Diskuze Vzhled profilu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

já jsem spokojená protože je nový vzhled velikonoce a moc se mi líbí;-)
Vytvoření vzhledů je poměrně náročná záležitost, je sice využívaná, ale když jsme dali možnost platby za skiny, tak zájem značně opadl. Z toho důvodu zatím o dalších skinech neuvažujeme. Aniora a chlupáči ☺ (25.02.2014 07:09:29) napsal: Taky by se mi líbily nové vzhledy profilů. To samé i na miciny.cz, tam jsou taky jenom 3 vzhledy. ;-)
Effy (23.02.2014 00:40:22) napsal: Zdravím, nebylo by možné vytvořit ještě nějaké vzhledy profilu pro psy? Jsou tu jenom tři, což je docela málo:( Letní skin (ten oranžový) se mi zdá hodně nevkusný, ten základní je zase moc obyčejný a růžový se hodí spíše pro profily fen ;-) Děkuji za odpověď. :) Taky by se mi líbily nové vzhledy profilů. To samé i na miciny.cz, tam jsou taky jenom 3 vzhledy. ;-)
Momentálně nové vzhledy profilu nechystáme, ale bereme na vědomí, že je o ně zájem. Effy (23.02.2014 00:40:22) napsal: Zdravím, nebylo by možné vytvořit ještě nějaké vzhledy profilu pro psy? Jsou tu jenom tři, což je docela málo:( Letní skin (ten oranžový) se mi zdá hodně nevkusný, ten základní je zase moc obyčejný a růžový se hodí spíše pro profily fen ;-) Děkuji za odpověď. :)
Zdravím, nebylo by možné vytvořit ještě nějaké vzhledy profilu pro psy? Jsou tu jenom tři, což je docela málo:( Letní skin (ten oranžový) se mi zdá hodně nevkusný, ten základní je zase moc obyčejný a růžový se hodí spíše pro profily fen ;-) Děkuji za odpověď. :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?