Diskuze WESTERN

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Moje kámo jezdí čtyřikrát tejdně western!! a dvakrát tejdně anglii!! ,jezdila docela hezky anglii a potom k tomu přidala western!! ,úúplně si zkazila sed!! :_( .nevim jak jezdí western ale aniglii schrbená-no děs!! Chdák kůň>:-( :-DD Rozííí:-DD
moje teta vlastni ranc, ale je to daleko, atak jsem v Praze zacala jezdit anglii, protoze western jsem nenasla. Kdyz teta slysela, ze uz umim jezdit na konich... to bylo tprve asi 12, posadila mne do westernu a naucila zaklady, od te doby jezdim uz jen to. Pokazdy, kdyz k ni jezdim... a je to cim dal casteji :), mne uci a ja jezdim soukromaky... vetsinou mlade kone XD... western je proste nej nejvic se mi na nej libi, ze je kun naprosto uvolnenej... ma povoleny oteze na rozdil od anglicaku, kteri jsou vice v kreci a maji udidlo zarazeny do tlamy... :)
Já tedy western nejezdím,ale souhlasím s CrazyLady.Western je vážně super,ale bohužel nemám nikoho kdo by mě ho učil.:_( Pokud je tady kdo bydlí na Hradci nad Moravicí a ovladá western a´t mi prosím napíše email na natka.orsova[at]seznam.cz Moc díky jestli se někdo ozve;-)
Ahoj ja vim ze je to trochu blbej dotaz, ale jakej je rozdil mezi westernem a anglii?
Já už asi 3 roky jezdím western. Anglie mě moc nezajímá. jezdila jsem ji na táboře,ale moc mně to nebavilo. jak krátké třmeny tak i nepohodlné sedlo.:-~ 8-}
Sylvie (13.03.2010 23:27:13) napsal: Jojo western je strašně pohodlnej..Proto ho mám ráda.. Také bych chtěla někdy skusit práci s dobytkem.Na westernu se mi taky líbí to vybavení a vztah jak ke koním tak taky mezi sebou konáci.. Angličáci jsou většinou (např. v klubech) nepřátelští.. jo, to ja bych taky chtela casem pracovat s dobtykem, alespon obcas... :D
Já sice jezdím western od 3 let a anglii jsem nikdy moc nemusela(zvládám základy ale víc opravdu nepotřebuju),a le když jsem si koupila džoše byl to totální "angličák" kvůli něj jsemmusela jezdit nějaký čas cca rok v anglii a pomalinku ho přeučovat na west. A když jsem na něj dala poprvé west. sedlo uvolnil se sice ho zatrazila váh,a le krásně uvolnil krk a podsazoval mi nohy což v anglii nedělal, neuměl vůbec pracovat zádí. A teďka jezdíme western již 3 rokem a koník je naprosto v pohodě už fičíme barel y a pole beding.....a v anglii...mno je více než nezvladatelný.Líbí s emu partnerství a hlavně volnost kterou pod westem má:) takže já jsem jednoznačně pro western a obzvlášť na celodenní tůry je to lepší pro koně a i pro naši sedínku:)
Jojo western je strašně pohodlnej..Proto ho mám ráda.. Také bych chtěla někdy skusit práci s dobytkem.Na westernu se mi taky líbí to vybavení a vztah jak ke koním tak taky mezi sebou konáci.. Angličáci jsou většinou (např. v klubech) nepřátelští..
CrazyLady (21.11.2009 20:55:19) napsal: TJN taky sem kdysi jezdila anglii ale jednou jsem zkusila western a tak se mi to zalíbilo, že sem u toho zůstala;-) já znám to stejný.učila jsem se jezdit anglii.ale jednou jsme jeli na delší vyjíždku a vzala jsem si western a už jsem u toho zustala
Rozárka (18.11.2009 12:49:04) napsal: Moje kámo jezdí čtyřikrát tejdně western!! a dvakrát tejdně anglii!! ,jezdila docela hezky anglii a potom k tomu přidala western!! ,úúplně si zkazila sed!! :_( .nevim jak jezdí western ale aniglii schrbená-no děs!! Chdák kůň>:-( :-DD Rozííí:-DD TJN taky sem kdysi jezdila anglii ale jednou jsem zkusila western a tak se mi to zalíbilo, že sem u toho zůstala;-)
Pokecejme o westernu... >> Je přece SUPER
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?