Diskuze Western + Anglie

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, je možné jezdit na westernovém sedle s anglickou uzdečkou? Děkuji pěkně za odpovědi.
Animal Love (18.07.2012 22:09:44) napsal: Ahoj, je možné jezdit na westernovém sedle s anglickou uzdečkou? Děkuji pěkně za odpovědi. Ahojky, proč ne já pro změnu mám anglické sedlo a weaternové uzdění typu hackamore:-D :-D . Však přemýšlím, že přejdu k jezdecké ohlávce už na tom pracujeme.;-)
Zdravím, nedávno jsem si od kamarádky koupila kobylu mustanga, kobyla mě dlouho zná, padli jsme si do oka už předtím. Je přivezena jako malé hříbě z Ameriky, její mamka je čistý americký mustang od chovatelů a její otec je z americké zoo Taichman pravý hřebec divokého mustanga a ona je ted jak dospívá hodně problémová. Dřívě se ode mě nechala osedlat, nyní mě k sobě skoro nepustí,postaví se na zadní a když uhnu tak uteče, když ukážu že se jí nebojím tak se osedlat nechá, ale než nasednu tak mi zase dělá problémy. Potom když triská, je jí jedno co přeskočí, ale na povel stůj nereaguje. Skákat mi nebude, to by musela chtít a na lonž se mi pomine a přeskočí ohradník :-DD Vyčistit se nenechá jen tak, musím jí zase přemlouvat. Včera mi přeskočila ohradu a utíkala do lesa, nakonec jsme ji teda chytli, ale snažila se jakkoliv přetrhnout lano a utéct. Né že by nás neměla ráda, to ona si s námi rozumí, ale má až moc divoké ty pudy, tak se ptám jestli nevíte co dělat ? Je to westernačka, ale catting a pastevecví které jsme s ní měli v plánu asi dělat nemužeme, už jste se s takovým koněm setkali ? díky za radu
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?