Diskuze Webová stránka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Amík ;-) (16.06.2012 12:04:56) napsal: Ahoj, my jsme spokojení se stránkami www.svetkocicek.cz mají tam fakt všechno a za slušné ceny. ;-) :D A když si něco objednáš, doma to máš do 5dní. ;-) :D ;-) Kočička zatím není, ale už jsme pár věciček kupopvali. Děkuji:D :D :D
Ahoj chci ze zeptat jaká je nejlepší web. stránka s chovatelskými potřebami. Já jich znám plno, ale některé jsou až moc předražené8-} 8-} 8-}děkuji za každou odpověd´:D
aniora (16.06.2012 11:55:47) napsal: Ahoj chci ze zeptat jaká je nejlepší web. stránka s chovatelskými potřebami. Já jich znám plno, ale některé jsou až moc předražené8-} 8-} 8-}děkuji za každou odpověd´:D Já jsem si hrozně moc oblíbila www.zoohit.cz. Je tam neuvěřitelný výběr od všeho možného a pro všechny zvířátka. Také je často u každého produktu hodnocení a foto produktu klientů. A ceny tam jsou výborné. Je to německá firma, která dodává své výrobky téměř po celé Evropě. A navíc tam mají i věci, které jsem nikde jinde na webovkách nenašla. ;-) Zkuste se podívat !!!!
Když jsme si Jinxe pořizovali tak veškerou výbavu jsem objednala na www.zoohit.cz. Před nedávnem jsem tam kupovala i dárky k jeho prvním narozeninám. Granule kupuju Brit care a ty kupuju na www.svetkrmiv.cz. Vše si ještě dávám do srovnání cen a taky samozřejmě zohledňuji cenu poštovného. Ostatní kupuju v kamenných obchodech. ;-)
Ahoj, my jsme spokojení se stránkami www.svetkocicek.cz mají tam fakt všechno a za slušné ceny. ;-) :D A když si něco objednáš, doma to máš do 5dní. ;-) :D ;-) Kočička zatím není, ale už jsme pár věciček kupopvali.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?