Diskuze Vzkazy na profilech

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Phoebe&Adel (27.11.2009 12:04:46) napsal: To je ale super, takže tam může být - nové fotky:-) Moc dobrý nápad! Taky to shledávám jako dobrý nápad. :-)
Může mi někdo z adminů vysvětlit, jaký je podstatný rozdíl mezi deníčkem a novou funkcí? Nějak mi unikl smysl této nové funkce. Děkuji.Rexík.
Vůbec nevím kde to najít..Poradí mi pls někdo?:( Děkji
Kate (27.11.2009 09:32:36) napsal: Tahle funkce je na delšíobdobí. Na krátké vzkazyalá"Nekostičkuji& quot;,"Mám dovolenou" apodobně. Hlavně - vidí tokaždý už při náhledu naprofil. Tento krátký vzkazje omezen na znaky, takže sedo toho klasický zápis dodeníčku ani nevejde. Chtělijsme především zabránit"přejmenovává ní"psů na "Danečeknekostičkuji&qu; ot;. Doufáme,že takováto"jména" nynínebudou. Díky za odpověď a díky za tuto funkci. Myslím, že bude užitečná pro všechny.¨ Rexík.
Jessica (27.11.2009 12:43:14) napsal: Já pod "Upravit profil" žádný "Krátký vzkaz" nemám...ako to? 8-} Uuuž jsem to našla! :-D
Já pod "Upravit profil" žádný "Krátký vzkaz" nemám...ako to? 8-}
Amy (28.11.2009 21:23:32) napsal: A kde se pak ten "výsledek" má zobrazit? Já u sebe (resp. na Chestyho) profilu nic nenašla 8-} Ha! Už tam je :-D
A kde se pak ten "výsledek" má zobrazit? Já u sebe (resp. na Chestyho) profilu nic nenašla 8-}
Dáša (27.11.2009 18:30:39) napsal: Vůbec nevím kde to najít..Poradí mi pls někdo?:( Děkji U svého profilu mazlíčka klikneš na (úplně nahoře v modrém rámečku) UPRAVIT PROFIL potom sjedeš trochu dolů a mezi kolonkou JMÉNO: a zelenýma kolonkama je KRÁTKÝ VZKAZ: a ten už akorát vyplníš :D;-) ;-D :-D :-D :D
Kate (27.11.2009 09:32:36) napsal: Tahle funkce je na delšíobdobí. Na krátké vzkazyalá"Nekostičkuji& quot;,"Mám dovolenou" apodobně. Hlavně - vidí tokaždý už při náhledu naprofil. Tento krátký vzkazje omezen na znaky, takže sedo toho klasický zápis dodeníčku ani nevejde. Chtělijsme především zabránit"přejmenovává ní"psů na "Danečeknekostičkuji&qu; ot;. Doufáme,že takováto"jména" nynínebudou. To je ale super, takže tam může být - nové fotky:-) Moc dobrý nápad!
Tahle funkce je na delší období. Na krátké vzkazy alá "Nekostičkuji", "Mám dovolenou" a podobně. Hlavně - vidí to každý už při náhledu na profil. Tento krátký vzkaz je omezen na znaky, takže se do toho klasický zápis do deníčku ani nevejde. Chtěli jsme především zabránit "přejmenovávání" psů na "Daneček nekostičkuji". Doufáme, že takováto "jména" nyní nebudou. Veradisia (27.11.2009 08:14:05) napsal: sice nejsem admin,ale nova funkce se objevuje i na nahledu profilu a maj se tam psat kratke vzkazy jako napriklad,ze ma pejsek narozeniny nebo ze nekostickujou apod. aby to lidi nepsali za jmena mazlicku
Rexíkova panička (27.11.2009 03:09:04) napsal: Může mi někdo z adminů vysvětlit, jaký je podstatný rozdíl mezi deníčkem a novou funkcí? Nějak mi unikl smysl této nové funkce. Děkuji.Rexík. sice nejsem admin,ale nova funkce se objevuje i na nahledu profilu a maj se tam psat kratke vzkazy jako napriklad,ze ma pejsek narozeniny nebo ze nekostickujou apod. aby to lidi nepsali za jmena mazlicku
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?