Diskuze webovky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ahoj s názorom llony súhlasím www je v profile užívateľa ale aj tak je to fuk lebo to nefunguje :-(
pod to se také podepíšu, koho zajímá profil uživatele ? To nikdo nečte. A pokud se www stránky věnují pejskovi , měli by být u pejska a ne u uživatele. Já jako pejsek mám svoje www stránky, páníček jako uživatel má taky svoje. Ale vložit by mohl stejně jenom jedny. Co když má někdo psa, kočku a koně a pro každého své stránky ?
taky mi chybí aktivní odkaz. A bylo lepší, když byl dán na profilu hafana a ne páníčka.. doufám, že se tohle vrátí.
Taky souhlasim s odkazem na webovky, stejne tak na cvicak, ktery hafan navstevuje. A pokud je zviratek hodne? co takhle pro kazdeho profil i snad s budoucim odkazem na webovku? :o) To by snad na nove verzi jit melo :o)
Ahoj, mě na nové verzi nejde zatím také spousta věcí jako jsou kamarádi apod… Ale věřím, že se vše podaří napravit. Co mi ale vážně chybí, tak je odkaz na webové stránky pejsků. Bylo to jednoduché kliknutím být hned na stránečkách o psisku. Ted je www na profilu páníčka a nedá se přes to na stránky podívat. Tak to mě mrzí a doufám že to taky bude vráceno.:-~
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?