Diskuze VZKAZ PRO UŽIVATELKU MAJKU:

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Fredie (02.03.2012 17:31:04) napsal: Včera odpoledne mi z profilu uživatelky Majky přišly do soukromé pošty smajlíky bez textu. Co tím chtěla vyjádřit, zda snaha o „nějaký pozdrav“, nebo to byla tichá výzva k žebrání o myšky pro její kočku Sissi, ví jen ona, do hlavy jí nevidím. Je velmi smutné ked niekto nerozozná realitu od virtuality o to horšie pre fakty tejto užívatelky je že už nerozozná hranice slušnosti taktu a za virtuálnymi pohármi sa ženie akoby šlo o život neznesie že druhý poctivo sa venuje svojim profilom a poctivo kostičkuje a vyhrá šliape po užívateloch hlava nehlava a trvá to tu roky neviem prečo ju admini kryjú pomaly sa bojím že mi s chladničky alebo kuchynskej linky vyskočí táto užívatelka horšie je že odchytáva za pár virtualnych myšiek každého a potom ked niekto odmietne alebo jednoducho nedá myšičky tak uráža a uráža tu aj slušných poctivých užívatelov čo je velmi smutné a nech sa nikto nehnevá aj hlúpe a hlúposť narobí najviac zla ale verím že konečne svinstvo arogancia tejto užívatelky bude potrestaná podla zásluhy opovrhujem nou Podívajíc se na uživatele, od kterého tento „vzkaz“ či co to bylo, pocházel, reagoval jsem poděkováním na profilu kočky Sissi, kde jsem zaregistroval, že měla nedávno narozeniny. Tudíž jsem poděkoval za smajlíkový pozdrav, dodatečně popřál k narozeninám a poslal dáreček. Doplňuji, myšky jsem žádné neposlal, nemám důvod. Zda za něco poděkovat či ne, je vizitkou dotyčného. Samozřejmě o dárečku z její strany ani zmínka, ač tu denně tráví víc než dost času. Co mě ale dostalo, bylo zjištění, že můj vzkaz Majce, v daném případě poděkování za její smajlíky - profil Sisinka, ještě týž den zmizel – prostě byl vymazán. Důkazem mého tvrzení ale zůstává dáreček, se kterým manipulovat nemůže – viz kopie zde: Pusa od uživatele Fredie ( 1. březen 16:53) Proto se ptám? Je snad součástí taktiky této uživatelky, při její urputné snaze o získání poháru, žebrání na profilech, které s ní dosud nikdy nekomunikovaly? Vadilo snad uživatelce Majce moje poděkování za její smajlíkový „pozdrav“ v mé soukromé poště, aby si ostatní nemohli přečíst, jakým způsobem všude žebrá, a proto byl na profilu její jedné z mnoha koček (takže si tu s ní sběratelé medailí a pohárků nepochybně užijí ještě pěkné vzrůšo), vymazán jako nežádoucí? Každopádně jsem tímto přesvědčen, že zmíněná uživatelka je pokrytecká a nejedná čestně. A na její odpovědi rozhodně netrvám. Myslím, že její morální profil se už projevil dostatečně. Proto každého prosím. Obtěžuje-li vás také tato uživatelka, ať už jakýmkoliv způsobem,nenechávejte si to pro sebe a zveřejněte to. Dík. Patrik K.
Iva (03.03.2012 10:08:41) napsal: Myslím, že je na čase, aby admini zvážily možnost přidání funkce zablokovat námi nežádoucí uživatele na našich profilech - přidat nám tuto funkci do našeho nastavení v profilu. Určitě by valná většina z nás tuto funkci uvítala (i já) a byl by od takových žebračů klid. To by bylo fajn:-) :-) :-)
Myslím, že je na čase, aby admini zvážily možnost přidání funkce zablokovat námi nežádoucí uživatele na našich profilech - přidat nám tuto funkci do našeho nastavení v profilu. Určitě by valná většina z nás tuto funkci uvítala (i já) a byl by od takových žebračů klid.
B+V-zástupce adavilky (03.03.2012 12:21:47) napsal: To by bylo fajn:-) :-) :-) JSEM PRO :-DD :-DD :-DD
Henrietta 15452 - SEM NE - DÍK (03.03.2012 16:09:56) napsal: Macíku … Lucko … a jejich mixíku …:-DD Drobet jste to s tím díkůvzdáním přehnali :_/ 8-} … ale díky … že jste přestali být srabíci :-DD 8-}:-DD Ale jak už jsem vám štěkla … to … že se někdo ozve … když je k tomu důvod … ještě neznamená … že je konfliktní 8-| Stejně … jako teď Majka zaútočila na vás … stejným způsobem … výhrůžkami a urážkami … vystartovala tehdy jako Majka 50 … na naše kámošky … Alenku … a její frbulku Agátku a číču Jokinku. Bylo to na přelomu roku 2009/2010. A od té doby nepochybně i po mnoha dalšch. O to hůře … že tenkrát uživatelka profilu✖≡ Wingska ≡✖© … Alenka … považovala Majku za svoji kamarádku … psala si s ní … a radila jí … jak má upravovat fotky na profilech ;-) Majka jí to … krom rad jak fixlovat … (ač mi tato finta mohla být popsána … odmítla jsem to … takže ji nevím) … ale nepochybně mnozí z vás z té doby pamatují desítky Majčiných ryze účelových slovenských i českých profilů … s kdoví jakou havětí a prsaticemi … s jednou fotkou kdo ví čeho … i bez … bez jakýchkoliv dalších údajů k profilu zvířátka … vzápětí oplatila vyhrožováním a vydíráním … "jenom" proto … že začala myškovat Jokinku ve stejné době jako ona svou kočku Micku (leden 2010). Jednou … kdysi dávno … jsem zkusila počítat Majčino hodnocení … a i když mi to mohlo být šuma fuk protože nekostičkujeme … vadilo mi … už tehdy … že zanedlouho po své registraci na Hafíkách … tu dělala humbuk … a osočovala kde koho … ač sama podváděla jak jen to šlo 8-} Výsledek byl … že během jednoho dne … měla na kontě myšky z minimálně 30ti – 40ti těchto nepochybně účelových hodnotících profilů … s téměř shodným datem založení účtu … tedy v době těsně předcházející počátku bodování … Tyto zase po čase zmizely … zřejmě byly adminy vymazány … ale kdo ví ?? V podstatě za rady Alenky … jak profily upravovat … z čehož Majka čerpá dodnes … jí to vrátila kradením jejích nápadů s úpravou fotek ;-) Sama tomu nerozumím … a vím prd … oč jde … ale Alenka tu … pokud vím … poradila i jiným ;-) Na rozdíl od Majky byla k okolí přátelská … a ráda lecos ostatním vysvětlila … Rozhodně jí nikdo výhru … snad krom Majky … nezáviděl … i když od této doby se zde skoro nevyskytuje … Zato Majka se zúčastnila mnoha dalších útoků na své „konkurenční“ okolí … a zřejmě v tom míní pokračovat 8-| 8-} 8-| Upřímně řečeno … kostění není z časových důvodů naše parkýtka … ale tenkrát se mi chtělo s prominutím až blít :_/ 8-} když jsem se dozvěděla o uzavírání tzv. „kartelových dohod“ … kdo s čím vyjede … zda ta nebo ta … se psem … nebo kočkou … a kdy … 8-} Akorát jednou se děvčata neshodla … a tím to tady mezi nimi … krom jiných peripetií … vyvrcholilo. Kdybych něco mohla ovlivnit … udělala bych jednoznačně následující : Uživatelku Majku bych odstavila k ledu … kvůli ní tu od r. 2009 … co tu je registrovaná … bylo tolik neshod … (mimo jiné i už. Marcine … atd … atd) … že to tu mnozí raději definitivně zabalili ;-) Je otázka … zda má Majka pokračovat ve své aroganci a zaslepenosti … a stále obtěžovat slušné lidi … kteří sem přišli relaxovat … nebo ne !! K tomuto tématu ... krom toho ... že se už znova pověsila na profil Cherrynky ... se už vracet nikdy nemíním :-DD Howgh :-D Henrietta Súhlasím a to nebola len Táto užívatelka boli to aj tieto čo odišli Marcine Rexíkova panička Jaromíra Skálio panička Evka od Morganka to sú iba pár užívateliek ktorým nadala pourážala je škoda že tých čo sa to týka sú ticho a nechajú za seba druhých hovoriť to tu už trvá roky a nikto s nou nepohne ked bude každý ticho tak si to dovolí lebo sa jej boja a radšej ustúpia neštítila sa špiniť pamiatku ani užívatelky čo skonala ved mrtvý sa brániť nevie ak sa Vladka díva z neba na nás tak jej musí byť velmi smutno neviem čo jej spravila Ivanka ked boli kamarátky a škaredo ju dourážala už by fakt admini mali vidieť pravdu a spraviť s nou poriadok alebo im za každé klikanie stúpa plat inak si to vysvetliť neviem ved ona už stratila súdnosť a nevie čo je virtualita a čo realita no asi je v živote takáto zlá za kostičky myšičky by zapredala aj svoju rodinu alebo nemá na geranule čo k výhre patria?
můžu se zeptat: a čte si uživatelka Majka tuto diskusi a nebo o ní neví?
Mně hodně vadí na Majce a nejen na ní, že ji jde pouze o myšky a rozesílá automatické pozdravy. Jednou jsem ji na to upozornila, a to se mě to ještě netýkalo. Když Siddinek bojoval o život, a přišlo mi, abych si užila krásný den, bylo to jak kopnutí do žaludku.
Já už jsem se našel a budu vám fandit ze všech sil. V sobotu u vás na návštěvě jsem měl možnost poznat, že jste opravdoví kamarádi. Karkulín zlobidlo.
Dana (04.03.2012 17:22:25) napsal: Jí a jím podobným jsem už několikrát odpověděla, že "děkuji" za přání prožití krásného dne, když spousta lidí věděla, co prožívám se Sidinkem. Omluvila se s tím, že nemůže číst všechny deníčky. Nechápu. Vždyť ty medaile jsou sice příjemné, když tam tak hezky visí, ale myslím, že většina lidí je tady spíš kvůli deníčkům pro legraci, a když se něco ošklivého semele, tak pro je to obrovská podpora, že s vámi cítí ještě jiné lidé, chápou, jak vám je a nepovažují vás za cvoka, že se hroutíte kvůlli nějaké kočce nebo psovi. Dělá to hrozně moc, bohužel vím, o čem mluvím. A pak když přijde pozdrav. ať si užijeme krásný den... Majka se aspoň omluvila. /Pan Ondřej před 2 upozornění tyto automatické potdravy posílal dál. No, zkrátím to. Jako všude je to o lidech. Myslím, že tady je hlavní základ lidiček, které zvířátka opravu milují a chodí sem pro zábavu, rady, zkušenosti - a jak jsem sama poznala - pro podporu, když je nám hrozně. Nenechejme se otrávit pár zakomlexovanými lidmi, kteří jsou schopni pro nějaké imaginární medaile a poháry udělat cokoliv. Jsem tím tak znechucená, že myšky vypínáme. Ale moc se budeme těšit na všechny vzkazíky a deníčky. Vždyť bez spousty kamarádů, kteří nás drželi, když Siddineček bojoval o život, bylo by to milionkrát horší být na to sama. No jo, někteří lidé jsou nenapravitelní a podobná ,,přání´´ a ,,pozdravy´´ budou psát i po upozornění, většinou jenom proto, aby získali myšky neb kostičky :_( >:-( Jinak to snad ani být nemůžu, proto pro radost - to těžko :_( Leda tak pro zlost :_( >:-( Mě už takové vzkazy pořádně štvou, zrovna jsem si prošla všechny svoje profily zesnulých kočiček a podobné vzkazy jsem promazala. Taky jsem je smazala z profilu toulavých koček, protože ty chudinky asi těžko ,ůžou mít ,,bezva víkend´´ >:-( :_( :_( Taky nechápu, jak může být tak drzý a napsat do profilu zemřelého zvířátka třeba toto: :-DD :-DD :-DD bohužel i to jsem někde viděla :_( :_( :_( :_( :_(
Ahoj všem, nejsem si jistá, jak to napsat, aby se "vášně" ještě více nerozbouřily. Nicméně Majka nám opravdu nahlásila velké množství profilů, ano, všechny jsme je prověřily. (Jako ostatně průběžně prověřujeme i ostatní podezřelé profily, ale je tu skoro 52.000 profilů, takže jak jistě chápete, není to lehký úkol.) Osobně si myslím, že se kvůli Majce nemusíte vzrušovat a nechat si kvůli ní kazit den. Když je pro někoho smysl života získat pohár, tak budiž. Pro mě je smysl pejskařského života udělat psa šťastného (a jsem si jistá, že pohár to není). Hezký den Kate
supík (05.03.2012 14:19:20) napsal: Lidi, už se konečně vzpamatujte. Tahle diskuze se pomalu ale jistě zvrhává ve válku kostičkářů, kterých už tady proběhlo několik a nakonec vedlo o odchodu části uživatelů na Hafíky.net. 1)Řešení rozesílání výhružných mailů nebo zpráv je plně v kompetenci adminů, na profilu máte bonzovací tlačítko, tak ho použijte. A Kate by měla v této diskuzi jasně sdělit, jak byla Majka za toto chování postižena. Její reakce mi ale zatím spíš připomínají, že se snaží od Majky odvádět pozornost. 2)Každý nový uživatel si asi prošel kostičkovacím obdobím a mylně se domníval, že došlé kostičky jsou výrazem obliby jeho zvířete nebo uznáním za hezky vedený profil. Ale každý normálně myslící člověk musel časem dojít k přesvědčení, že tomu tak není. Protože nevrátit kostičky se neodpouští a pokud nepošlu jejich plný počet, je to důvod k souboji. Na řadě předchozích diskuzí kolem kostičkování bylo řešeno, kolik času zabere kostičkování, když chci získat umístění na předních místech. A že je k tomu potřeba i kvalitní PC s rychlým připojením k internetu. I ti nejzuřivější kostičkáři se vždycky oháněli tvrzením, že jsou na Hafíkách proto, aby získali nové kamarády a mohli si mezi sebou popovídat. O tom, jak je tomu ve skutečnosti svědčí zprávy, kde tito výtečníci přejí hezký víkend i hafíkovi, který je dávno za Duhovým mostem. Nebudu daleko od pravdy, že pokud tito jedinci neschrastí dostatečný denní příděl kostiček, tak snad ani neusnou. Nechápu, jaké uspokojení může někomu udělat pochybný virtuální metál, který si ani nemůžete připnout na obojek, abyste mohli po cestě chrastit a ohromovat kolemjdoucí. A tak čelní umístění v kostičkování svědčí jedině o tom, že dotyčný nemá co dělat a místo smysluplnější činnosti se věnuje bezmyšlenkovitému klikání. Je sice každého věc, jak tráví svůj volný čas, ale jen potud, pokud neventiluje své rozčarování z umístění veřejně na podobných diskuzích. 3)A s kostičkováním souvisí i zakládání falešných profilů. Byl bych proto, aby si každý uživatel mohl založit pouze omezený počet profilů. K čemu je 10 a více profilů jednoho uživatele, kde není v lepším případě žádná fotka, žádné vzkazy, nemá kamarády apod, v tom horším případě pak je tam fotka stažená z internetu nebo přímo ukradená jinému uživateli na Hafíkách? A tak místo žabomyších válek vyrazte radši na vycházku, třeba čistý jarní vzduch ochladí vaše horké hlavy a přijdete na to, že jsou na světě důležitější věci, než nesmyslné kostičkování. Dávam za pravdu niet čo dodať
supík (05.03.2012 14:19:20) napsal: Lidi, už se konečně vzpamatujte. Tahle diskuze se pomalu ale jistě zvrhává ve válku kostičkářů, kterých už tady proběhlo několik a nakonec vedlo o odchodu části uživatelů na Hafíky.net. 1)Řešení rozesílání výhružných mailů nebo zpráv je plně v kompetenci adminů, na profilu máte bonzovací tlačítko, tak ho použijte. A Kate by měla v této diskuzi jasně sdělit, jak byla Majka za toto chování postižena. Její reakce mi ale zatím spíš připomínají, že se snaží od Majky odvádět pozornost. 2)Každý nový uživatel si asi prošel kostičkovacím obdobím a mylně se domníval, že došlé kostičky jsou výrazem obliby jeho zvířete nebo uznáním za hezky vedený profil. Ale každý normálně myslící člověk musel časem dojít k přesvědčení, že tomu tak není. Protože nevrátit kostičky se neodpouští a pokud nepošlu jejich plný počet, je to důvod k souboji. Na řadě předchozích diskuzí kolem kostičkování bylo řešeno, kolik času zabere kostičkování, když chci získat umístění na předních místech. A že je k tomu potřeba i kvalitní PC s rychlým připojením k internetu. I ti nejzuřivější kostičkáři se vždycky oháněli tvrzením, že jsou na Hafíkách proto, aby získali nové kamarády a mohli si mezi sebou popovídat. O tom, jak je tomu ve skutečnosti svědčí zprávy, kde tito výtečníci přejí hezký víkend i hafíkovi, který je dávno za Duhovým mostem. Nebudu daleko od pravdy, že pokud tito jedinci neschrastí dostatečný denní příděl kostiček, tak snad ani neusnou. Nechápu, jaké uspokojení může někomu udělat pochybný virtuální metál, který si ani nemůžete připnout na obojek, abyste mohli po cestě chrastit a ohromovat kolemjdoucí. A tak čelní umístění v kostičkování svědčí jedině o tom, že dotyčný nemá co dělat a místo smysluplnější činnosti se věnuje bezmyšlenkovitému klikání. Je sice každého věc, jak tráví svůj volný čas, ale jen potud, pokud neventiluje své rozčarování z umístění veřejně na podobných diskuzích. 3)A s kostičkováním souvisí i zakládání falešných profilů. Byl bych proto, aby si každý uživatel mohl založit pouze omezený počet profilů. K čemu je 10 a více profilů jednoho uživatele, kde není v lepším případě žádná fotka, žádné vzkazy, nemá kamarády apod, v tom horším případě pak je tam fotka stažená z internetu nebo přímo ukradená jinému uživateli na Hafíkách? A tak místo žabomyších válek vyrazte radši na vycházku, třeba čistý jarní vzduch ochladí vaše horké hlavy a přijdete na to, že jsou na světě důležitější věci, než nesmyslné kostičkování. SOUHLAS ;-)
Pavla a šest kočičích mušketýrů (05.03.2012 18:29:48) napsal: !! ?? !! ?? Dvacet profilů? Na co????
Číča (05.03.2012 19:07:39) napsal: SOUHLAS ;-) To je svatá pravda,virtuální profily s předním umístěním,to je docela silná káva."Přátelé",vzpamatujte se a nehoňte se za medailičkama za každou cenu.
Číča (05.03.2012 13:51:05) napsal: Přesně tak, Klaudie ;-) Naprosto souhlasím!!!
MIKOTI (05.03.2012 14:15:07) napsal: Skvělý nápad,také jsem nemněla ponětí o nějakých odměnách za "myši".Pokud tomu tak je,souhlasím všemi 20ti,aby cena za vítězsví šla ve prospěch těch méně šťastných chlupáčů v nějakém útulku.Jsme snad všichni milovníci všech zvířat,nejen těch vlastních.Jestliže to někdo má "hozené" jinak,pak ani nevím,co zde pohledává:-D ?? Taky jsem netušila, že za první místa jsou nějaké odměny, ani bodíky. A nevím, že se za bodíky dá něco koupit. Bodíky sbírám, protože ráda posílám dárečky. Myškuji a kostičkuji proto, že a) se mi tím připomenou kamarádi, tak mrknu i na deniček, abych nepřišla o nějakou legraci, u nových lidí se taky vždycky podívám na deníček. b) je to docela hezké, když tam medilička visí. Ale víc si vážím opravdických osobních vzkazíků. Ale jestli jsou za první místa nějaké odměny, připojuji se k tomu, že odměna by měla automaticky jít ve prospěch nějakého útulku. Dana
supík (05.03.2012 14:19:20) napsal: Byl bych proto, aby si každý uživatel mohl založit pouze omezený počet profilů. K čemu je 10 a více profilů jednoho uživatele, kde není v lepším případě žádná fotka, žádné vzkazy, nemá kamarády apod, v tom horším případě pak je tam fotka stažená z internetu nebo přímo ukradená jinému uživateli na Hafíkách? Počet profilů JE omezený, každý uživatel může mít maximálně 20 profilů.
Lidi, už se konečně vzpamatujte. Tahle diskuze se pomalu ale jistě zvrhává ve válku kostičkářů, kterých už tady proběhlo několik a nakonec vedlo o odchodu části uživatelů na Hafíky.net. 1)Řešení rozesílání výhružných mailů nebo zpráv je plně v kompetenci adminů, na profilu máte bonzovací tlačítko, tak ho použijte. A Kate by měla v této diskuzi jasně sdělit, jak byla Majka za toto chování postižena. Její reakce mi ale zatím spíš připomínají, že se snaží od Majky odvádět pozornost. 2)Každý nový uživatel si asi prošel kostičkovacím obdobím a mylně se domníval, že došlé kostičky jsou výrazem obliby jeho zvířete nebo uznáním za hezky vedený profil. Ale každý normálně myslící člověk musel časem dojít k přesvědčení, že tomu tak není. Protože nevrátit kostičky se neodpouští a pokud nepošlu jejich plný počet, je to důvod k souboji. Na řadě předchozích diskuzí kolem kostičkování bylo řešeno, kolik času zabere kostičkování, když chci získat umístění na předních místech. A že je k tomu potřeba i kvalitní PC s rychlým připojením k internetu. I ti nejzuřivější kostičkáři se vždycky oháněli tvrzením, že jsou na Hafíkách proto, aby získali nové kamarády a mohli si mezi sebou popovídat. O tom, jak je tomu ve skutečnosti svědčí zprávy, kde tito výtečníci přejí hezký víkend i hafíkovi, který je dávno za Duhovým mostem. Nebudu daleko od pravdy, že pokud tito jedinci neschrastí dostatečný denní příděl kostiček, tak snad ani neusnou. Nechápu, jaké uspokojení může někomu udělat pochybný virtuální metál, který si ani nemůžete připnout na obojek, abyste mohli po cestě chrastit a ohromovat kolemjdoucí. A tak čelní umístění v kostičkování svědčí jedině o tom, že dotyčný nemá co dělat a místo smysluplnější činnosti se věnuje bezmyšlenkovitému klikání. Je sice každého věc, jak tráví svůj volný čas, ale jen potud, pokud neventiluje své rozčarování z umístění veřejně na podobných diskuzích. 3)A s kostičkováním souvisí i zakládání falešných profilů. Byl bych proto, aby si každý uživatel mohl založit pouze omezený počet profilů. K čemu je 10 a více profilů jednoho uživatele, kde není v lepším případě žádná fotka, žádné vzkazy, nemá kamarády apod, v tom horším případě pak je tam fotka stažená z internetu nebo přímo ukradená jinému uživateli na Hafíkách? A tak místo žabomyších válek vyrazte radši na vycházku, třeba čistý jarní vzduch ochladí vaše horké hlavy a přijdete na to, že jsou na světě důležitější věci, než nesmyslné kostičkování.
Claudia (05.03.2012 11:33:17) napsal: Až doteď jsem nereagovala, i když jsem také od Majky dostala podobné soukromé zprávy:-~ Ale... nebylo by řešení prostě kosti a myši vypnout VŠEM a bylo by po problémech?! Ano, taky jsem "kostičkovala" , dokonce byl Kevik i první. Ale brala jsem to jako hru... zábavu. Jsem doma a nudím se:-( Vůbec mě nenapadlo, že ty kosti a pohárky mají ještě jiný účel. Teprve tady, na této diskusi jsem si přečetla, že jsou za ně jakési odměny:_/ :_/ Pokud tomu tak je, mohlo by v pravidlech být, že vítěz se odměny dobrovolně vzdá ve prospěch nějakého útulku?! Takže by se vlastně kostičkovalo a soutěžilo pro útuky a vítěze by hřál pocit, že někomu pomohl :_/ Hned by se ukázalo, komu jde o zvířata...:_/ a kdo je sobec a hamoun:-| Co Vy na to? Nestojí to za úvahu? Zdravím a přeji hezký den všem, kdo mají rádi zvířata. Claudia Skvělý nápad,také jsem nemněla ponětí o nějakých odměnách za "myši".Pokud tomu tak je,souhlasím všemi 20ti,aby cena za vítězsví šla ve prospěch těch méně šťastných chlupáčů v nějakém útulku.Jsme snad všichni milovníci všech zvířat,nejen těch vlastních.Jestliže to někdo má "hozené" jinak,pak ani nevím,co zde pohledává:-D
Claudia (05.03.2012 12:38:33) napsal: No, vzhledem k tomu, že nic na světě se neděje bez příčiny, nějaký důvod její chování má Ale.... i tak si myslím, že tento portál je určen hlavně pro milovníky zvířat a také by tedy mohl (a měl) zvířatům pomáhat. Když jsem se dívala , co všechno si mohu objednat za získané body.... k čemu Normální majitel to snad nepotřebuje ne? Kdo má doma zvíře, tak snad je schopen koupit mu, co je třeba... Jinak ať si raději živého tvora nepořizuje. Takže se přimlouvám za změnu pravidel. Když bude v pravidlech, že veškeré body musí být použity ve prospěch opuštěných zvířat, ne dobrovolně, ale povinně, alespoň bude mít takovýhle portál nějaký smysl Stejně tak fotosoutěže. Výhra by měla putovat nějakému útulku, majitelé to nepotřebují. Pouze bych zveřejnila, že ten a ten uživatel se svojí výhrou v soutěži zasloužil o zaslání té a oné výhry určitému útulku.... Přesně tak, Klaudie ;-)
Pavla a šest kočičích mušketýrů (03.03.2012 23:56:54) napsal: Tak to jsme na tom stejně, mě takové automatické pozdravy, které vidím skoro na všech profilech taky dost vadí. Takoví lidé to jenom rozesílají ani nečtou deníček, a pak vám třeba pošlou zprávu, abyste si užila krásný den, když Siddinek bojoval o život :_( :_( :_( nebo něco takového :( 8-} 8-} 8-} Taky mi dost vadí, když zprávy typu ,,Hezký víkend přeje ....´´ někdo rozesílá na profily kočiček a pejsků, kteří už odešli na obláček. To mě vždycky docela naštve :_( Přesně, na to jsem ji jednou upozornila. Mrtvému napsala, že mu přeje,ať si pochutná na nedělním obědu. Buď si deníček přečtu, nebo raděi nenapíši nic.
Claudia (05.03.2012 11:33:17) napsal: Až doteď jsem nereagovala, i když jsem také od Majky dostala podobné soukromé zprávy:-~ Ale... nebylo by řešení prostě kosti a myši vypnout VŠEM a bylo by po problémech?! Ano, taky jsem "kostičkovala" , dokonce byl Kevik i první. Ale brala jsem to jako hru... zábavu. Jsem doma a nudím se:-( Vůbec mě nenapadlo, že ty kosti a pohárky mají ještě jiný účel. Teprve tady, na této diskusi jsem si přečetla, že jsou za ně jakési odměny:_/ :_/ Pokud tomu tak je, mohlo by v pravidlech být, že vítěz se odměny dobrovolně vzdá ve prospěch nějakého útulku?! Takže by se vlastně kostičkovalo a soutěžilo pro útuky a vítěze by hřál pocit, že někomu pomohl :_/ Hned by se ukázalo, komu jde o zvířata...:_/ a kdo je sobec a hamoun:-| Co Vy na to? Nestojí to za úvahu? Zdravím a přeji hezký den všem, kdo mají rádi zvířata. Claudia Výborně, Klaudie, pak by mělo to kostičkování a myšičkování konečně smysl ;-)
ale trochu mě taková lustrace...a klidně řeknu rodinná...je nás dost našich kválíků tu...drobátko kvůli někomu podobnému...uráží. A držela bych pysk :-D...kdybych od kámošky Lucky nevěděla...jak tu zase madam M řádí ;-) ...takže tenhle blábol opravdu považuju v téhle věci za definitívní. Je to fakt všestranná ztráta času kvůli blbostem 8-} ;-) Kate (05.03.2012 07:56:42) napsal: Ahoj všem, nejsem si jistá, jak to napsat, aby se "vášně" ještě více nerozbouřily. Nicméně Majka nám opravdu nahlásila velké množství profilů, ano, všechny jsme je prověřily. (Jako ostatně průběžně prověřujeme i ostatní podezřelé profily, ale je tu skoro 52.000 profilů, takže jak jistě chápete, není to lehký úkol.) Osobně si myslím, že se kvůli Majce nemusíte vzrušovat a nechat si kvůli ní kazit den. Když je pro někoho smysl života získat pohár, tak budiž. Pro mě je smysl pejskařského života udělat psa šťastného (a jsem si jistá, že pohár to není). Hezký den Kate
Pořádáme sbírky pro útulky a výcviková centra asistenčních psů do kterých se uživatelé mohou zapojit. Nesouhlasím s tím, aby byla povinnost výhru v soutěži (jakékoli) věnovat útulku, to pak soutěž trochu postrádá smysl. 8-} Claudia (05.03.2012 12:38:33) napsal: No, vzhledem k tomu, že nic na světě se neděje bez příčiny, nějaký důvod její chování má Ale.... i tak si myslím, že tento portál je určen hlavně pro milovníky zvířat a také by tedy mohl (a měl) zvířatům pomáhat. Když jsem se dívala , co všechno si mohu objednat za získané body.... k čemu Normální majitel to snad nepotřebuje ne? Kdo má doma zvíře, tak snad je schopen koupit mu, co je třeba... Jinak ať si raději živého tvora nepořizuje. Takže se přimlouvám za změnu pravidel. Když bude v pravidlech, že veškeré body musí být použity ve prospěch opuštěných zvířat, ne dobrovolně, ale povinně, alespoň bude mít takovýhle portál nějaký smysl Stejně tak fotosoutěže. Výhra by měla putovat nějakému útulku, majitelé to nepotřebují. Pouze bych zveřejnila, že ten a ten uživatel se svojí výhrou v soutěži zasloužil o zaslání té a oné výhry určitému útulku....
Kate (05.03.2012 12:03:07) napsal: Ahoj, odměny (nemyslím teď pohárek nebo medaily) jsou čistě výjimečné, tak jednou-dvakrát do roka. Je to takový bonus navíc pro nejoblíbenějšího mazlíka. Myslím, že to ale není důvod, proč Majka a ostatní podobní uživatelé "vyšilují" kvůli kostičkování. Povinnost výhru darovat problém neřeší. No, vzhledem k tomu, že nic na světě se neděje bez příčiny, nějaký důvod její chování má Ale.... i tak si myslím, že tento portál je určen hlavně pro milovníky zvířat a také by tedy mohl (a měl) zvířatům pomáhat. Když jsem se dívala , co všechno si mohu objednat za získané body.... k čemu Normální majitel to snad nepotřebuje ne? Kdo má doma zvíře, tak snad je schopen koupit mu, co je třeba... Jinak ať si raději živého tvora nepořizuje. Takže se přimlouvám za změnu pravidel. Když bude v pravidlech, že veškeré body musí být použity ve prospěch opuštěných zvířat, ne dobrovolně, ale povinně, alespoň bude mít takovýhle portál nějaký smysl Stejně tak fotosoutěže. Výhra by měla putovat nějakému útulku, majitelé to nepotřebují. Pouze bych zveřejnila, že ten a ten uživatel se svojí výhrou v soutěži zasloužil o zaslání té a oné výhry určitému útulku....
Kate (05.03.2012 12:03:07) napsal: Ahoj, odměny (nemyslím teď pohárek nebo medaily) jsou čistě výjimečné, tak jednou-dvakrát do roka. Je to takový bonus navíc pro nejoblíbenějšího mazlíka. Myslím, že to ale není důvod, proč Majka a ostatní podobní uživatelé "vyšilují" kvůli kostičkování. Povinnost výhru darovat problém neřeší. No, vzhledem k tomu, že nic na světě se neděje bez příčiny, nějaký důvod její chování má:-~ Ale.... i tak si myslím, že tento portál je určen hlavně pro milovníky zvířat a také by tedy mohl (a měl) zvířatům pomáhat. Když jsem se dívala , co všechno si mohu objednat za získané body.... k čemu?? Normální majitel to snad nepotřebuje ne??? Kdo má doma zvíře, tak snad je schopen koupit mu, co je třeba... Jinak ať si raději živého tvora nepořizuje. Takže se přimlouvám za změnu pravidel. Když bude v pravidlech, že veškeré body musí být použity ve prospěch opuštěných zvířat, ne dobrovolně, ale povinně, alespoň bude mít takovýhle portál nějaký smysl:_/ Stejně tak fotosoutěže. Výhra by měla putovat nějakému útulku, majitelé to nepotřebují. Pouze bych zveřejnila, že ten a ten uživatel se svojí výhrou v soutěži zasloužil o zaslání té a oné výhry určitému útulku....:_/
Kate (05.03.2012 07:56:42) napsal: Ahoj všem, nejsem si jistá, jak to napsat, aby se "vášně" ještě více nerozbouřily. Nicméně Majka nám opravdu nahlásila velké množství profilů, ano, všechny jsme je prověřily. (Jako ostatně průběžně prověřujeme i ostatní podezřelé profily, ale je tu skoro 52.000 profilů, takže jak jistě chápete, není to lehký úkol.) Osobně si myslím, že se kvůli Majce nemusíte vzrušovat a nechat si kvůli ní kazit den. Když je pro někoho smysl života získat pohár, tak budiž. Pro mě je smysl pejskařského života udělat psa šťastného (a jsem si jistá, že pohár to není). Hezký den Kate Nemám proti Vášmu názoru nič to Vám dávam za pravdu ale kto chce súťažiť a mať pohár nejaká etika musí byť sama viete čoho je schopná a čo tu bolo a stále jej to prešlo a prejde pravidlá platia asi aj pre nu našťastie mne nejde o poháriky no ked nevie zniesť že jej mačka nie je prvá tak nech v súkromných správach sa nevyhráža ešte ma prekvapuje že druhých udáva za falošné profily ani na to sme nezabudli inde by už dávno bola vyletela za takéto správanie pridávam sa k tomu aby sme kostičkovali pre nejaké útulky alebo asistenčných psíkov bol by pokoj a pomohli by sme dobrej veci
Ahoj, odměny (nemyslím teď pohárek nebo medaily) jsou čistě výjimečné, tak jednou-dvakrát do roka. Je to takový bonus navíc pro nejoblíbenějšího mazlíka. Myslím, že to ale není důvod, proč Majka a ostatní podobní uživatelé "vyšilují" kvůli kostičkování. Povinnost výhru darovat problém neřeší. Claudia (05.03.2012 11:33:17) napsal: Až doteď jsem nereagovala, i když jsem také od Majky dostala podobné soukromé zprávy:-~ Ale... nebylo by řešení prostě kosti a myši vypnout VŠEM a bylo by po problémech?! Ano, taky jsem "kostičkovala" , dokonce byl Kevik i první. Ale brala jsem to jako hru... zábavu. Jsem doma a nudím se:-( Vůbec mě nenapadlo, že ty kosti a pohárky mají ještě jiný účel. Teprve tady, na této diskusi jsem si přečetla, že jsou za ně jakési odměny:_/ :_/ Pokud tomu tak je, mohlo by v pravidlech být, že vítěz se odměny dobrovolně vzdá ve prospěch nějakého útulku?! Takže by se vlastně kostičkovalo a soutěžilo pro útuky a vítěze by hřál pocit, že někomu pomohl :_/ Hned by se ukázalo, komu jde o zvířata...:_/ a kdo je sobec a hamoun:-| Co Vy na to? Nestojí to za úvahu? Zdravím a přeji hezký den všem, kdo mají rádi zvířata. Claudia
Claudia (05.03.2012 11:33:17) napsal: Až doteď jsem nereagovala, i když jsem také od Majky dostala podobné soukromé zprávy:-~ Ale... nebylo by řešení prostě kosti a myši vypnout VŠEM a bylo by po problémech?! Ano, taky jsem "kostičkovala" , dokonce byl Kevik i první. Ale brala jsem to jako hru... zábavu. Jsem doma a nudím se:-( Vůbec mě nenapadlo, že ty kosti a pohárky mají ještě jiný účel. Teprve tady, na této diskusi jsem si přečetla, že jsou za ně jakési odměny:_/ :_/ Pokud tomu tak je, mohlo by v pravidlech být, že vítěz se odměny dobrovolně vzdá ve prospěch nějakého útulku?! Takže by se vlastně kostičkovalo a soutěžilo pro útuky a vítěze by hřál pocit, že někomu pomohl :_/ Hned by se ukázalo, komu jde o zvířata...:_/ a kdo je sobec a hamoun:-| Co Vy na to? Nestojí to za úvahu? Zdravím a přeji hezký den všem, kdo mají rádi zvířata. Claudia Tak to je dobrý nápad:-DD pak by lidé nekostičkovaly pro ceny sobě ale na dobrou věc:-) a co je vůbec za pohárek já to teda vůbec nevím že je tam odměna.:D
Kate (05.03.2012 07:56:42) napsal: Ahoj všem, nejsem si jistá, jak to napsat, aby se "vášně" ještě více nerozbouřily. Nicméně Majka nám opravdu nahlásila velké množství profilů, ano, všechny jsme je prověřily. (Jako ostatně průběžně prověřujeme i ostatní podezřelé profily, ale je tu skoro 52.000 profilů, takže jak jistě chápete, není to lehký úkol.) Osobně si myslím, že se kvůli Majce nemusíte vzrušovat a nechat si kvůli ní kazit den. Když je pro někoho smysl života získat pohár, tak budiž. Pro mě je smysl pejskařského života udělat psa šťastného (a jsem si jistá, že pohár to není). Hezký den Kate Až doteď jsem nereagovala, i když jsem také od Majky dostala podobné soukromé zprávy:-~ Ale... nebylo by řešení prostě kosti a myši vypnout VŠEM a bylo by po problémech?! Ano, taky jsem "kostičkovala" , dokonce byl Kevik i první. Ale brala jsem to jako hru... zábavu. Jsem doma a nudím se:-( Vůbec mě nenapadlo, že ty kosti a pohárky mají ještě jiný účel. Teprve tady, na této diskusi jsem si přečetla, že jsou za ně jakési odměny:_/ :_/ Pokud tomu tak je, mohlo by v pravidlech být, že vítěz se odměny dobrovolně vzdá ve prospěch nějakého útulku?! Takže by se vlastně kostičkovalo a soutěžilo pro útuky a vítěze by hřál pocit, že někomu pomohl :_/ Hned by se ukázalo, komu jde o zvířata...:_/ a kdo je sobec a hamoun:-| Co Vy na to? Nestojí to za úvahu? Zdravím a přeji hezký den všem, kdo mají rádi zvířata. Claudia
Kate (05.03.2012 07:56:42) napsal: Ahoj všem, nejsem si jistá, jak to napsat, aby se "vášně" ještě více nerozbouřily. Nicméně Majka nám opravdu nahlásila velké množství profilů, ano, všechny jsme je prověřily. (Jako ostatně průběžně prověřujeme i ostatní podezřelé profily, ale je tu skoro 52.000 profilů, takže jak jistě chápete, není to lehký úkol.) Osobně si myslím, že se kvůli Majce nemusíte vzrušovat a nechat si kvůli ní kazit den. Když je pro někoho smysl života získat pohár, tak budiž. Pro mě je smysl pejskařského života udělat psa šťastného (a jsem si jistá, že pohár to není). Hezký den Kate Musím souhlasit s Kate:-DD Aby si někdo nechal znepříjemnit celý den!! pár uživateli kteří se honí za pohárky:_( to je pro mě nepochopitelné?! Stojí Vám za to?? Tím jim jen dáváte pocit důležitosti!! Prostě je ignorujte a jejich vzkazy vymazávejte!! jsme tady většina pro zvířata:-DD ne pro to kdo mi co napsal>:-( A že jsou někteří lidé zlý a zákeřní to je i v běžném životě nejen tady>:-(
Tak čtu a nestačím se divit...;-) Tolik popsaných stránek...:-D Neodešli jen ti,co jste jmenovali ,ale i nás přestalo bavit sem chodit.Za prvé!;-) Vše ,o čem píšete,je věcí adminů!T.j. udělat pořádek ve falešných profilech a tím myslím ve všech!Jsem zde prakticky od počátku,kdy nás bylo cca kolem 8 000 uživatelů.Zpočátku,jaksi O.K.Nyní server pomalý,zřejmě přetížen,tím,že nekostičkujeme,jsme diskriminováni.;-) I nám se dostalo často přání a ne od Majky:,,Veselý den apod." v době,kdy Toník zápasil o život...8-} Důkaz,že deníčky nikdo nečte...Vše nám bylo spočteno k ,,dobru",kdy Toník nebyl jmenován v seznamu ke svým 14.narozeninám vůbec a k 15.narozeninám jako poslední!!! ;-) Je to vůbec pejskařský portál,kdy pes,který se dožívá nadstardu a tím myslím i ostatní seniory,nestojí ani za gratulaci?Myslíte,že ,,toto" nesouvisí?...Vše souvisí se vším...;-) Pejskaři odcházejí,nebot´ chtějí sdílet zážitky svých psů...Náš profil nechávám jen kvůli pár kamarádům,kteří nezapomněli.;-) Jedna rada na závěr,kterou si mohu ke svému věku,ale i věku 16-letého Toníka dovolit...;-) Pro mě nemají cenu žádné virtuální soutěže,jde o rychlost PC a počet falešných profilů!;-) Mě zajímá život,zdraví a prosperita mého psa a jeho psích kamarádů...A o tom v posl.době zde čtu málo...Mějte se fajn,čas,strávený u PC totiž schází každému psovi...:):D !!
Dana (04.03.2012 21:29:53) napsal: !! !! !! !! Ano, za tím stojím přesně. Buď jen pošlu myšky, nebo deníček aspoň přelétnu. Nejde samozřejmě číst úplně všechny deníčky, některé jsou dlouhé. Ale zjisit, jestli se u kamarádů neděje něco závažného, to se dá, pokud jen automaticky neodesíláte jeden automatický pozdrav. Ale popřát někomu krásný den, když se vyrovnává s úmrtím miláčka, to je hnus. Tak, my jsme bez myšek a těmto "automatům" už nepošleme ani zrní, natož myšku. Sam a spol s paničkou Moje slova...!!
Jarmila (04.03.2012 20:20:26) napsal: Súhlasím s Vami aj ked Ja niektorým pár užívatelom kamarátom priatelom posielame denne pozdravy no zásadne živým zvieratkám a aspon preletím denníček aby som niekomu neublížila posielam potom tým kamarátom ktorí majú vypnuté kostičky a nás kostičkujú ako vdaku a týždenné sa snažím poslať už viacerým no nesledujem tým nič zlé nie som nahánačka za každú cenu ako je tak je sama som prekvapená ovela viac si ceníme priatelstvo kamarátstvo a že nás spája spoločná záluba k zvieratkám !! !! !! !! Ano, za tím stojím přesně. Buď jen pošlu myšky, nebo deníček aspoň přelétnu. Nejde samozřejmě číst úplně všechny deníčky, některé jsou dlouhé. Ale zjisit, jestli se u kamarádů neděje něco závažného, to se dá, pokud jen automaticky neodesíláte jeden automatický pozdrav. Ale popřát někomu krásný den, když se vyrovnává s úmrtím miláčka, to je hnus. Tak, my jsme bez myšek a těmto "automatům" už nepošleme ani zrní, natož myšku. Sam a spol s paničkou
Jarmila (04.03.2012 20:20:26) napsal: Súhlasím s Vami aj ked Ja niektorým pár užívatelom kamarátom priatelom posielame denne pozdravy no zásadne živým zvieratkám a aspon preletím denníček aby som niekomu neublížila posielam potom tým kamarátom ktorí majú vypnuté kostičky a nás kostičkujú ako vdaku a týždenné sa snažím poslať už viacerým no nesledujem tým nič zlé nie som nahánačka za každú cenu ako je tak je sama som prekvapená ovela viac si ceníme priatelstvo kamarátstvo a že nás spája spoločná záluba k zvieratkám Já taky každý den rozešlu pár pozdravů, ale taky zásadně jenom živým zvířátkům, zvířátkům, která už jsou na obláčku bych takové přání nikdy neposlala. Bylo by mi to trapné, navíc mi to připadá jako neúcta k mrtvým, jako by si z nich tím přáním dělali legraci, nebo tak nějak >:-( :_( :_(
Pavla a šest kočičích mušketýrů (04.03.2012 19:05:28) napsal: No jo, někteří lidé jsou nenapravitelní a podobná ,,přání´´ a ,,pozdravy´´ budou psát i po upozornění, většinou jenom proto, aby získali myšky neb kostičky :_( >:-( Jinak to snad ani být nemůžu, proto pro radost - to těžko :_( Leda tak pro zlost :_( >:-( Mě už takové vzkazy pořádně štvou, zrovna jsem si prošla všechny svoje profily zesnulých kočiček a podobné vzkazy jsem promazala. Taky jsem je smazala z profilu toulavých koček, protože ty chudinky asi těžko ,ůžou mít ,,bezva víkend´´ >:-( :_( :_( Taky nechápu, jak může být tak drzý a napsat do profilu zemřelého zvířátka třeba toto: :-DD :-DD :-DD bohužel i to jsem někde viděla :_( :_( :_( :_( :_( Súhlasím s Vami aj ked Ja niektorým pár užívatelom kamarátom priatelom posielame denne pozdravy no zásadne živým zvieratkám a aspon preletím denníček aby som niekomu neublížila posielam potom tým kamarátom ktorí majú vypnuté kostičky a nás kostičkujú ako vdaku a týždenné sa snažím poslať už viacerým no nesledujem tým nič zlé nie som nahánačka za každú cenu ako je tak je sama som prekvapená ovela viac si ceníme priatelstvo kamarátstvo a že nás spája spoločná záluba k zvieratkám
Dana (04.03.2012 17:22:25) napsal: Jí a jím podobným jsem už několikrát odpověděla, že "děkuji" za přání prožití krásného dne, když spousta lidí věděla, co prožívám se Sidinkem. Omluvila se s tím, že nemůže číst všechny deníčky. Nechápu. Vždyť ty medaile jsou sice příjemné, když tam tak hezky visí, ale myslím, že většina lidí je tady spíš kvůli deníčkům pro legraci, a když se něco ošklivého semele, tak pro je to obrovská podpora, že s vámi cítí ještě jiné lidé, chápou, jak vám je a nepovažují vás za cvoka, že se hroutíte kvůlli nějaké kočce nebo psovi. Dělá to hrozně moc, bohužel vím, o čem mluvím. A pak když přijde pozdrav. ať si užijeme krásný den... Majka se aspoň omluvila. /Pan Ondřej před 2 upozornění tyto automatické potdravy posílal dál. No, zkrátím to. Jako všude je to o lidech. Myslím, že tady je hlavní základ lidiček, které zvířátka opravu milují a chodí sem pro zábavu, rady, zkušenosti - a jak jsem sama poznala - pro podporu, když je nám hrozně. Nenechejme se otrávit pár zakomlexovanými lidmi, kteří jsou schopni pro nějaké imaginární medaile a poháry udělat cokoliv. Jsem tím tak znechucená, že myšky vypínáme. Ale moc se budeme těšit na všechny vzkazíky a deníčky. Vždyť bez spousty kamarádů, kteří nás drželi, když Siddineček bojoval o život, bylo by to milionkrát horší být na to sama. :_/ Omlouvám se za překlepy, ale kdo se podívá na fotky k Samovi - pochopí. Jak si sednu k počítači, Sam se mi pověsí na levou ruku a já ho nedokážu odstrčit, když se tak krásně tulí. Ale moc špatně se mi píše.
Jarmila (02.03.2012 17:49:35) napsal: Jí a jím podobným jsem už několikrát odpověděla, že "děkuji" za přání prožití krásného dne, když spousta lidí věděla, co prožívám se Sidinkem. Omluvila se s tím, že nemůže číst všechny deníčky. Nechápu. Vždyť ty medaile jsou sice příjemné, když tam tak hezky visí, ale myslím, že většina lidí je tady spíš kvůli deníčkům pro legraci, a když se něco ošklivého semele, tak pro je to obrovská podpora, že s vámi cítí ještě jiné lidé, chápou, jak vám je a nepovažují vás za cvoka, že se hroutíte kvůlli nějaké kočce nebo psovi. Dělá to hrozně moc, bohužel vím, o čem mluvím. A pak když přijde pozdrav. ať si užijeme krásný den... Majka se aspoň omluvila. /Pan Ondřej před 2 upozornění tyto automatické potdravy posílal dál. No, zkrátím to. Jako všude je to o lidech. Myslím, že tady je hlavní základ lidiček, které zvířátka opravu milují a chodí sem pro zábavu, rady, zkušenosti - a jak jsem sama poznala - pro podporu, když je nám hrozně. Nenechejme se otrávit pár zakomlexovanými lidmi, kteří jsou schopni pro nějaké imaginární medaile a poháry udělat cokoliv. Jsem tím tak znechucená, že myšky vypínáme. Ale moc se budeme těšit na všechny vzkazíky a deníčky. Vždyť bez spousty kamarádů, kteří nás drželi, když Siddineček bojoval o život, bylo by to milionkrát horší být na to sama.
Dana (04.03.2012 00:04:10) napsal: :_( Přesně, na to jsem ji jednou upozornila. Mrtvému napsala, že mu přeje,ať si pochutná na nedělním obědu. Buď si deníček přečtu, nebo raděi nenapíši nic. To máte pravdu, rozesílači automatických pozdravů ať si raději přečtou deníček a nerozesílají takové pozdravy a podobné věci např. zemřelým zvířátkům :_( :_( :_( !! >:-( Oni jsou to většinou stejně ti, co se jenom honí za nějakým pohárem a těm jde o to, aby získali co nejvíce myšek nebo kostiček a tak si ani nevšimnou, že takové pozdravy mastí do profilů zemřelých zvířátek :_( :_( :_(
Lucka (03.03.2012 21:29:51) napsal: Ještě jen tak pro zajímavost uvádíme zprávu, kterou jsme obdrželi naprosto bezduvodně hned prvního března, pár hodin po té, co měl Macek zapnuté myšičky a vedl opravdu o pár myšek. Koukali jsme na to jako z jara, poté následovaly další, ještě drsnější zprávy. O pohárky nám nejde, hafíkujeme pár měsíců v roce pro radost;-) Takže toto je ta zpráva, která opět rozvířila téma uživatele M. Pro: tebe Od: Majka. 1. březen 2012 12:27:41 Ahoj Lucka, poviem ti na rovinu a neber to ako vyhrazku ale ako upozornenie, dufam ze hras fer lebo v inom pripade si dam overit vsetky podozrive profily a to rovno a verejne v diskusii, lebo ked ja hram fer tak nech aj iny tak hraju a neni som ani blba ani nie som tu jeden mesiac ci rok a dobre to tu uz poznam aj tie profily, neber to v zlom ale ide mi o poctivu hru.Prajem pekny den Další zpráva: ja som ti pisala spravu nie vzkazik, slusne len trebalo odpovedat na spravu, jasne som len upozornila, nie je nic na tom zle, ak si poctiva,tak sa nemas zaco urazat a to vies ze si dam overit ked sa mi nieco nebude pozdavat, to mozem napisat predsa kazdemu,nie je to ziadna vyhrazka.Ide o fer hru a nato su aj pravidla, tak neviem preco si odpovedala do vzkazika,asi chces rozputat peklo ,ci co,ale to je tiez proti pravidlam,kludne si ich prestuduj ak ich nepoznas. další: to mam napisat admini ci co siris teraz klebety pre jedno upozornenie v ktorom slo o cestnost? další: ten vzkazik od Majky s lexikem ci skym mam zkopirovany a jestli nebude zmazany z tvojho profilu tak to poslem admini a ze siris klebety a rozputavas tu vojnu ty nie ja, ja kludne mozem poslat tu spravu co som poslala tebe další: lenze ten vzkazik tu je stale od Majky s lexikem a cikinkou a ty si myslis ze neviem citat a neviem ze si jej pisala? ked to do 5 minut nezmizne posielam to admini mam to uz zkopirovane ze siris klebety a rozputavas peklo a touto zprávou příval zpráv od oného uživatele skončil: len pre informaciu ,uz som poslala admini na preverenie niektore profily a pojdu aj dalsie ako pozeram ,pekne pribudaju Lucko, nic si z ní nedělej, chová se takhle už od začátku, napadá a uráží, nic nového ;-)
Henrietta 15452 - SEM NE - DÍK (04.03.2012 02:11:43) napsal: Do jaké míry je reálné ... aby ten ... kdo druhým vyhrožuje ... že je nechá prověřit ... namrskal několik účelových registrací ... těmi okostičkoval svého soupeře ... pak upozornil na pravděpodobnou existenci falešných profilů a žádal o jejich prověření ... Tímto by přece de facto mohl tomu druhému ... nevinnému a nic netušícímu "namočil čenich" do jeho komplotu ... a osočit ho z podvodů 8-} ;-) Dá se tato varianta jednoznačně vyloučit ?? ?? ?? To už je charakter konkrétnej osoby a žlal je ich medzi nami viac no nech si každý užívatel urobí úsudok sám jedno je isté takúto pečiatku by som nechcela nosiť ked si niekto nevie uvedomiť že nie je vítaný a pchá kde sa nemá len za virtualny pohár je to skutočne slušne napísané úbohé s tým nič už my nanarobíme
Jarmila (03.03.2012 16:23:40) napsal: Súhlasím a to nebola len Táto užívatelka boli to aj tieto čo odišli Marcine Rexíkova panička Jaromíra Skálio panička Evka od Morganka to sú iba pár užívateliek ktorým nadala pourážala je škoda že tých čo sa to týka sú ticho a nechajú za seba druhých hovoriť to tu už trvá roky a nikto s nou nepohne ked bude každý ticho tak si to dovolí lebo sa jej boja a radšej ustúpia neštítila sa špiniť pamiatku ani užívatelky čo skonala ved mrtvý sa brániť nevie ak sa Vladka díva z neba na nás tak jej musí byť velmi smutno neviem čo jej spravila Ivanka ked boli kamarátky a škaredo ju dourážala už by fakt admini mali vidieť pravdu a spraviť s nou poriadok alebo im za každé klikanie stúpa plat inak si to vysvetliť neviem ved ona už stratila súdnosť a nevie čo je virtualita a čo realita no asi je v živote takáto zlá za kostičky myšičky by zapredala aj svoju rodinu alebo nemá na geranule čo k výhre patria? Souhlasím s Jarmilkou ;-)
Do jaké míry je reálné ... aby ten ... kdo druhým vyhrožuje ... že je nechá prověřit ... namrskal několik účelových registrací ... těmi okostičkoval svého soupeře ... pak upozornil na pravděpodobnou existenci falešných profilů a žádal o jejich prověření ... Tímto by přece de facto mohl tomu druhému ... nevinnému a nic netušícímu "namočil čenich" do jeho komplotu ... a osočit ho z podvodů 8-} ;-) Dá se tato varianta jednoznačně vyloučit ?? ?? ??
Dana (03.03.2012 22:54:02) napsal: Mně hodně vadí na Majce a nejen na ní, že ji jde pouze o myšky a rozesílá automatické pozdravy. Jednou jsem ji na to upozornila, a to se mě to ještě netýkalo. Když Siddinek bojoval o život, a přišlo mi, abych si užila krásný den, bylo to jak kopnutí do žaludku. Tak to jsme na tom stejně, mě takové automatické pozdravy, které vidím skoro na všech profilech taky dost vadí. Takoví lidé to jenom rozesílají ani nečtou deníček, a pak vám třeba pošlou zprávu, abyste si užila krásný den, když Siddinek bojoval o život :_( :_( :_( nebo něco takového :( 8-} 8-} 8-} Taky mi dost vadí, když zprávy typu ,,Hezký víkend přeje ....´´ někdo rozesílá na profily kočiček a pejsků, kteří už odešli na obláček. To mě vždycky docela naštve
Lucka (03.03.2012 21:29:51) napsal: Ještě jen tak pro zajímavost uvádíme zprávu, kterou jsme obdrželi naprosto bezduvodně hned prvního března, pár hodin po té, co měl Macek zapnuté myšičky a vedl opravdu o pár myšek. Koukali jsme na to jako z jara, poté následovaly další, ještě drsnější zprávy. O pohárky nám nejde, hafíkujeme pár měsíců v roce pro radost;-) Takže toto je ta zpráva, která opět rozvířila téma uživatele M. Pro: tebe Od: Majka. 1. březen 2012 12:27:41 Ahoj Lucka, poviem ti na rovinu a neber to ako vyhrazku ale ako upozornenie, dufam ze hras fer lebo v inom pripade si dam overit vsetky podozrive profily a to rovno a verejne v diskusii, lebo ked ja hram fer tak nech aj iny tak hraju a neni som ani blba ani nie som tu jeden mesiac ci rok a dobre to tu uz poznam aj tie profily, neber to v zlom ale ide mi o poctivu hru.Prajem pekny den Další zpráva: ja som ti pisala spravu nie vzkazik, slusne len trebalo odpovedat na spravu, jasne som len upozornila, nie je nic na tom zle, ak si poctiva,tak sa nemas zaco urazat a to vies ze si dam overit ked sa mi nieco nebude pozdavat, to mozem napisat predsa kazdemu,nie je to ziadna vyhrazka.Ide o fer hru a nato su aj pravidla, tak neviem preco si odpovedala do vzkazika,asi chces rozputat peklo ,ci co,ale to je tiez proti pravidlam,kludne si ich prestuduj ak ich nepoznas. další: to mam napisat admini ci co siris teraz klebety pre jedno upozornenie v ktorom slo o cestnost? další: ten vzkazik od Majky s lexikem ci skym mam zkopirovany a jestli nebude zmazany z tvojho profilu tak to poslem admini a ze siris klebety a rozputavas tu vojnu ty nie ja, ja kludne mozem poslat tu spravu co som poslala tebe další: lenze ten vzkazik tu je stale od Majky s lexikem a cikinkou a ty si myslis ze neviem citat a neviem ze si jej pisala? ked to do 5 minut nezmizne posielam to admini mam to uz zkopirovane ze siris klebety a rozputavas peklo a touto zprávou příval zpráv od oného uživatele skončil: len pre informaciu ,uz som poslala admini na preverenie niektore profily a pojdu aj dalsie ako pozeram ,pekne pribudaju A ešte zabudla dodať udám Ta udám to poznáme samé bu bu bu nech si Táto osoba tiež preštuduje pravidlá ved súťaže sú pre každého nie len pre túto užívatelku neviem či by nemali skontrolovať admini ju
Ještě jen tak pro zajímavost uvádíme zprávu, kterou jsme obdrželi naprosto bezduvodně hned prvního března, pár hodin po té, co měl Macek zapnuté myšičky a vedl opravdu o pár myšek. Koukali jsme na to jako z jara, poté následovaly další, ještě drsnější zprávy. O pohárky nám nejde, hafíkujeme pár měsíců v roce pro radost;-) Takže toto je ta zpráva, která opět rozvířila téma uživatele M. Pro: tebe Od: Majka. 1. březen 2012 12:27:41 Ahoj Lucka, poviem ti na rovinu a neber to ako vyhrazku ale ako upozornenie, dufam ze hras fer lebo v inom pripade si dam overit vsetky podozrive profily a to rovno a verejne v diskusii, lebo ked ja hram fer tak nech aj iny tak hraju a neni som ani blba ani nie som tu jeden mesiac ci rok a dobre to tu uz poznam aj tie profily, neber to v zlom ale ide mi o poctivu hru.Prajem pekny den Další zpráva: ja som ti pisala spravu nie vzkazik, slusne len trebalo odpovedat na spravu, jasne som len upozornila, nie je nic na tom zle, ak si poctiva,tak sa nemas zaco urazat a to vies ze si dam overit ked sa mi nieco nebude pozdavat, to mozem napisat predsa kazdemu,nie je to ziadna vyhrazka.Ide o fer hru a nato su aj pravidla, tak neviem preco si odpovedala do vzkazika,asi chces rozputat peklo ,ci co,ale to je tiez proti pravidlam,kludne si ich prestuduj ak ich nepoznas. další: to mam napisat admini ci co siris teraz klebety pre jedno upozornenie v ktorom slo o cestnost? další: ten vzkazik od Majky s lexikem ci skym mam zkopirovany a jestli nebude zmazany z tvojho profilu tak to poslem admini a ze siris klebety a rozputavas tu vojnu ty nie ja, ja kludne mozem poslat tu spravu co som poslala tebe další: lenze ten vzkazik tu je stale od Majky s lexikem a cikinkou a ty si myslis ze neviem citat a neviem ze si jej pisala? ked to do 5 minut nezmizne posielam to admini mam to uz zkopirovane ze siris klebety a rozputavas peklo a touto zprávou příval zpráv od oného uživatele skončil: len pre informaciu ,uz som poslala admini na preverenie niektore profily a pojdu aj dalsie ako pozeram ,pekne pribudaju
Niki a Baddy (03.03.2012 16:16:04) napsal: můžu se zeptat: a čte si uživatelka Majka tuto diskusi a nebo o ní neví? Sama jsem přesvědčena o tom že ne ... i když do jiných diskuzí ... jí se týkajících ... vlezla. Ale v daném případě jak se říká " mráz kopřivu nespálí " ... další eventualita je... neproniknutelná hroší kůže ... Ale tato diskuze předpokládám nesměřuje pouze k této uživatelce ... nýbrž především a zejména k administrátorům :-DD Upřímně...je mi jich líto brodit se v tomto humusu a lidské hlouposti ;-)
Macíku … Lucko … a jejich mixíku …:-DD Drobet jste to s tím díkůvzdáním přehnali :_/ 8-} … ale díky … že jste přestali být srabíci :-DD 8-}:-DD Ale jak už jsem vám štěkla … to … že se někdo ozve … když je k tomu důvod … ještě neznamená … že je konfliktní 8-| Stejně … jako teď Majka zaútočila na vás … stejným způsobem … výhrůžkami a urážkami … vystartovala tehdy jako Majka 50 … na naše kámošky … Alenku … a její frbulku Agátku a číču Jokinku. Bylo to na přelomu roku 2009/2010. A od té doby nepochybně i po mnoha dalšch. O to hůře … že tenkrát uživatelka profilu✖≡ Wingska ≡✖© … Alenka … považovala Majku za svoji kamarádku … psala si s ní … a radila jí … jak má upravovat fotky na profilech ;-) Majka jí to … krom rad jak fixlovat … (ač mi tato finta mohla být popsána … odmítla jsem to … takže ji nevím) … ale nepochybně mnozí z vás z té doby pamatují desítky Majčiných ryze účelových slovenských i českých profilů … s kdoví jakou havětí a prsaticemi … s jednou fotkou kdo ví čeho … i bez … bez jakýchkoliv dalších údajů k profilu zvířátka … vzápětí oplatila vyhrožováním a vydíráním … "jenom" proto … že začala myškovat Jokinku ve stejné době jako ona svou kočku Micku (leden 2010). Jednou … kdysi dávno … jsem zkusila počítat Majčino hodnocení … a i když mi to mohlo být šuma fuk protože nekostičkujeme … vadilo mi … už tehdy … že zanedlouho po své registraci na Hafíkách … tu dělala humbuk … a osočovala kde koho … ač sama podváděla jak jen to šlo 8-} Výsledek byl … že během jednoho dne … měla na kontě myšky z minimálně 30ti – 40ti těchto nepochybně účelových hodnotících profilů … s téměř shodným datem založení účtu … tedy v době těsně předcházející počátku bodování … Tyto zase po čase zmizely … zřejmě byly adminy vymazány … ale kdo ví ?? V podstatě za rady Alenky … jak profily upravovat … z čehož Majka čerpá dodnes … jí to vrátila kradením jejích nápadů s úpravou fotek ;-) Sama tomu nerozumím … a vím prd … oč jde … ale Alenka tu … pokud vím … poradila i jiným ;-) Na rozdíl od Majky byla k okolí přátelská … a ráda lecos ostatním vysvětlila … Rozhodně jí nikdo výhru … snad krom Majky … nezáviděl … i když od této doby se zde skoro nevyskytuje … Zato Majka se zúčastnila mnoha dalších útoků na své „konkurenční“ okolí … a zřejmě v tom míní pokračovat 8-| 8-} 8-| Upřímně řečeno … kostění není z časových důvodů naše parkýtka … ale tenkrát se mi chtělo s prominutím až blít :_/ 8-} když jsem se dozvěděla o uzavírání tzv. „kartelových dohod“ … kdo s čím vyjede … zda ta nebo ta … se psem … nebo kočkou … a kdy … 8-} Akorát jednou se děvčata neshodla … a tím to tady mezi nimi … krom jiných peripetií … vyvrcholilo. Kdybych něco mohla ovlivnit … udělala bych jednoznačně následující : Uživatelku Majku bych odstavila k ledu … kvůli ní tu od r. 2009 … co tu je registrovaná … bylo tolik neshod … (mimo jiné i už. Marcine … atd … atd) … že to tu mnozí raději definitivně zabalili ;-) Je otázka … zda má Majka pokračovat ve své aroganci a zaslepenosti … a stále obtěžovat slušné lidi … kteří sem přišli relaxovat … nebo ne !! K tomuto tématu ... krom toho ... že se už znova pověsila na profil Cherrynky ... se už vracet nikdy nemíním :-DD Howgh :-D Henrietta
Na březen jsme Macíkovi zapnuli myšičky a hned odpoledne nám od uživatele Majka. přišla upozorňující zpráva, jestli nepoužíváme falešné profily. Na to jsme ji slušně odpověděli do komentáře u její kočky, to se jí však nelíbilo, komentář ihned smazala a poté přišla smršť výhružných zpráv. Tím jsme v podstatě "znovu" otevřeli téma "Majka.". Tak nás to hned první den otrávilo a mysleli jsme, že snad i myšky vypneme. Ale díky podpoře vás, kteří s Majkou již podobné zkušenosti máte, jsme to nevzdali. Hlavní dík patří Henriettě a Cherrynce, která nám velmi pomohla. Rozhodně se nám nelíbí neférové chování Majky. Takoví lidé přece nepatří do soutěže, jestliže někoho nařknou z podvádění a sami férově nehrají. Ještě jednou všem děkujeme za velkou podporu a doufáme, že se s Majkou už nikdy nestřetneme. Pěkný den přeje Lucka a Macík ;-D ;-)
Včera odpoledne mi z profilu uživatelky Majky přišly do soukromé pošty smajlíky bez textu. Co tím chtěla vyjádřit, zda snaha o „nějaký pozdrav“, nebo to byla tichá výzva k žebrání o myšky pro její kočku Sissi, ví jen ona, do hlavy jí nevidím. Podívajíc se na uživatele, od kterého tento „vzkaz“ či co to bylo, pocházel, reagoval jsem poděkováním na profilu kočky Sissi, kde jsem zaregistroval, že měla nedávno narozeniny. Tudíž jsem poděkoval za smajlíkový pozdrav, dodatečně popřál k narozeninám a poslal dáreček. Doplňuji, myšky jsem žádné neposlal, nemám důvod. Zda za něco poděkovat či ne, je vizitkou dotyčného. Samozřejmě o dárečku z její strany ani zmínka, ač tu denně tráví víc než dost času. Co mě ale dostalo, bylo zjištění, že můj vzkaz Majce, v daném případě poděkování za její smajlíky - profil Sisinka, ještě týž den zmizel – prostě byl vymazán. Důkazem mého tvrzení ale zůstává dáreček, se kterým manipulovat nemůže – viz kopie zde: Pusa od uživatele Fredie ( 1. březen 16:53) Proto se ptám? Je snad součástí taktiky této uživatelky, při její urputné snaze o získání poháru, žebrání na profilech, které s ní dosud nikdy nekomunikovaly? Vadilo snad uživatelce Majce moje poděkování za její smajlíkový „pozdrav“ v mé soukromé poště, aby si ostatní nemohli přečíst, jakým způsobem všude žebrá, a proto byl na profilu její jedné z mnoha koček (takže si tu s ní sběratelé medailí a pohárků nepochybně užijí ještě pěkné vzrůšo), vymazán jako nežádoucí? Každopádně jsem tímto přesvědčen, že zmíněná uživatelka je pokrytecká a nejedná čestně. A na její odpovědi rozhodně netrvám. Myslím, že její morální profil se už projevil dostatečně. Proto každého prosím. Obtěžuje-li vás také tato uživatelka, ať už jakýmkoliv způsobem,nenechávejte si to pro sebe a zveřejněte to. Dík. Patrik K.
Henrietta 15452 - SEM NE - DÍK (01.03.2012 19:34:43) napsal: Z Cherrynčina profilu : ( 1 hodina Majka. :-DD :-DD :-DD ) Pridávam sa k Henrietke už toto trvá tu dlho a nikto si s touto užívatelkou neporadil ved žobranie a urážky sú proti pravidlám tohoto webu a ona nemá pokoja dokedy jej to budú admini tolerovať?Ved keby to iný spravil tak je zmazaný už tu narobila vela zlej krvi PANÍ … PŘESTAŇTE TU S TĚMA VAŠIMA SMAJLÍKAMA NA PROFILECH I V SOUROMÉ POŠTĚ ŽEBRAT !!! POKUD ZROVNA … S POSEDLOSTÍ VÁM VLASTNÍ … NESHÁNÍTE PRO NĚKTERÝ Z MNOHA VAŠICH PROFILŮ … KTERÉ VÁM PŘIBÝVAJÍ JAK HOUBY PO DEŠTI … ŽE SI AŽ MYSLÍM … ŽE PRO KOČKY CHODÍTE NĚKAM DO PARKU … POHÁREK … SAMOZŘEJMĚ S 1. UMÍSTĚNÍM … NENÍ PO VÁS VIDU … ANI SLECHU … TAK ZNOVA ZALEZTE A NEOTRAVUJTE !!! VY JSTE TADY VŽDYCKY BYLA JEN ZDROJEM NESVÁRŮ … A MNOZÍ KVŮLI VÁM ODTUD RADĚJI ODEŠLI … TAKŽE TU ZNOVA NEOTRAVUJTE OVZDUŠÍ !!! … VŽDYCKY JSTE BYLA NESKUTEČNĚ TRAPNÁ … A TO JSTE … BOHUŽEL … I PO MNOHA KONFLIKTECH ZŮSTALA I NADÁLE NEPOUČENÁ … TAKŽE MI NELEZTE PROSÍM DO CESTY !!! DĚKUJI HENRIETTA A CHERRYNKA :-DD
Z Cherrynčina profilu : ( 1 hodina Majka. :-DD :-DD :-DD ) PANÍ … PŘESTAŇTE TU S TĚMA VAŠIMA SMAJLÍKAMA NA PROFILECH I V SOUROMÉ POŠTĚ ŽEBRAT !!! POKUD ZROVNA … S POSEDLOSTÍ VÁM VLASTNÍ … NESHÁNÍTE PRO NĚKTERÝ Z MNOHA VAŠICH PROFILŮ … KTERÉ VÁM PŘIBÝVAJÍ JAK HOUBY PO DEŠTI … ŽE SI AŽ MYSLÍM … ŽE PRO KOČKY CHODÍTE NĚKAM DO PARKU … POHÁREK … SAMOZŘEJMĚ S 1. UMÍSTĚNÍM … NENÍ PO VÁS VIDU … ANI SLECHU … TAK ZNOVA ZALEZTE A NEOTRAVUJTE !!! VY JSTE TADY VŽDYCKY BYLA JEN ZDROJEM NESVÁRŮ … A MNOZÍ KVŮLI VÁM ODTUD RADĚJI ODEŠLI … TAKŽE TU ZNOVA NEOTRAVUJTE OVZDUŠÍ !!! … VŽDYCKY JSTE BYLA NESKUTEČNĚ TRAPNÁ … A TO JSTE … BOHUŽEL … I PO MNOHA KONFLIKTECH ZŮSTALA I NADÁLE NEPOUČENÁ … TAKŽE MI NELEZTE PROSÍM DO CESTY !!! DĚKUJI HENRIETTA A CHERRYNKA :-DD
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?