Diskuze WWW

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

My máme webovky na websnadno.cz a je to jednoduché, přehledné a myslím si, že i docela zdařilé, koukněte : www.rencha.websnadno.cz
ahoj my jsme narazili na webgarden a stránky se tam taky dělali strašně lehce...jen s tou návštěvností to trochu vázne....když jsou ty stránky nové tak o nich nikdo neví a asi se nikdo nedoví...jak to děláte vy s návštěvností vašich stránek?
já dělám na webnode a na blog.cz. Je to snad to nejlehčí co může být
Chtěl by mít někdo stránky (blog) třeba na Hafici.cz? ;-) Tj. třeba bara.hellosandy.cz, sisinka.hellosandy.cz 8-)
jj, určitě, každej projekt jde normálně snadno smazat, tak jak si ho vytvořila, tak ho i smázneš, to problém neni ;-)
Já mám stránky na estranky.cz není to vůbec těžké, jediné co mi vadí, že všichni ostatní mají dost podobný vzhled. Kdybych měla znalosti, které doufám budou, tak bych si chtěla zařídit vlastní doménu nebo si udělat stránky někde kde si je můžu vytvořit celé sama. Jinak moje webovky: www.maxacoctail.estranky.cz, myslím, že špatné nejsou;-)
My mame stranky na txt.cz a funguje to uplne jednoduse. I kdyz je pravda, ze se ted mnohem vic pohybujeme na Hafikach
Je to sice vzdálenější budoucnost, možná až v létě, ale určitě to bude stát za to, protože, kde jinde by měli mít milovníci psů blog nebo stránky, než na Hafici.cz... a samozřejmě by pak fungovaly i Miciny.cz a Konicci.cz ;-)
Webgarden možná nejsou nejjednodušší,ale dá se s nima dělat nejvíc věcí..upravovat,jak chceš,aby vypadali a tak..Když jsem to zvládla já,zvládne to každej.:-DD puppy.wgz.cz A jestli chceš,aby se o nich někdo dozvěděl,přidej odkaz na seznam,centrum a atlas.Google si je vyhledá a přidá sám..Ze začátku seš trochu vzadu,ale časem se dá dostat i výš.Mám u nich ještě jedny stránky,netýkají se teda zvířat,ale návštěvnost se vyšplhala v průměru na 150 lidí denně a v google vyhledávači jsou na první stránce..Dokud jsem je nepřidala sama,byla návštěvnost tak 5 lidí za den..8-}
wow to by bylo super můžeš o tom něco napsat? vic to přiblížit,jak by to fungovalo a tak? díky za odpověd;-)
Ahoj Hannah.s chci se ještě zeptat, když budu chtít vymazat stránky, jde to ?? DIKY ;-D
já mám stránky vytvořený u webnode. Je to tam jednoduchý a pěkný, a taky zadarmo :-DD pokud bych byla technicky zdatná, tak bych asi volila něco jak psala Bára - abych tomu mohla dát vlastní tvář. Návštěvnost nějak extra neřešim. Ale jsem jako uživatelka na ještě dalších stránkách a fórech, takže tam mám třeba odkazy apod.
Díky zatím nemám stránky tak díky za informace:D ;-)
je podle mě nejlepší - člověk si zaplatí prostor a můžeš tomu dát úplně vlastní tvář - prostě se neohlížíš na nějaké šablony. A návštěvnost si ovlivníš zadáním do databází robotů - seznamboot, googlebooit, yahoo a pod. Tito roboti také registrují změny na stránkách a posouvaj tě výše - ale bacha - nechoděj podle klíčových slov! Tato metoda je velmi zastaralá a pomáhá jen k rozlišení na volných servrech (estránky, webnode a pod. Jinak choděj podle nadpisů a názvů stran, někdy i podle obsahu.
Ahoj chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s webovkama vašich miláčků. Díky za odpově. =,)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?