Diskuze Výzva

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj všichni, kočky a jejich přátelé z útulku ve Svitavách mají velké problémy. Prosím, koukněte na jejich webovky Kočky sobě nebo posílejte příspěvky na číslo 2128876123/0800. Potřebují jakoukoliv pomoc včetně umístění kočiček do nových domovů, prosím, pomozte i Vy. Děkuji Shakira a její panička;-)
a proto toto téma trošičku oživuji. Všem, kterým není osud kočiček lhostejný. Každá kapička zajisté pomůže. Byť by to měl být malý pytlík granulek, které třeba vaše kočička nemá ráda. Samozřejmě, že zvířat potřebující pomoc jsou stovky, ale proč nepomoci někomu konkrétnímu. Že se dokážeme spojit jsme docela dobře dokázali sbírkou piškotků,ne? Mrkněte proto, prosím, na stránkyhttp://www.kockysobe.estranky. cz/ a posuďte sami, zda chcete a můžete pomoci.
Ano, potřeba pomoci trvá stále. Nyní je však situace neúnosná. V depozitu je spousta lidmi vyhozených koťátek i dospělých koček. Pro více informací navštivte stránkyhttp://www.kockysobe.estranky. cz/ Kdo můžete pomozte materiálně či finančně, nejvěší pomocí je však poskytnutí domova některé z široké nabídky opuštěných kočiček.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?