DD
Kačka (26.06.2011 21:09:27) napsal: Já ráda jezdím rychlým cvalem ale na louce:-)jnak miluju klidný klus a krásnou přírodu a koně jako nejlepšího přítele.-)Já neám moc ráda ty co mají koně na rajtovaní zajezdím sesednu dám stájníkovi.Můj poník za mnou chodí jako pejsek na jízdárnu chodíme taky skákat ale to nejsou skoky jako skoky my skáčeme křížky a td.ale dneska se mi moc nedařilo poník mi pořád brzdil před křížkem ale kolmák šel normálně(byl na provo od křížku)pak skákal ale vždycky doběhl připrzdil a odraz nechápu8-} ale pak jsme si krásně užily procházku na kterou jdeme vždy po jízdě.Miluju když jdu poník zastaví když zastavím já nebo zbož´nuju když mě poslouchá což je pořád někdy míň někdy víc;-D Myslím že tenhle způsob se tu asi nepraktikuje. To že někdo sesedne z koně a předá ho někomu jinýmu uvidíš asi hlavně ve filmech a někde v Améru ve stájích kde koně žijí líp jako lidé ;-) Ivča: přesně jak říkáš. Každej se rozplívá nad jízdou v terénu ale přijde to na jizdárnu a s koněm to neudělá nic. Já ven jezdím ale ne tak často jako na jízdárnu. S koněm pracuji a chci dosáhnout nějakých vysledků. Ne se honit po lese což nemá žádný smysl. Pracuji na jízdárně jak pod sedlem tak ze země formou hry protože neustálí trénink za sebou koně jen otupí. A je báječný pocit srovnat se teď a srovnat se dva roky zpátky, je to úplně o něčem jiném a vím že to co dělám má k něčemu smysl.
Bátrlová Iva (25.06.2011 11:48:54) napsal: Jo..trysk, skoky.. Bože o tom ale jízda na koni vůbec není! Už z těchto vět poznám, že na koni tryskem rozhodně nejezdíte, pokud vůbec. Toto může napsat leda někdo, kdo zažil trysk na koni tak možná ve hře Horsez a to tak, že zmáčknul třikrát šipku dopředu.8-} Jezdectví je o harmonii, o souhře, o tom, že kůň jakožto téměř tunové zvíře reaguje na pobídky x-desetkrát lehčího člověka. Ano, střípky trysku na louce jsou možná fajn, já jsem ale osobně raději, když má práce s koněm nějaký smysl a výsledky. Ale o tom je to skutečné jezdectví. Co to TADY budu povídat.. Tady mají všechny 15-ti-leté slečny už dvacet svých "skutečných" koní zvučných jmen a plemen.. Sladké sny. Rada - abych nevypadala, že jen rýpu. Přestaňte snít, začněte skutečně jezdit a až se vypracujete na takovou úroveň, abyste mohly tvrdit, že skákání na koni je nejlepší - a budete skutečně skákat, přestane se vás tato má výtka týkat. A pro ty, co již skutečně skáčí a opravdu si myslí, že nic lepšího není - této zprávy si nevšímejte.;-) Já ráda jezdím rychlým cvalem ale na louce:-)jnak miluju klidný klus a krásnou přírodu a koně jako nejlepšího přítele.-)Já neám moc ráda ty co mají koně na rajtovaní zajezdím sesednu dám stájníkovi.Můj poník za mnou chodí jako pejsek na jízdárnu chodíme taky skákat ale to nejsou skoky jako skoky my skáčeme křížky a td.ale dneska se mi moc nedařilo poník mi pořád brzdil před křížkem ale kolmák šel normálně(byl na provo od křížku)pak skákal ale vždycky doběhl připrzdil a odraz nechápu8-} ale pak jsme si krásně užily procházku na kterou jdeme vždy po jízdě.Miluju když jdu poník zastaví když zastavím já nebo zbož´nuju když mě poslouchá což je pořád někdy míň někdy víc;-D
Bátrlová Iva (26.06.2011 14:54:49) napsal: Znám. No alespoň to není zase tak naivní, ale pořád je to jen hra.8-} Člověk se tím hlavně nesmí nechat zblbnout. Pak bude totiž zblblý jako ta tvoje kámoška, co by ve cvalu vysedala. Myslím, že by vysedla jednou - na zem.:-DD Přesný:-)
zvířátka (26.06.2011 19:37:16) napsal: Moje kámoška - hraje hru, kde jsou koně, asi ji to opravdu nějak ovlivnilo, protože chodila na koně, učila se jezdit a přitom hrála i tu hru, nechápu to, ale bylo to tak, později, časem stále na koně přestávala chodit až nakonec úplně přestala. po nějakém čase jsem se ji zeptala, jestli se nechce vrátit do stáje, kam chodila a kde i já chodím. Odpověděla :"Ne, díky, mě to nebaví, nevím proč bych zbytečně musela vybírat boxy, odvážet je někam na hnůj, když je mnohem lepší zahrát si jen hru, kde už všechno umíš." Tak z toho jsem se i já prostě otřásla, možná to vypadá jako blbost, ale ta "kámoška" je opravdu taková, že kdysi strašně chtěla chodit na koně, jenže, vždycky dělala, že je nemocná, že nemá čas, že se musí jít napít... prostě udělala všechno proto, abychom my (členi stáje) udělali všechnu práci a když už se nakonec jezdilo, skoro pokaždé přišla. Hmm... Bylo to takové nespravedlivé, ale co, zas nějak moc pomlouvat nemůžem, jednou jsme si už prostě museli vedoucí trochu postěžovat, ale ta neměla čas, a tak se ji (té kámošce) to nějak profouklo.... Později tedy odešla. Víte, ona je strašně taková, že nehraje jen hru s koňmi, ale snad všechny onlinovky, stahuje všechny hry, když nemá, tak si ji dokonce koupí, koupí si ty, které nejdou stáhnout, to znamená ty nejnovější, nejlepší a nejdražší, tedy lípe řečeno, koupí ji ty hry její mamka. Je opravdu na těch hrách trašný závislák, už jsem se s ní přestala bavit, nežije v reálném světě, ale ve světě her, je mi ji dokonce líto, že si nechala zkazit život. Jednou jsem u ní byla (a to naposled) kdy mi otevřela a řekla, ať si sednu na postel a ať počkám, že si ještě dohraje nějakou hru. Vůbec si mě nevšímala a to mě sama pozvala. po půl hodině jsem se trochu naštvala, ale nakonec jsem si rozmyslela, že ji budu něco vytýkat, chtěla jsem vidět, jak zareaguje, takže jsem řekla, že už musím jít, a ona jen :"jojo" otevřela mi, řekla čau běžela zase hrát. (teda, to nemůžu vědět, ale co jiného by "ona" po tomhle udělala.) Tohle se mě opravdu dotklo, je to normální ??!! řekla bych, že ne... Mě je fakt líto lidí, kteří se nechají ovlivnit virtuálním světem a naopak jsem šťastná, jak vidím, že někteří, i přesto, že pracují u koní, chce se jim. pracujeme někdy dost tvrdě, je toho hodně, však znáte, navíc, tam kam chodím se nestaráme jen o koně, ale i "dobrovolně" pomáháme s celým statkem, který tam mají, opravdu, je to obrovský statek a už několikrát jsem si přepočítávala zvířata. na takový statek už jim žádné zvíře nechybí, nemají jen ovce, ale jinak "myslím" , že vše. No tak to prostě už je, život je život a stále se zhoršuje, opravdu, i já znám velké množství lidí, kteří podlehli virtuálnímu světu, světu her, počítačů a všech ostatních "kazičů" světa.... Ještě by jsem chtěla dodat, že teď také vlastně sedím u počítače, ale nejsem na něm nijak závislá, jsem tu jen, když je nějaký čas, kdy už fakt nemám co na práci, když nemám možnost jít do stáje apod... prostě si sem skočím a třeba odpovím na Vaše zajímaví názory:-)
Bátrlová Iva (26.06.2011 14:54:49) napsal: Znám. No alespoň to není zase tak naivní, ale pořád je to jen hra.8-} Člověk se tím hlavně nesmí nechat zblbnout. Pak bude totiž zblblý jako ta tvoje kámoška, co by ve cvalu vysedala. Myslím, že by vysedla jednou - na zem.:-DD Moje kámoška - hraje hru, kde jsou koně, asi ji to opravdu nějak ovlivnilo, protože chodila na koně, učila se jezdit a přitom hrála i tu hru, nechápu to, ale bylo to tak, později, časem stále na koně přestávala chodit až nakonec úplně přestala. po nějakém čase jsem se ji zeptala, jestli se nechce vrátit do stáje, kam chodila a kde i já chodím. Odpověděla :"Ne, díky, mě to nebaví, nevím proč bych zbytečně musela vybírat boxy, odvážet je někam na hnůj, když je mnohem lepší zahrát si jen hru, kde už všechno umíš." Tak z toho jsem se i já prostě otřásla, možná to vypadá jako blbost, ale ta "kámoška" je opravdu taková, že kdysi strašně chtěla chodit na koně, jenže, vždycky dělala, že je nemocná, že nemá čas, že se musí jít napít... prostě udělala všechno proto, abychom my (členi stáje) udělali všechnu práci a když už se nakonec jezdilo, skoro pokaždé přišla. Hmm... Bylo to takové nespravedlivé, ale co, zas nějak moc pomlouvat nemůžem, jednou jsme si už prostě museli vedoucí trochu postěžovat, ale ta neměla čas, a tak se ji (té kámošce) to nějak profouklo.... Později tedy odešla. Víte, ona je strašně taková, že nehraje jen hru s koňmi, ale snad všechny onlinovky, stahuje všechny hry, když nemá, tak si ji dokonce koupí, koupí si ty, které nejdou stáhnout, to znamená ty nejnovější, nejlepší a nejdražší, tedy lípe řečeno, koupí ji ty hry její mamka. Je opravdu na těch hrách trašný závislák, už jsem se s ní přestala bavit, nežije v reálném světě, ale ve světě her, je mi ji dokonce líto, že si nechala zkazit život. Jednou jsem u ní byla (a to naposled) kdy mi otevřela a řekla, ať si sednu na postel a ať počkám, že si ještě dohraje nějakou hru. Vůbec si mě nevšímala a to mě sama pozvala. po půl hodině jsem se trochu naštvala, ale nakonec jsem si rozmyslela, že ji budu něco vytýkat, chtěla jsem vidět, jak zareaguje, takže jsem řekla, že už musím jít, a ona jen :"jojo" otevřela mi, řekla čau běžela zase hrát. (teda, to nemůžu vědět, ale co jiného by "ona" po tomhle udělala.) Tohle se mě opravdu dotklo, je to normální ??!! řekla bych, že ne... Mě je fakt líto lidí, kteří se nechají ovlivnit virtuálním světem a naopak jsem šťastná, jak vidím, že někteří, i přesto, že pracují u koní, chce se jim. pracujeme někdy dost tvrdě, je toho hodně, však znáte, navíc, tam kam chodím se nestaráme jen o koně, ale i "dobrovolně" pomáháme s celým statkem, který tam mají, opravdu, je to obrovský statek a už několikrát jsem si přepočítávala zvířata. na takový statek už jim žádné zvíře nechybí, nemají jen ovce, ale jinak "myslím" , že vše. No tak to prostě už je, život je život a stále se zhoršuje, opravdu, i já znám velké množství lidí, kteří podlehli virtuálnímu světu, světu her, počítačů a všech ostatních "kazičů" světa....
Bátrlová Iva (25.06.2011 20:52:57) napsal: Když se člověk snaží, tak se vypracuje vysoko. To se cení. Pokud nepatříš mezi milovnice her typu "Horsez", pak jsi šťastná osoba, protože tyto hry úplně mrví pohled mladých slečen na dnešní jezdectví.;-) Jo taky vysedat ve cvalu myslím že je to kravina:-D Mě to říkala kámoška tak jsem se chtěla zeptat:-DD Říkala jsem jí že je to blbost ale omna se mně snažila přesvědčit.A Horsrz nehraju já hraju Ride!Jezdectví nové generace:-D A omlouvám se za blbou otázku:-DD
Když se člověk snaží, tak se vypracuje vysoko. To se cení. Pokud nepatříš mezi milovnice her typu "Horsez", pak jsi šťastná osoba, protože tyto hry úplně mrví pohled mladých slečen na dnešní jezdectví.;-)
Bátrlová Iva (25.06.2011 11:48:54) napsal: Jo..trysk, skoky.. Bože o tom ale jízda na koni vůbec není! Už z těchto vět poznám, že na koni tryskem rozhodně nejezdíte, pokud vůbec. Toto může napsat leda někdo, kdo zažil trysk na koni tak možná ve hře Horsez a to tak, že zmáčknul třikrát šipku dopředu.8-} Jezdectví je o harmonii, o souhře, o tom, že kůň jakožto téměř tunové zvíře reaguje na pobídky x-desetkrát lehčího člověka. Ano, střípky trysku na louce jsou možná fajn, já jsem ale osobně raději, když má práce s koněm nějaký smysl a výsledky. Ale o tom je to skutečné jezdectví. Co to TADY budu povídat.. Tady mají všechny 15-ti-leté slečny už dvacet svých "skutečných" koní zvučných jmen a plemen.. Sladké sny. Rada - abych nevypadala, že jen rýpu. Přestaňte snít, začněte skutečně jezdit a až se vypracujete na takovou úroveň, abyste mohly tvrdit, že skákání na koni je nejlepší - a budete skutečně skákat, přestane se vás tato má výtka týkat. Já tryskat a skákat umím ;-) Jinak taky hru nehraju :D A pro ty, co již skutečně skáčí a opravdu si myslí, že nic lepšího není - této zprávy si nevšímejte.;-)
zvířátka (25.06.2011 12:34:33) napsal: Hmmm... Nojo, omluvám se, tryskat zatím neumím a skákat se budu brzy učit, ale kráčet, klusat i cválat už umím...;-) A žádnou hru s koňmi nemám...
Bátrlová Iva (25.06.2011 11:48:54) napsal: Jo..trysk, skoky.. Bože o tom ale jízda na koni vůbec není! Už z těchto vět poznám, že na koni tryskem rozhodně nejezdíte, pokud vůbec. Toto může napsat leda někdo, kdo zažil trysk na koni tak možná ve hře Horsez a to tak, že zmáčknul třikrát šipku dopředu.8-} Jezdectví je o harmonii, o souhře, o tom, že kůň jakožto téměř tunové zvíře reaguje na pobídky x-desetkrát lehčího člověka. Ano, střípky trysku na louce jsou možná fajn, já jsem ale osobně raději, když má práce s koněm nějaký smysl a výsledky. Ale o tom je to skutečné jezdectví. Co to TADY budu povídat.. Tady mají všechny 15-ti-leté slečny už dvacet svých "skutečných" koní zvučných jmen a plemen.. Sladké sny. Rada - abych nevypadala, že jen rýpu. Přestaňte snít, začněte skutečně jezdit a až se vypracujete na takovou úroveň, abyste mohly tvrdit, že skákání na koni je nejlepší - a budete skutečně skákat, přestane se vás tato má výtka týkat. A pro ty, co již skutečně skáčí a opravdu si myslí, že nic lepšího není - této zprávy si nevšímejte.;-) Hmmm... Nojo, omluvám se, tryskat zatím neumím a skákat se budu brzy učit, ale kráčet, klusat i cválat už umím...;-)
Jo..trysk, skoky.. Bože o tom ale jízda na koni vůbec není! Už z těchto vět poznám, že na koni tryskem rozhodně nejezdíte, pokud vůbec. Toto může napsat leda někdo, kdo zažil trysk na koni tak možná ve hře Horsez a to tak, že zmáčknul třikrát šipku dopředu.8-} Jezdectví je o harmonii, o souhře, o tom, že kůň jakožto téměř tunové zvíře reaguje na pobídky x-desetkrát lehčího člověka. Ano, střípky trysku na louce jsou možná fajn, já jsem ale osobně raději, když má práce s koněm nějaký smysl a výsledky. Ale o tom je to skutečné jezdectví. Co to TADY budu povídat.. Tady mají všechny 15-ti-leté slečny už dvacet svých "skutečných" koní zvučných jmen a plemen.. Sladké sny. Rada - abych nevypadala, že jen rýpu. Přestaňte snít, začněte skutečně jezdit a až se vypracujete na takovou úroveň, abyste mohly tvrdit, že skákání na koni je nejlepší - a budete skutečně skákat, přestane se vás tato má výtka týkat. A pro ty, co již skutečně skáčí a opravdu si myslí, že nic lepšího není - této zprávy si nevšímejte.;-)
*Charlie+K+L* (24.06.2011 16:36:47) napsal: Mě spíš pracovní :D Nojo :D Je lehčí :D Ale mě asi spíš.... ani nevím, nejlepší je stejně trysk!! :D (skoky nepočítám:-D )
*Charlie+K+L* (24.06.2011 14:29:13) napsal: já myslím,že by se to ani nedalo :-DD :-D No právě:-D To by se teda nedalo, jistě by tak rychle nešlo vysedávat, to tedy ne:-D V klusu to normálně jde, ale ve cvalu? No nwm:-D Hele, lidi, co Vás víc baví, lehký klus nebo pracovní klus??:-D
já myslím,že by se to ani nedalo :-DD :-D
Wow!! :-D Vysedávat ve cvalu, to musím zkusit :-D Jen žertuju:-D Radši nebudu zkoušet:-D Nechcete někdo za mě?? Stojí to za to!!:-D
nufik (15.05.2011 22:20:38) napsal: to si většinou dám stehenní sed ;) Já nevysedám ale moc díky za názori:-) Ale často jezdím v lehkém sedu:-D
to si většinou dám stehenní sed ;)
nufik (05.05.2011 17:50:24) napsal: já tedy ne, nevím jak ostatní :) Takže se nevysedá ani v rychlém??:-DD
Já taky ne bud v lehkém nebo pracovním:-) .Ale o vysedavém jsem ještě neslyšela:(
já tedy ne, nevím jak ostatní :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?