Diskuze Vzláštna náhoda

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

MÍŠA MĚL NAROZKY 30. A TAKY JE DOSTAL:-DD MĚLA JSEM MAIL,ŽE SI JE MÁM VYBRAT:-DD ADMINŮM VELICE DĚKUJEME!!!!!:-DD
Veradisia (06.06.2010 15:24:32) napsal: No my je jeste pred necelym mesicem dostali,prijde ti to na mail,me to prislo nekdy vecer Jůů, tak to se omlouvám, bylo to na mailu i s přáníčkem:-DD
mercedes (06.06.2010 20:46:44) napsal: tvoji KAMARÁDI:-D co si s nima píšeš to vidí na tvým profilu kdy má tvůj pes natozeniny a ty si myslíš,že ostatní to zajímá?? Myslím,že ,,Mercedes" zde nic nezajímá,jen to,že ráda nás všechny uráží!;-) Ano,mě to zajímá,jsou to moji přátelé,jako to zajímá i mé kamarády!Nezviditelnuj se tím,že každého zde jen pourážíš...;-) Jinde by jsi měla BANN!A byl by Ti zablokován přístup.Jak píši,zde je web pro psy,kočky,koně a pro slušné lidi!Zřejmě Ti jde o to ,tyto lidi vyhnat a otrávit jim ,,hobby"...Nebudu s Tebou již komunikovat.;-) Aja.
Veradisia (06.06.2010 21:03:10) napsal: 8-| to jsem ani nevedela,ze tam nejsou vsichni,ja zila v domeni,ze jo 8-| to me docela prekvapilo,docela skoda si myslim Kamarátka zlatá je to tak je to len náhodný výber a len niektorí lebo vraj nás je vela a všetkých nemôžu dať to beriem ale kolkokrát sú den pred sviatkom vytvorené narýchlo profily aby mali viac výhod z narodenímn a aj dvakrát sú tí istí označení ked majú narodky a to nie je fér voči nikomu z nás ved nejde o nás ale o všetkých užívatelov aby sme mali rovnaké šance nie len tu ale všeobecne vela falošných profilov je tu a iba vyrývačov čo tu sejú zlo medzi nami ved nás spája rovnaká láska ku zvieratkám a preto som za korektné jednanie a rovnaký meter pre každého
Jarmila (06.06.2010 20:09:44) napsal: Dakujem Ajinka že si sa ma zastala ved ani Toníček nebol označený nech to potom radšej zrušia ako keby som vynechala niektorého kamaráta aby som mu zavinšovala už sa mi dvakrát stalo že som prišla oneskorene a náhodne len že som kamarátom zavinšovala neskoršie na bonus sa im vykašlem nebudem sa prosiť som len zvedavá ako to bude s Verdim zasa sa bude niekto hnevať že som poukázala že iné zvieratá sú uprednostené na hafíkoch a nie psíky Ja mám rada všetky zvieratá nie som proti ale mali mať svoj portál zvlášť ako stále tvrdím a predíde sa nepríjemnostiam 8-| to jsem ani nevedela,ze tam nejsou vsichni,ja zila v domeni,ze jo 8-| to me docela prekvapilo,docela skoda si myslim
mercedes (06.06.2010 20:46:44) napsal: tvoji KAMARÁDI:-D co si s nima píšeš to vidí na tvým profilu kdy má tvůj pes natozeniny a ty si myslíš,že ostatní to zajímá?? Teba som sa na to nepýtala ved takí vyrývači ako si Ty mi nemajú čo povedať a nemienim sa s Tebou ani zapodievať nestojíš mi za to a moji kamaráti to vedia o to sa neboj mám tu pekné priatelstvá a aj sme sa stretli a prajem Ti aby si aj Ty tu našla pokoj a kamarátov:-) :-)
Aja (06.06.2010 19:28:13) napsal: Jarmilko,:-) jak píšíněkteré uživatelky,musíšse připomenout.I já jsem se,,musela"připomenout,b onus bylposlán.Ale mrzí mě,nejenosobně,že psi nejsouvybíráni jako první.Tímmyslím všechny,kteří majíten den uvedeny narozky.Jak píšeš,dobře,myšky,hadi,ap od.,už jsme zvyklí,ale imnoho kamarádů tomrzelo,když nebyli naseznamu.Možná to půjdetechnicky třebavylepšit.Bonus jistědostaneš zpětně...;-D Aja. tvoji KAMARÁDI:-D co si s nima píšeš to vidí na tvým profilu kdy má tvůj pes natozeniny a ty si myslíš,že ostatní to zajímá??
Aja (06.06.2010 19:28:13) napsal: Jarmilko,:-) jak píšíněkteré uživatelky,musíšse připomenout.I já jsem se,,musela"připomenout,b onus bylposlán.Ale mrzí mě,nejenosobně,že psi nejsouvybíráni jako první.Tímmyslím všechny,kteří majíten den uvedeny narozky.Jak píšeš,dobře,myšky,hadi,ap od.,už jsme zvyklí,ale imnoho kamarádů tomrzelo,když nebyli naseznamu.Možná to půjdetechnicky třebavylepšit.Bonus jistědostaneš zpětně...;-D Aja. Dakujem Ajinka že si sa ma zastala ved ani Toníček nebol označený nech to potom radšej zrušia ako keby som vynechala niektorého kamaráta aby som mu zavinšovala už sa mi dvakrát stalo že som prišla oneskorene a náhodne len že som kamarátom zavinšovala neskoršie na bonus sa im vykašlem nebudem sa prosiť som len zvedavá ako to bude s Verdim zasa sa bude niekto hnevať že som poukázala že iné zvieratá sú uprednostené na hafíkoch a nie psíky Ja mám rada všetky zvieratá nie som proti ale mali mať svoj portál zvlášť ako stále tvrdím a predíde sa nepríjemnostiam
Jarmila (06.06.2010 08:06:47) napsal: Pozerám každý den ktorí naši kamaráti majú narodeniny aby sme im povinšovali už som nejako preglgla že sú tu potkany hady a myši a sú označení kedy majú sviatok vraj sa to vyberá náhodne lebo ani moje dve psíky neboli vybraní a málokto vedel že majú narodky no je to za vlasy pritiahnuté že ten istý pes ako dnes užívatel Radunka má tam psa Barunku trikrát a stalo sa to aj predtým že občas sú aj dvakrát alebo rýchlo založený profil len pre bonusový darček k narodeninám my sme ho ani nedostali zatial asi je len pre vyvolených a čo som si všeimla ani vela mojich kamarátov neboli označení ked mali narodeniny Jarmilko,:-) jak píší některé uživatelky,musíš se připomenout.I já jsem se ,,musela" připomenout,bonus byl poslán.Ale mrzí mě,nejen osobně,že psi nejsou vybíráni jako první.Tím myslím všechny,kteří mají ten den uvedeny narozky.Jak píšeš,dobře,myšky,hadi,ap od.,už jsme zvyklí,ale i mnoho kamarádů to mrzelo,když nebyli na seznamu.Možná to půjde technicky třeba vylepšit.Bonus jistě dostaneš zpětně...;-D Aja.
Ančí (06.06.2010 11:41:00) napsal: No tak ať koukám, jak koukám, my měli narozky včera a nic..? Že bych se taky po právu ozvala;-) No my je jeste pred necelym mesicem dostali,prijde ti to na mail,me to prislo nekdy vecer
Jessica (06.06.2010 11:33:41) napsal: Nooo, u psů jo (takže já mám smůlu ;-) Ale už to tu někdo psal, je to dýl, tak to vím). No tak ať koukám, jak koukám, my měli narozky včera a nic..? Že bych se taky po právu ozvala;-)
Ančí (06.06.2010 11:28:36) napsal: Za narozky se dostávají bonus body?? Nooo, u psů jo (takže já mám smůlu ;-) Ale už to tu někdo psal, je to dýl, tak to vím).
Jessica (06.06.2010 11:18:03) napsal: Když nedostaneš bonusové body, které bys dostat měla, tak se ozvi adminům, určitě to dají do pořádku. Za narozky se dostávají bonus body??
Jarmila (06.06.2010 08:06:47) napsal: Pozerám každý den ktorí naši kamaráti majú narodeniny aby sme im povinšovali už som nejako preglgla že sú tu potkany hady a myši a sú označení kedy majú sviatok vraj sa to vyberá náhodne lebo ani moje dve psíky neboli vybraní a málokto vedel že majú narodky no je to za vlasy pritiahnuté že ten istý pes ako dnes užívatel Radunka má tam psa Barunku trikrát a stalo sa to aj predtým že občas sú aj dvakrát alebo rýchlo založený profil len pre bonusový darček k narodeninám my sme ho ani nedostali zatial asi je len pre vyvolených a čo som si všeimla ani vela mojich kamarátov neboli označení ked mali narodeniny Když nedostaneš bonusové body, které bys dostat měla, tak se ozvi adminům, určitě to dají do pořádku.
Pozerám každý den ktorí naši kamaráti majú narodeniny aby sme im povinšovali už som nejako preglgla že sú tu potkany hady a myši a sú označení kedy majú sviatok vraj sa to vyberá náhodne lebo ani moje dve psíky neboli vybraní a málokto vedel že majú narodky no je to za vlasy pritiahnuté že ten istý pes ako dnes užívatel Radunka má tam psa Barunku trikrát a stalo sa to aj predtým že občas sú aj dvakrát alebo rýchlo založený profil len pre bonusový darček k narodeninám my sme ho ani nedostali zatial asi je len pre vyvolených a čo som si všeimla ani vela mojich kamarátov neboli označení ked mali narodeniny
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?