Diskuze Vysvětlení

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ahojky jsem tu nová se svými miláčky nějak jsem odklikla virtual, profil za 1 jsem nevěděla co to udělá a za 2 nějak ani nevím do ted ,,za je to za funkci?, nejde mi to smazat prosím poradte ,,:(
Kate (05.08.2009 13:07:49) napsal: Ahoj, ano, virtuální profily mají svoje vlastní TOP 100. To, že pořád vidíš stará data znamená jen to, že se některé informace na stránkách aktualizují s nějakou prodlevou.Amy (05.08.2009 12:10:43) napsal: Plně s tebou souhlasím. Mně zase točí, když do takových pochybných profilů někdo posílá kostičky :-~ Když tam nejsou fotky nebo je tam jenom jedna a ještě k tomu vypadá jak oskenovaná z časopisu, tak to tedy fakt nechápu. Na takové profily by se admini měli zaměřit!! Věřím, že admini uznají svoji chybu a Líza bude mít brzy zpět svůj normální profil. Držíme jim všechny packy, co jich jen doma máme;-)Teď jsem koukala, že už u sebe nemá napsáno virtuální, ale pořád je na prvním místě v TOP100 a poněvadž když si najedu na seznam TOP100, první není, znamená to, že mezi virtuálními ještě pořád musí být. Virtuální profily mají myslím „svoje“ TOP. Jestli se nepletu…takže je tam pořád, ale nemá to u sebe napsané 8-} takže už virtuální není? To je dobře, díky ;-)
Ahoj, ano, virtuální profily mají svoje vlastní TOP 100. To, že pořád vidíš stará data znamená jen to, že se některé informace na stránkách aktualizují s nějakou prodlevou. Amy (05.08.2009 12:10:43) napsal: Plně s tebou souhlasím. Mně zase točí, když do takových pochybných profilů někdo posílá kostičky :-~ Když tam nejsou fotky nebo je tam jenom jedna a ještě k tomu vypadá jak oskenovaná z časopisu, tak to tedy fakt nechápu. Na takové profily by se admini měli zaměřit!! Věřím, že admini uznají svoji chybu a Líza bude mít brzy zpět svůj normální profil. Držíme jim všechny packy, co jich jen doma máme;-)Teď jsem koukala, že už u sebe nemá napsáno virtuální, ale pořád je na prvním místě v TOP100 a poněvadž když si najedu na seznam TOP100, první není, znamená to, že mezi virtuálními ještě pořád musí být. Virtuální profily mají myslím „svoje“ TOP. Jestli se nepletu…takže je tam pořád, ale nemá to u sebe napsané 8-}
Amy (05.08.2009 12:10:43) napsal: Plně s tebou souhlasím. Mně zase točí, když do takových pochybných profilů někdo posílá kostičky :-~ Když tam nejsou fotky nebo je tam jenom jedna a ještě k tomu vypadá jak oskenovaná z časopisu, tak to tedy fakt nechápu. Na takové profily by se admini měli zaměřit!! Věřím, že admini uznají svoji chybu a Líza bude mít brzy zpět svůj normální profil. Držíme jim všechny packy, co jich jen doma máme;-)Teď jsem koukala, že už u sebe nemá napsáno virtuální, ale pořád je na prvním místě v TOP100 a poněvadž když si najedu na seznam TOP100, první není, znamená to, že mezi virtuálními ještě pořád musí být. Virtuální profily mají myslím „svoje“ TOP. Jestli se nepletu…takže je tam pořád, ale nemá to u sebe napsané 8-} A jo. Máš pravdu. S tím TOP ve virtuálních nevím. My máme taky jeden virtuální profil, ale žádné hodnocení u něho nemáme. Možná záleží, co ten virtuální profil obsahuje. My tam máme fotky ze setkání bostonů.
Plně s tebou souhlasím. Mně zase točí, když do takových pochybných profilů někdo posílá kostičky :-~ Když tam nejsou fotky nebo je tam jenom jedna a ještě k tomu vypadá jak oskenovaná z časopisu, tak to tedy fakt nechápu. Na takové profily by se admini měli zaměřit!! Věřím, že admini uznají svoji chybu a Líza bude mít brzy zpět svůj normální profil. Držíme jim všechny packy, co jich jen doma máme;-) Teď jsem koukala, že už u sebe nemá napsáno virtuální, ale pořád je na prvním místě v TOP100 a poněvadž když si najedu na seznam TOP100, první není, znamená to, že mezi virtuálními ještě pořád musí být. Virtuální profily mají myslím „svoje“ TOP. Jestli se nepletu…takže je tam pořád, ale nemá to u sebe napsané 8-}
Amy (05.08.2009 11:45:55) napsal: Ilča (05.08.2009 11:40:49) napsal: Amy (05.08.2009 11:32:45) napsal: Ilča (05.08.2009 11:29:04) napsal: Amy (05.08.2009 11:12:43) napsal: Foglar Ladislav (05.08.2009 10:59:46) napsal: 1:Proč mám profil Liza najednou virtualní ???? Nechápu 2:Proč mi některým přátelum nejdou přidat kostičky??? Nechápu 3:Proč mi přátelé pišou že nám nemohou poslat kostičky??? NechápuVím jen odpověď na otázku č.1 a to, že tě napráskali 8-} Měl's tam rasu „Labrador“.Už se to tu jednou řešilo. Někdo si myslel, že jde v případě Lízy o falešný profil, když jsi tam měl Druh zvířete : pes a Plemeno : Labrador. Se srnkou se jaksi nepočítá…:-( :-( :-( Škoda, že tam člověk nemůže vyplnit to, co potřebuje, vždyť lidi chovají doma různá zvířata a ne jenom ty, co jsou v seznamu. Teď tam u ní máš pro změnu pískomil… Ale kostičkovat nám jde;-)Já vím, jen jsem nechtěla jmenovat. A když je jasně vidět, že zvířátko doma je, tak nechápu, proč ho admini předělali na profil virtuální! Je to jejich nedostatek, že nemají v seznamu srnku. Sice chápu, že to není tak časté, ale spíš než aby měnili profil na virtuální, by spíš měli přidat do seznamu zvířátko navíc – srnka.Souhlas. Moc mě mrzí, že to takto vyřešili8-} 8-} 8-} Stačilo se podívat na ta skvělá videa a na fotky. Je to nádhera. Vždyť, kdy se to člověku naskytne, vidět hru labradora se srnečkou? Páníkům těchto dvou skvělých zvířat fandím a přeju jim, aby jim profil admini dali do původního stavu. Tady jde prokazatelně o skutečný a ne o virtuální profil!!Já doufám, že až některý z adminů uvidí tuhle diskusi (a nebo jestli už jim přišel i „soukromý“ vzkaz od uživatele?), tak to snad dají do pořádku…je sice hezké, že někteří uživatelé tady hledají falešné profily, ale první bych si ten profil pořádně prohlídla být jimi. Přeci jenom na některých je to na první pohled vidět, naopak na tomhle je na první pohled vidět, že je skutečný a že „páníček“ :-) srnku má rád. Admini by zase neměli „slepě“ mazat nebo přeměňovat profily, ale taky něco dělat podle sebe. Jsou tu horší „věci“, než že má někdo u srnky napsáno Labrador…třeba kradení fotek od užvatelů. Ten profil jsem hlásila hned! Plně s tebou souhlasím. Mně zase točí, když do takových pochybných profilů někdo posílá kostičky:-~ Když tam nejsou fotky nebo je tam jenom jedna a ještě k tomu vypadá jak oskenovaná z časopisu, tak to tedy fakt nechápu. Na takové profily by se admini měli zaměřit!! Věřím, že admini uznají svoji chybu a Líza bude mít brzy zpět svůj normální profil. Držíme jim všechny packy, co jich jen doma máme;-)
Ilča (05.08.2009 11:40:49) napsal: Amy (05.08.2009 11:32:45) napsal: Ilča (05.08.2009 11:29:04) napsal: Amy (05.08.2009 11:12:43) napsal: Foglar Ladislav (05.08.2009 10:59:46) napsal: 1:Proč mám profil Liza najednou virtualní ???? Nechápu 2:Proč mi některým přátelum nejdou přidat kostičky??? Nechápu 3:Proč mi přátelé pišou že nám nemohou poslat kostičky??? NechápuVím jen odpověď na otázku č.1 a to, že tě napráskali 8-} Měl's tam rasu „Labrador“.Už se to tu jednou řešilo. Někdo si myslel, že jde v případě Lízy o falešný profil, když jsi tam měl Druh zvířete : pes a Plemeno : Labrador. Se srnkou se jaksi nepočítá…:-( :-( :-( Škoda, že tam člověk nemůže vyplnit to, co potřebuje, vždyť lidi chovají doma různá zvířata a ne jenom ty, co jsou v seznamu. Teď tam u ní máš pro změnu pískomil… Ale kostičkovat nám jde;-)Já vím, jen jsem nechtěla jmenovat. A když je jasně vidět, že zvířátko doma je, tak nechápu, proč ho admini předělali na profil virtuální! Je to jejich nedostatek, že nemají v seznamu srnku. Sice chápu, že to není tak časté, ale spíš než aby měnili profil na virtuální, by spíš měli přidat do seznamu zvířátko navíc – srnka.Souhlas. Moc mě mrzí, že to takto vyřešili8-} 8-} 8-} Stačilo se podívat na ta skvělá videa a na fotky. Je to nádhera. Vždyť, kdy se to člověku naskytne, vidět hru labradora se srnečkou? Páníkům těchto dvou skvělých zvířat fandím a přeju jim, aby jim profil admini dali do původního stavu. Tady jde prokazatelně o skutečný a ne o virtuální profil!! Já doufám, že až některý z adminů uvidí tuhle diskusi (a nebo jestli už jim přišel i „soukromý“ vzkaz od uživatele?), tak to snad dají do pořádku…je sice hezké, že někteří uživatelé tady hledají falešné profily, ale první bych si ten profil pořádně prohlídla být jimi. Přeci jenom na některých je to na první pohled vidět, naopak na tomhle je na první pohled vidět, že je skutečný a že „páníček“ :-) srnku má rád. Admini by zase neměli „slepě“ mazat nebo přeměňovat profily, ale taky něco dělat podle sebe. Jsou tu horší „věci“, než že má někdo u srnky napsáno Labrador…třeba kradení fotek od užvatelů. Ten profil jsem hlásila hned!
Amy (05.08.2009 11:32:45) napsal: Ilča (05.08.2009 11:29:04) napsal: Amy (05.08.2009 11:12:43) napsal: Foglar Ladislav (05.08.2009 10:59:46) napsal: 1:Proč mám profil Liza najednou virtualní ???? Nechápu 2:Proč mi některým přátelum nejdou přidat kostičky??? Nechápu 3:Proč mi přátelé pišou že nám nemohou poslat kostičky??? NechápuVím jen odpověď na otázku č.1 a to, že tě napráskali 8-} Měl's tam rasu „Labrador“.Už se to tu jednou řešilo. Někdo si myslel, že jde v případě Lízy o falešný profil, když jsi tam měl Druh zvířete : pes a Plemeno : Labrador. Se srnkou se jaksi nepočítá…:-( :-( :-( Škoda, že tam člověk nemůže vyplnit to, co potřebuje, vždyť lidi chovají doma různá zvířata a ne jenom ty, co jsou v seznamu. Teď tam u ní máš pro změnu pískomil… Ale kostičkovat nám jde;-)Já vím, jen jsem nechtěla jmenovat. A když je jasně vidět, že zvířátko doma je, tak nechápu, proč ho admini předělali na profil virtuální! Je to jejich nedostatek, že nemají v seznamu srnku. Sice chápu, že to není tak časté, ale spíš než aby měnili profil na virtuální, by spíš měli přidat do seznamu zvířátko navíc – srnka. Souhlas. Moc mě mrzí, že to takto vyřešili8-} 8-} 8-} Stačilo se podívat na ta skvělá videa a na fotky. Je to nádhera. Vždyť, kdy se to člověku naskytne, vidět hru labradora se srnečkou? Páníkům těchto dvou skvělých zvířat fandím a přeju jim, aby jim profil admini dali do původního stavu. Tady jde prokazatelně o skutečný a ne o virtuální profil!!
Ilča (05.08.2009 11:29:04) napsal: Amy (05.08.2009 11:12:43) napsal: Foglar Ladislav (05.08.2009 10:59:46) napsal: 1:Proč mám profil Liza najednou virtualní ???? Nechápu 2:Proč mi některým přátelum nejdou přidat kostičky??? Nechápu 3:Proč mi přátelé pišou že nám nemohou poslat kostičky??? NechápuVím jen odpověď na otázku č.1 a to, že tě napráskali 8-} Měl's tam rasu „Labrador“.Už se to tu jednou řešilo. Někdo si myslel, že jde v případě Lízy o falešný profil, když jsi tam měl Druh zvířete : pes a Plemeno : Labrador. Se srnkou se jaksi nepočítá…:-( :-( :-( Škoda, že tam člověk nemůže vyplnit to, co potřebuje, vždyť lidi chovají doma různá zvířata a ne jenom ty, co jsou v seznamu. Teď tam u ní máš pro změnu pískomil… Ale kostičkovat nám jde;-) Já vím, jen jsem nechtěla jmenovat. A když je jasně vidět, že zvířátko doma je, tak nechápu, proč ho admini předělali na profil virtuální! Je to jejich nedostatek, že nemají v seznamu srnku. Sice chápu, že to není tak časté, ale spíš než aby měnili profil na virtuální, by spíš měli přidat do seznamu zvířátko navíc – srnka.
Amy (05.08.2009 11:12:43) napsal: Foglar Ladislav (05.08.2009 10:59:46) napsal: 1:Proč mám profil Liza najednou virtualní ???? Nechápu 2:Proč mi některým přátelum nejdou přidat kostičky??? Nechápu 3:Proč mi přátelé pišou že nám nemohou poslat kostičky??? NechápuVím jen odpověď na otázku č.1 a to, že tě napráskali 8-} Měl's tam rasu „Labrador“. Už se to tu jednou řešilo. Někdo si myslel, že jde v případě Lízy o falešný profil, když jsi tam měl Druh zvířete : pes a Plemeno : Labrador. Se srnkou se jaksi nepočítá…:-( :-( :-( Škoda, že tam člověk nemůže vyplnit to, co potřebuje, vždyť lidi chovají doma různá zvířata a ne jenom ty, co jsou v seznamu. Teď tam u ní máš pro změnu pískomil… Ale kostičkovat nám jde;-)
Foglar Ladislav (05.08.2009 10:59:46) napsal: 1:Proč mám profil Liza najednou virtualní ???? Nechápu 2:Proč mi některým přátelum nejdou přidat kostičky??? Nechápu 3:Proč mi přátelé pišou že nám nemohou poslat kostičky??? Nechápu Vím jen odpověď na otázku č.1 a to, že tě napráskali 8-} Měl's tam rasu „Labrador“.
1:Proč mám profil Liza najednou virtualní ???? Nechápu 2:Proč mi některým přátelum nejdou přidat kostičky??? Nechápu 3:Proč mi přátelé pišou že nám nemohou poslat kostičky??? Nechápu
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?