Diskuze Vyšetření po nalezení krve v moči

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Přeji hezký večer, včera ve večerních hodinách se můj kocour (5 let, kastrovany) vymocil mimo zachod, na podlaze byla moc s krvi, nikdy jsem se s tim nesetkala, volala jsem na veterinu, jinak byl hravy, mazlivy, pil i jedl, běhal za hozenou hrackou. Na pohotovosti mi po telefonu rekli, že ho mám do rána pozorovat a kdyby neco, tak prijit. Ještě večer mocil také do zachodu. Ráno už byl kocour dost nervozni, na záchod zkousel, ale nešlo to. Asi půl hodiny po probuzení jsem ho slyšela mnoukat v chodbe, kde pomocil malým množstvím moci s krví boty, pak už nechtel nic, odevzdane se dovlekl do přepravky a jeli jsme na veterinu. Veterinář zkousel, zda se kocour vymoci pod tlakem, ale zřejmě si stihl dojít jestě někde doma, měchýř byl jen málo naplneny, nešlo to. Masáží (zrejme) bylo uvolneno malé množství zátky a podáno injekcne Enxoril a Buscopan. S sebou mam ještě lék Zobuxa (1x denně čtvrt tablety na 12 dnu). Při obtížích přijít dřív a jinak kontrola po posledním podanem léku a s sebou moc - nejlepe. Po cestě domů (domnívám se, mohlo to být i při cestě tam, ale na veterine mi mokry neprisel) se pocural dí prepravky, doma pak trochu slinil, když se uklidnil, vrátil se k běžné činnosti - drbal skrabadlo, byl pak i ještě curat (jednou skoro bezná hrudka steliva, podruhé jen malinka), na velké jeste nebyl, normálně ji, pije, pospava, kouká z okna... Kocour byl na testech v 3/2017, kde veterinář v krvi nezjistil žádné nad/podlimitni hodnoty a shledal ho zdravym. Chci se zeptat, zda je naordinovana léčba v poradku. Řeším s nim poprvé takový problém a jsem na něj nezdravě fixovaná, tak se bojim, aby bylo vše v poradku. Moc děkuji za Vaše odpovědi.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?