Diskuze WWW.HAFÍCI.CZ....................JE TO JEŠTĚ PRAVDA?????

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

jsem pro, aby menšiny tj. nehafici, nemiciny, nekoníci neměli výhody: vyloučit profily z bonusového programu:-D a uvidíte, jak se želvičky, morčata a papouši vytratí – a odhaleného nepsa, který bude přihlášený jako pes – bez milosti smazat. co tohle řešení? mimišák
Po pravdě,vzhledem k přetížení portálu,bych uvítala třeba ,,Fauna" či ,,Akva-tera" zvláště…Atˇ dělám,co dělám,je zobrazení špatné.Taky jsem měla králíčka i divokého zajíce,ale nejvíc mně vadí virtuální profily.Proč?;-) Kdyby místo virtuálního mazlíčka byl pes,kočka či jiné zvíře v nouzi,jako ,,v adopci",aby na sebe upozornili,nic proti tomu.Naopak!:D Aja.
mimišák (24.04.2009 18:16:56) napsal: jsem pro, aby menšiny tj. nehafici, nemiciny, nekoníci neměli výhody: vyloučit profily z bonusového programu:-D a uvidíte, jak se želvičky, morčata a papouši vytratí – a odhaleného nepsa, který bude přihlášený jako pes – bez milosti smazat. co tohle řešení? mimišák DOBRÝ NÁPAD :-) :-) A TAKY NÁZOR !! !! PA.
myslíž že odpověď zní NENÍ , je to forum pomluv, nevraživosti, závisti a já nevím čeho všeho dalšího. A prakticky vše se dá shrnout do jednoho pytle – nová berze. Ano, nová verze spustila ne lepší portál hafící, ale tyhle nenávistné internetové války, které vedou lidé, ne pejskové, kočičky a " ostatní havěť ". Proč ? Protože tu vládne chaos a nejsou stanovena žádná pravidla. Proč při pžihlášení není nutné úřečíst stránku typu co jsou hafíci, co zde můžu prezentovat – jestli psa nebo papouška, jaké hrozí tresty při několikanásobných profilech atd atd. Můj osobní názor k tomu, co tu bylo řečeno je : jestliže si otevřu něco, co se jmenuje Hafíci, nebudu tam hladat papoiška nebo morče nýbrž psy. Jestliže si otevřu stránku banky, nebutu tam hledat stavební materiál ani potraviny že ? Jestliže někdo chce ne portál Hafíci a nemá vlastního pejska, je tu tzv. virtuální profil. Díky němu se může přihlásit, může diskutovat s kamarády, může psát příběhy atd. Nevidím jediný důvod, proč by se měl někdo s virtuálním profilem ůčastnit té maškarády s kostičkováním. Osobně bych byl pro to, aby se kostičkování okamžitě zrušilo a přestalo se určovat, kdo je v nějaké TOP 100. Ubylo by svárů a ubylo by i lidí na portálu, protože spousta lidí je tu jen kvůli tomu. Dále bych zrušil rodokmeny a mapu v každém profilu. Z profilu by tedy zmizela trojice největších žroutů , kteří nejvíce zatěžují rychlost. Já mám vcelku slušný pořítač, ale nová verze mi jde opravdu neskutečně pomalu, na rozdíl od jiných for a to některá jsou mnohonásobně větší než toto. a na závěr – například iKat , ta rozvířila tuto diskusi nemá psa, ale chodí sem na odborné články o psech a povídá si s kamarády o psech. Trochu divné ne ? Proč nemá virtuální profil psa ? a pokračuje Jessica – sama mám tady jen hlodavce ...... a o kus dále, mám zlatého retrívra. Není to divné ? Mezitím však dokázala napsat hromadu nesmyslů a blábolů. A tak by se tu dalo pokračovat do aleluja. Problém je v tom, že toto je anonymní diskuse. Takže si dost lidí dovolí říci to, co by nikdo neřekla.
Souhlasím s tím,že Hafíci by měli sloužit hafíkům. Taky občas koukám,co všechno sbírá piškotky a kostičky! Já vím-na jejich profily nemusím koukat,ale asi sem nepatří.
pořád něco dělit podle kožíšku,tak to se mi ani trochu nelíbí!Jessika má naprostou pravdu.Sama nemá pejska,ale má mezi pejskaři mnoho přátel,komuni­kuje,sbírá piškoty/body/,aby mohla nějakého kamaráda potěšit.Mnohem hůř tu snáším ty falešňáky,kteří každý den pošlou všem nováčkům pozdrav :JSI KRÁSNÝ PEJSEK,POSÍLÁM TI 5 KOSTIČEK.Po 5-ti minutách nevědí jakému pejskovi vůbec psali a natož aby se obtěžovali podívat se zda náhodou ten pejsek už není v jiných časech.Když tedy někoho popouzí ,že Hafíci jen o haficích,tak v rámci změn udělejte HAFÍCI a jiní mazlíci
Aja (25.04.2009 17:01:44) napsal: Tedˇ mě skutečně Tvůj příspěvek urazil!Proč??? Napíšu to tedy ,,po lopatě!„Možná může být chyba v mém ,ne příliš moderním PC,který na běžnou www.komunikaci a jiné portály bohatě stačí!Jak se říká,když pro někoho něco děláme,tak o tom nemluvíme či nepíšeme!Kdybych nedala jen ze svého a manželova příjmu na charitu a to i pro zvířata,počítali jsem danová přiznání,tak bych sobecky měla možná ,,NEJ-PC“ ze všech Hafíků.ale nebudu Ti psát,kde potřebují jiné věci než PC,virtuální kostičky,trič­ka,apod.Do toho počítám i Domovy pro matky s dětmi,nemoc­nice,Palatův ústav a útulky…Sponzora nemáme ,takže prachy nepereme.To,o co se snažím elý život,mít dobrý pocit,že jsem pomohl někomu,protože ani Ty nevíš,jako já,jako my všichni,jak a kde můžeme končit,smeteš příspěvkem ,,Já…nemám problémy!"Přeji Ti,atˇ se Ti celý život problémy vyhýbají!…!! Aja. a Toník. Máš pravdu, nikdo nevíme, kde můžeme skončit. Nenapsala jsem, že nemám problémy, problémy má každý a i kdybych to napsala, tak nechápu, proč jsi to hned stáhla na mou životní situaci, když se tu viditelně bavím o problémech na stránce. Napsala jsem, že se mi Hafíci.cz načítají obstojně, že mi to nehlásí žádné chyby. Ale opravdu netuším, kde jsi sebrala, že jsem napsala, že nemám žádné problémy a hned si to stáhla na moc životní situaci. Je mi jedno, jaký máš počítač, všichni si stěžují, že se Hafíci načítají pomalu, ať odsud vymažou jiná zvířata než psy. Já myslím, že to nepomůže, protože tady 1, stejně budou falešné profily a za 2, je tu jiných zvířat podstatně méně než psů, jak sis již mohla všimnout. Je to od tebe milé, že pomáháš, ale když odbočím od tématu, proč jsem sem psala, tak napíšeš „Jak se říká,když pro někoho něco děláme,tak o tom nemluvíme či nepíšeme“ a v tu ránu za to vše, kam přispíváš či jinak pomáháš..takže tak, ale o tom se bavit nebudu. Jsem na tomto tématu proto, že jsem chtěla vyjádřit svůj názor k tomu, zda by tu měla být i jíná zvířata kromě psů.
Ajo – neblázni! My tě máme rádi! Většího pomocníčka bychom nikde nenašli – stačí, když si všichni Hafíkáři vzpomenou na koncert pro Maršovice. Hlavně nám neodcházej – určitě nejsem jediná, koho by to opravdu mrzelo…
pes Michal (25.04.2009 20:55:58) napsal: myslíž že odpověď zní NENÍ , je to forum pomluv, nevraživosti, závisti a já nevím čeho všeho dalšího. A prakticky vše se dá shrnout do jednoho pytle – nová berze. Ano, nová verze spustila ne lepší portál hafící, ale tyhle nenávistné internetové války, které vedou lidé, ne pejskové, kočičky a " ostatní havěť ". Proč ? Protože tu vládne chaos a nejsou stanovena žádná pravidla. Proč při pžihlášení není nutné úřečíst stránku typu co jsou hafíci, co zde můžu prezentovat – jestli psa nebo papouška, jaké hrozí tresty při několikanásobných profilech atd atd. Můj osobní názor k tomu, co tu bylo řečeno je : jestliže si otevřu něco, co se jmenuje Hafíci, nebudu tam hladat papoiška nebo morče nýbrž psy. Jestliže si otevřu stránku banky, nebutu tam hledat stavební materiál ani potraviny že ? Jestliže někdo chce ne portál Hafíci a nemá vlastního pejska, je tu tzv. virtuální profil. Díky němu se může přihlásit, může diskutovat s kamarády, může psát příběhy atd. Nevidím jediný důvod, proč by se měl někdo s virtuálním profilem ůčastnit té maškarády s kostičkováním. Osobně bych byl pro to, aby se kostičkování okamžitě zrušilo a přestalo se určovat, kdo je v nějaké TOP 100. Ubylo by svárů a ubylo by i lidí na portálu, protože spousta lidí je tu jen kvůli tomu. Dále bych zrušil rodokmeny a mapu v každém profilu. Z profilu by tedy zmizela trojice největších žroutů , kteří nejvíce zatěžují rychlost. Já mám vcelku slušný pořítač, ale nová verze mi jde opravdu neskutečně pomalu, na rozdíl od jiných for a to některá jsou mnohonásobně větší než toto. a na závěr – například iKat , ta rozvířila tuto diskusi nemá psa, ale chodí sem na odborné články o psech a povídá si s kamarády o psech. Trochu divné ne ? Proč nemá virtuální profil psa ? a pokračuje Jessica – sama mám tady jen hlodavce ...... a o kus dále, mám zlatého retrívra. Není to divné ? Mezitím však dokázala napsat hromadu nesmyslů a blábolů. A tak by se tu dalo pokračovat do aleluja. Problém je v tom, že toto je anonymní diskuse. Takže si dost lidí dovolí říci to, co by nikdo neřekla. A co je divného na tom, že si sháním informace ohledně psů i když žádného nemám? To mám jako zákaz? A proč bych měla mít virtuální profil psa? To aby mi bylo ještě víc líto, že žádného nemůžu mít, nebo jako co? To je snad moje věc! A to, že zde napíšu svůj názor neznamená, že je to blábol! Na tyto stránky chodím ráda a tímhle si mě pse Michale opravdu naštval :_/
Tady nejde o hádky,z mé strany určitě ne. Je to snad diskuze a každy má právo říct svůj názor nebo ne? Ano, přesně :-) Tak se vyjádři, můžeš Jessice odpovědět, proč ti tu ostatní vadí, abych řekla pravdu, taky mě to zajímá ;-) (nic ve zlém)…
Pro ty, komu vadí, že by náááhodou mohla soutěžit v TOP 100 i nepsí zvířata, tak se nemusíte obávat! Nejste ohroženi! Protože nepsí zvířata, jak jste si mohli někteří všimnout, nesoutěží, objevuje se pouze 0…8-}
Míša a Ballroček (26.04.2009 16:06:07) napsal: Amy (26.04.2009 15:06:44) napsal: Míša a Ballroček (26.04.2009 14:56:08) napsal: Jessica (26.04.2009 14:49:07) napsal: Amy (26.04.2009 14:07:35) napsal: Já nevím, proč na to najednou tak pospícháte, vždyť snad víte, že se má udělat portál přímo pro hlodavce a ostatní malá domácí zvířátka. Tak snad to ještě tak nespěchá ne? :-) A zatím to adminům nevadilo, vždyť sem do výběru i ta ostatní zvířátka dali…tak proč by jim to mělo vadit?Ahoj Amy :-D Oni se asi potřebují hádat, jak se mi tak zdá…8-} Jen bych chtěla vědět, proč vám tak hrozně vadí, že tu jsou i jiná zvířata? Proč? Já to prostě nemůžu pochopit..sama se ráda kouknu na nepsí profily, prohlédu si třeba papoušky a králíčky, potkany a pod. Vždyť je to jedno, že tu jsou taky…nebo vám to vadí jen proto, že se to jsmenuje Hafíci? Nebo kvůli načítání? No, někomu, koho nebudu jmenovat a mooc dobře ho znám, se to načítá dobře a (s tím portálem !!! upozorňuji !!! ať se toho zase někdo nechytí !!!) nemá problémy. Tady nejde o hádky,z mé strany určitě ne. Je to snad diskuze a každy má právo říct svůj názor nebo ne?Ano, přesně :-) Tak se vyjádři, můžeš Jessice odpovědet, proč ti tu ostatní vadí, abych řekla pravdu, taky mě to zajímá ;-) (nic ve zlém)… Nevím o tom že bych řekla že mi ty zvířata vadí, nebo jo? De o to že je to stránka která se specializuje na psy. Dám příklad, mám auto se kterým bych se chtěla(pochlubit), taky si ho nedám na motorkáře. To je můj názor. Jestli budou dělat portál pro drobné zvířátka je to dobře. Můj manžel má web který se týká jedné hry, jmenuje se Hallo 3. A taky tam lidi nedávají přízpěvky, zkušenosti, obrázky, odkazy, videa,atd. týkající se jiné hry třeba Super Mário, protože se to prostě týký hry Hallo 3. Tady de o princip a né o to že ty zvířata někomu vadí. Nepřekrucovat prosím. Takže princip? OK, to mi stačí…
Amy (26.04.2009 15:06:44) napsal: Míša a Ballroček (26.04.2009 14:56:08) napsal: Jessica (26.04.2009 14:49:07) napsal: Amy (26.04.2009 14:07:35) napsal: Já nevím, proč na to najednou tak pospícháte, vždyť snad víte, že se má udělat portál přímo pro hlodavce a ostatní malá domácí zvířátka. Tak snad to ještě tak nespěchá ne? :-) A zatím to adminům nevadilo, vždyť sem do výběru i ta ostatní zvířátka dali…tak proč by jim to mělo vadit?Ahoj Amy :-D Oni se asi potřebují hádat, jak se mi tak zdá…8-} Jen bych chtěla vědět, proč vám tak hrozně vadí, že tu jsou i jiná zvířata? Proč? Já to prostě nemůžu pochopit..sama se ráda kouknu na nepsí profily, prohlédu si třeba papoušky a králíčky, potkany a pod. Vždyť je to jedno, že tu jsou taky…nebo vám to vadí jen proto, že se to jsmenuje Hafíci? Nebo kvůli načítání? No, někomu, koho nebudu jmenovat a mooc dobře ho znám, se to načítá dobře a (s tím portálem !!! upozorňuji !!! ať se toho zase někdo nechytí !!!) nemá problémy. Tady nejde o hádky,z mé strany určitě ne. Je to snad diskuze a každy má právo říct svůj názor nebo ne?Ano, přesně :-) Tak se vyjádři, můžeš Jessice odpovědet, proč ti tu ostatní vadí, abych řekla pravdu, taky mě to zajímá ;-) (nic ve zlém)… Nevím o tom že bych řekla že mi ty zvířata vadí, nebo jo? De o to že je to stránka která se specializuje na psy. Dám příklad, mám auto se kterým bych se chtěla(pochlubit), taky si ho nedám na motorkáře. To je můj názor. Jestli budou dělat portál pro drobné zvířátka je to dobře. Můj manžel má web který se týká jedné hry, jmenuje se Hallo 3. A taky tam lidi nedávají přízpěvky, zkušenosti, obrázky, odkazy, videa,atd. týkající se jiné hry třeba Super Mário, protože se to prostě týký hry Hallo 3. Tady de o princip a né o to že ty zvířata někomu vadí. Nepřekrucovat prosím.
Ano ale to v žádnem případě není důvod k tomu být na ty lidi hnusní. Paní se na něco zeptá ohledně papouška, to si nezaslouží slušnou odpověd? Je to minimálně buranské.
supík (27.04.2009 15:00:37) napsal: Míša a Ballroček (27.04.2009 14:02:39) napsal: Stojím si za tím že jsou to hafíci tak tady mají být psi. ALE tím v žádném případě nechci říct že ostatní zvířata by měli zmizet!!! Prostě by si taky zasloužii mít svůj portál nebo ne? Chápu Jessicu v tom že se chtěla zapojit, hledát si kamarády ale bohužel nemá psa. Nebo už ho tu má její sestra! S tohoto důvodu (protože né každy může mít psa)by měli udělat portál pro drobná zvířata. Narazila jsem na téma HODNOCENÍ-kde se paní ptala proč její papoušek není hodnocený, má všude 0, ale jiná zvířata (morčata, papoušci…)hodnocení třeba jsou. To co ji odepsali, tak to jsem teda čuměla!! Paní pak tu otázku vymazala. Tohle si ta paní nezasloužila. To jak se někteří chovou je k zamyšlení. A admini by už měli přemýšlet o tom začít dávat banny!! Někdo si třeba řekne že si protiřečím, NE já si za svým stojím. Udělat portál pro drobná zvířata, tak aby i ti co mají křečky…mohli hledat kamarády. Důvod? Nebyl by zmatek, mohli by se v pohodě hodnotit všichni né jen někteří. Bylo by to zpravedlivé! Lidi to si opravdu vážně myslíte, že pokud Hafíci fungují tak jak fungují=děs a hrůza, tak budou admini zakládat další portál?Včera jsem při náhodném otevření jednoho profilu objevil krásného koníka.No a podle Hafíků to byla německá doga.A myslím si, že není moc profilů,kde by fungovalo všechno.Jenom odstranění podobných nesrovnalostí je při tempu změn, které tady probíhají akcí nejmíň na pětiletku.A nebuďte naivní, že se to odstraněním profilů, kde nejsou pejsci rázem zlepší.Na zázraky nevěřím. Promin ale čet si vůbec o čem sem se bavila? Podle mě asi ne. Já jsem psala že by to bylo lepší kdyby tyhle zvířátka měly svůj portal, tot vše. Ty píšeš jako bych každým dnem čekala na to že se ten portal oběví.
Jessica (26.04.2009 19:31:30) napsal: pes Michal (26.04.2009 11:15:50) napsal: Jessica – rozumím, jsem jen pes ale nejsem hloupej. Pak mi ale řekni, proč máš na stránkách HAFÍCI hlodavce a ne svého psa, toho máš na KONÍCI ? Trošku na hlavu ne ?Přesně tak, Amy – moje sestra, pokud bys to nepochopil, ti to tu napsala, takže snad už mě necháš v klidu žít. Nejsem tu pro hádky, ale pro to, abych si mohla psát s přáteli. A bez urážky, ale i kdybych si dala kočku na Hafíky a psa na Miciny (což dělat nebudu a ani to nejde), tak je to čistě moje věc a nikdo mi do toho mluvit nebude. no to je právě ta chyba tohoto portálu že nebude. Jinde by to byl ban na IP adresu a tím prakticky trvalý zákaz. Já nic proti tobě nemám, jen tím upozorňuji na bordel, který tu vládne
Scrollan nekost. (28.04.2009 07:24:14) napsal: Maria;) (28.04.2009 07:17:49) napsal: mimišák (28.04.2009 06:25:22) napsal: Maria;) (27.04.2009 15:24:07) napsal: Ty chytří nemůžou za to,že se to tady zaplnuje ruznýma…;-D To je zvláštní – na tvém profilu Nikitka máš jen na první stránce přátel asi 5 nepsů (třeba ještěrky..) – no a jak těm přátelům vysvětlíš že prosazuješ názor:menšiny – raus! mimišák Tomu plně rozumím.Ale to jsou zvížata se kterýma si kostičky posilám pravidelně už přes 2 měsíce.Nejsem proti ostatním,zviřáta mám ráda;-)Sáma mám hlodavce,ale rozhodně jim nevytvořují profily!!Maria. A o to tady právě jde. Proto jich tu je plný server. Jsem rozhodně proti..většina jsem de kvůli hafikům a >>BAC>>narazí na hlodavce!!
Maria;) (28.04.2009 07:17:49) napsal: mimišák (28.04.2009 06:25:22) napsal: Maria;) (27.04.2009 15:24:07) napsal: Ty chytří nemůžou za to,že se to tady zaplnuje ruznýma…;-D To je zvláštní – na tvém profilu Nikitka máš jen na první stránce přátel asi 5 nepsů (třeba ještěrky..) – no a jak těm přátelům vysvětlíš že prosazuješ názor:menšiny – raus! mimišák Tomu plně rozumím.Ale to jsou zvížata se kterýma si kostičky posilám pravidelně už přes 2 měsíce.Nejsem proti ostatním,zviřáta mám ráda;-)Sáma mám hlodavce,ale rozhodně jim nevytvořují profily!!Maria. A o to tady právě jde. Proto jich tu je plný server.
KOUKALA JSEM KOLIK JICH TU OD PONDĚLÍ JE !! !! !! !! !! ALE ASI NEJSOU BODOVÁNI.
mimišák (28.04.2009 06:25:22) napsal: Maria;) (27.04.2009 15:24:07) napsal: Ty chytří nemůžou za to,že se to tady zaplnuje ruznýma…;-D To je zvláštní – na tvém profilu Nikitka máš jen na první stránce přátel asi 5 nepsů (třeba ještěrky..) – no a jak těm přátelům vysvětlíš že prosazuješ názor:menšiny – raus! mimišák Tomu plně rozumím.Ale to jsou zvížata se kterýma si kostičky posilám pravidelně už přes 2 měsíce.Nejsem proti ostatním,zviřáta mám ráda;-)Sáma mám hlodavce,ale rozhodně jim nevytvořují profily!!Maria.
pes Michal (27.04.2009 23:35:22) napsal: Jessica (26.04.2009 19:31:30) napsal: pes Michal (26.04.2009 11:15:50) napsal: Jessica – rozumím, jsem jen pes ale nejsem hloupej. Pak mi ale řekni, proč máš na stránkách HAFÍCI hlodavce a ne svého psa, toho máš na KONÍCI ? Trošku na hlavu ne ?Přesně tak, Amy – moje sestra, pokud bys to nepochopil, ti to tu napsala, takže snad už mě necháš v klidu žít. Nejsem tu pro hádky, ale pro to, abych si mohla psát s přáteli. A bez urážky, ale i kdybych si dala kočku na Hafíky a psa na Miciny (což dělat nebudu a ani to nejde), tak je to čistě moje věc a nikdo mi do toho mluvit nebude. no to je právě ta chyba tohoto portálu že nebude. Jinde by to byl ban na IP adresu a tím prakticky trvalý zákaz. Já nic proti tobě nemám, jen tím upozorňuji na bordel, který tu vládne Proč by to měla být chyba? Myslíš, že se tady ten seznam zvířat udělal sám?? Někdo z adminů ho asi vědomě musel vytvořit, nemyslíš?
Takže Jude raus?! Jenom zírám jak se nám to tu fašizuje, uděláme vše proto, aby byl náš portál čistý, zkrátka a dobře Hafíky hafíkům!!!!!Ne­oblékneme si ještě hnědé košile meine kamaraten???? No a co, že tu má někdo křečka, třeba by si moc přál mít psa(kočku,koně), jedná se o dítko a rodiče mu to zkrátka nepovolí.Jenže toho človíčka baví komunikovat s ostatními, hodnotit psí,kočičí nebo koňské profily, zapojovat se zkrátka do tohoto komunitního portálu a nezlobte se na mne, ale je mi milejší opravdový křeček, králík, papoušek či dokonce strašilka než vylhaný, vymyšlený a nesmyslný profil. A těch pár „odlišných a jiných“ zvířátek rozhodně na rychlost načítání nebo funkčnost hafíků vliv nemá.Takže zdarec xenofobové!!! Za uživatele Sněhurka a Puppi Jindra;-)
Maria;) (27.04.2009 15:24:07) napsal: Ty chytří nemůžou za to,že se to tady zaplnuje ruznýma…;-D To je zvláštní – na tvém profilu Nikitka máš jen na první stránce přátel asi 5 nepsů (třeba ještěrky..) – no a jak těm přátelům vysvětlíš že prosazuješ názor:menšiny – raus! mimišák
už to tu někdo zmínil.NAJEDNO­U!!!!se rozjela hrozná debata jestli jen pejsci nebo ne,že na kočkách nic jinéno není.....Ano není ani konících ne, právě proto,že není sekce jiní mazlíci,která by pojala všechny ostatní zvířátka dávají je lidičky na pejsky.Proč není tento problém řešen ze strany adminů toť otázka.Dnes jsem si projela pár dnů s novými profily a ejhle:22.4.přidán BENJAMIN 11×!!!!25.4. SANDY 3X a konečně dnes 27.4.ALF 5×.Nechápu!!Je tam i pár "nepsů ",ale vždy jen po jednom profilu.Připadá mi,že někdo opravdu velice chytře s námi manévruje!! !! >:-( >:-( >:-(
Ty chytří nemůžou za to,že se to tady zaplnuje ruznýma…;-D
Maria;) (27.04.2009 15:03:48) napsal: My nejsme naivní,ale změní se to a hodně!! !! !! !! !! !! !! Blahoslavení kteří neviděli a uvěřili.:-DD
My nejsme naivní,ale změní se to a hodně!! !! !! !! !! !! !!
Míša a Ballroček (27.04.2009 14:02:39) napsal: Stojím si za tím že jsou to hafíci tak tady mají být psi. ALE tím v žádném případě nechci říct že ostatní zvířata by měli zmizet!!! Prostě by si taky zasloužii mít svůj portál nebo ne? Chápu Jessicu v tom že se chtěla zapojit, hledát si kamarády ale bohužel nemá psa. Nebo už ho tu má její sestra! S tohoto důvodu (protože né každy může mít psa)by měli udělat portál pro drobná zvířata. Narazila jsem na téma HODNOCENÍ-kde se paní ptala proč její papoušek není hodnocený, má všude 0, ale jiná zvířata (morčata, papoušci…)hodnocení třeba jsou. To co ji odepsali, tak to jsem teda čuměla!! Paní pak tu otázku vymazala. Tohle si ta paní nezasloužila. To jak se někteří chovou je k zamyšlení. A admini by už měli přemýšlet o tom začít dávat banny!! Někdo si třeba řekne že si protiřečím, NE já si za svým stojím. Udělat portál pro drobná zvířata, tak aby i ti co mají křečky…mohli hledat kamarády. Důvod? Nebyl by zmatek, mohli by se v pohodě hodnotit všichni né jen někteří. Bylo by to zpravedlivé! Lidi to si opravdu vážně myslíte, že pokud Hafíci fungují tak jak fungují=děs a hrůza, tak budou admini zakládat další portál?Včera jsem při náhodném otevření jednoho profilu objevil krásného koníka.No a podle Hafíků to byla německá doga.A myslím si, že není moc profilů,kde by fungovalo všechno.Jenom odstranění podobných nesrovnalostí je při tempu změn, které tady probíhají akcí nejmíň na pětiletku.A nebuďte naivní, že se to odstraněním profilů, kde nejsou pejsci rázem zlepší.Na zázraky nevěřím.
To ano,ale křečci a spol. to tu jen zpomalují8-}Jsou to zviřáta ale hafici je pro psy))
Stojím si za tím že jsou to hafíci tak tady mají být psi. ALE tím v žádném případě nechci říct že ostatní zvířata by měli zmizet!!! Prostě by si taky zasloužii mít svůj portál nebo ne? Chápu Jessicu v tom že se chtěla zapojit, hledát si kamarády ale bohužel nemá psa. Nebo už ho tu má její sestra! S tohoto důvodu (protože né každy může mít psa)by měli udělat portál pro drobná zvířata. Narazila jsem na téma HODNOCENÍ-kde se paní ptala proč její papoušek není hodnocený, má všude 0, ale jiná zvířata (morčata, papoušci…)hodnocení třeba jsou. To co ji odepsali, tak to jsem teda čuměla!! Paní pak tu otázku vymazala. Tohle si ta paní nezasloužila. To jak se někteří chovou je k zamyšlení. A admini by už měli přemýšlet o tom začít dávat banny!! Někdo si třeba řekne že si protiřečím, NE já si za svým stojím. Udělat portál pro drobná zvířata, tak aby i ti co mají křečky…mohli hledat kamarády. Důvod? Nebyl by zmatek, mohli by se v pohodě hodnotit všichni né jen někteří. Bylo by to zpravedlivé!
Koukám,že tadyta diskuze se docela živá(poslední příspěvek byl psán včera 26.4)Můj celý názor za mě zhrnuli plno lídi tvz: ,,MOC BY MĚ ZAJÍMALO JAKÝ KDO MÁ NÁZOR,ŽE TENTO PORTÁL SE JMENUJE HAFÍCI A KDYŽ SE PODÍVÁM DO NOVÝCH PROFILŮ…TAK ZÍRÁM"!! ,,jsem pro, aby menšiny tj. nehafici, nemiciny, nekoníci neměli výhody: vyloučit profily z bonusového programu a uvidíte, jak se želvičky, morčata a papouši vytratí„!! ,,já si myslím, že Mojzinka, Aja a mimišák mají v podstatě pravdu. Proč by ostatní fauna nemohla mít svůj vlastní portál, stejně jako Miciny a Koníci ? Stejně je vše propojeno a když tedy někdo klikne na Hafíky neměl by si přece prohlížet rybičky. Pak ten „název Hafíci“ opravdu pozbývá smysl“!! ,,Souhlasím s tím,že Hafíci by měli sloužit hafíkům. Taky občas koukám,co všechno sbírá piškotky a kostičky! Já vím-na jejich profily nemusím koukat,ale asi sem nepatří„!! ,,ahojte, myslím že názov portálu je úplne výstižný, nejde mi o top 100 ale podla mňa je divné a smiešne, keď sa na portále o PSOCH dostane na 89 miesto korytnačka /želva/“!! ,,Souhlasím plně že když se to jmenuje hafíci, tak by tady měli být psi. Nic jiného. Pro jiné zvířata by měl být zvlášt portál. Když jsem si prohlížela portál koníčci nějak jsem si nevšimla že by tam byli jiná zvířata než koně tak proč by to mělo být tady"!! ,,Projela jsem pár stránek, které se týkaly křečků, papoušků, králíků a jiných zvířat. Každá s těchto stránek se specializovala na určitý druh a nepřipouštěla tam nic dalšího. Tak je pro mě trochu nepochopitelné, proč se tady objevují jiné druhy, když mají svoje portály"!! TADY TO MÁTE!! Myslím si,že ják napsál pes Michal by tu neměli být jiný zviřáta..tento portál ztrací nejenom význam,ale přibyva tu i plno jiných hlodávců ják někteří označili ják ,,havět" s čimž ale nesouhlasím8-}Nikdo si nezaslouží tak hanlivé označení.Je fakt,že tu mám plno kamarádu jako kralíku,ůžovek..!! ALE!! timto se portál jen neskutečně zaplnuje.Taky nebudu hledát ve stavebnictví banku!!Takže ostatní zviřáta rozhodně na svůj portál!!Jo..a o rychlost počítače vůbec nejde!De o to,že portál hafici.cz je jen pro hafiky a ne pro morčáta a hlodavce!! >-|:-|
mimišák (26.04.2009 19:23:01) napsal: Nepřipomíná vám to něco? Tak admini – udělejte anketu – kdo tu chce/nechce nepsy a za jakých podmínek.. a vážně si někdo myslí, že zrušením pár stovek neškodných profilů spasí novou verzi hafíků? Klidně se vsadím, že ne – o hlavu; ehm tedy účet uživatele a všechny své profily. Jinak ve staré verzi byli dohledatelní pouze psi a portálová zvířata – pokud někdo chtěl podle jména profilu najít třeba užovku – nenašel ji. Proč se navážíte do ne-psů, když problémy s hafíky jsou někde jinde.. že by odvádění pozornosti od hlavních chyb, nedodělků? Pes Michal to shrnul. Klidně se hádejme – veďme žabo-myší války a ono to nějak nakonec dopadne.. mimišák Taky mně to připadá jako záměrné mlžení.Určitě si ještě pamatujete na pomalé fungování staré verze.Reakce adminů byla, že závada je v prohlížeči.Mám jak Mozillu tak Exlorer, ale žádný rozdíl jsem nepozoroval.A pak najednou se Hafíci rozjeli bez ohledu na prohlížeč.Teď se začínají objevovat zase podobné názory.No a ty hádky na tomto tématu jsou taky docela zajímavé.Ale hlavně odvádí pozornost od hlavního tématu – (ne)fungování Hafíků a to zřejmě někomu vyhovuje.Zkrátka heslo Rozděl a panuj využívali už staří Římané.
pes Michal (26.04.2009 11:15:50) napsal: Jessica – rozumím, jsem jen pes ale nejsem hloupej. Pak mi ale řekni, proč máš na stránkách HAFÍCI hlodavce a ne svého psa, toho máš na KONÍCI ? Trošku na hlavu ne ? Přesně tak, Amy – moje sestra, pokud bys to nepochopil, ti to tu napsala, takže snad už mě necháš v klidu žít. Nejsem tu pro hádky, ale pro to, abych si mohla psát s přáteli. A bez urážky, ale i kdybych si dala kočku na Hafíky a psa na Miciny (což dělat nebudu a ani to nejde), tak je to čistě moje věc a nikdo mi do toho mluvit nebude.
Nepřipomíná vám to něco? Tak admini – udělejte anketu – kdo tu chce/nechce nepsy a za jakých podmínek.. a vážně si někdo myslí, že zrušením pár stovek neškodných profilů spasí novou verzi hafíků? Klidně se vsadím, že ne – o hlavu; ehm tedy účet uživatele a všechny své profily. Jinak ve staré verzi byli dohledatelní pouze psi a portálová zvířata – pokud někdo chtěl podle jména profilu najít třeba užovku – nenašel ji. Proč se navážíte do ne-psů, když problémy s hafíky jsou někde jinde.. že by odvádění pozornosti od hlavních chyb, nedodělků? Pes Michal to shrnul. Klidně se hádejme – veďme žabo-myší války a ono to nějak nakonec dopadne.. mimišák
Míša a Ballroček (26.04.2009 14:56:08) napsal: Jessica (26.04.2009 14:49:07) napsal: Amy (26.04.2009 14:07:35) napsal: Já nevím, proč na to najednou tak pospícháte, vždyť snad víte, že se má udělat portál přímo pro hlodavce a ostatní malá domácí zvířátka. Tak snad to ještě tak nespěchá ne? :-) A zatím to adminům nevadilo, vždyť sem do výběru i ta ostatní zvířátka dali…tak proč by jim to mělo vadit?Ahoj Amy :-D Oni se asi potřebují hádat, jak se mi tak zdá…8-} Jen bych chtěla vědět, proč vám tak hrozně vadí, že tu jsou i jiná zvířata? Proč? Já to prostě nemůžu pochopit..sama se ráda kouknu na nepsí profily, prohlédu si třeba papoušky a králíčky, potkany a pod. Vždyť je to jedno, že tu jsou taky…nebo vám to vadí jen proto, že se to jsmenuje Hafíci? Nebo kvůli načítání? No, někomu, koho nebudu jmenovat a mooc dobře ho znám, se to načítá dobře a (s tím portálem !!! upozorňuji !!! ať se toho zase někdo nechytí !!!) nemá problémy. Tady nejde o hádky,z mé strany určitě ne. Je to snad diskuze a každy má právo říct svůj názor nebo ne? Ano, přesně :-) Tak se vyjádři, můžeš Jessice odpovědet, proč ti tu ostatní vadí, abych řekla pravdu, taky mě to zajímá ;-) (nic ve zlém)…
Jessica (26.04.2009 14:49:07) napsal: Amy (26.04.2009 14:07:35) napsal: Já nevím, proč na to najednou tak pospícháte, vždyť snad víte, že se má udělat portál přímo pro hlodavce a ostatní malá domácí zvířátka. Tak snad to ještě tak nespěchá ne? :-) A zatím to adminům nevadilo, vždyť sem do výběru i ta ostatní zvířátka dali…tak proč by jim to mělo vadit?Ahoj Amy :-D Oni se asi potřebují hádat, jak se mi tak zdá…8-} Jen bych chtěla vědět, proč vám tak hrozně vadí, že tu jsou i jiná zvířata? Proč? Já to prostě nemůžu pochopit..sama se ráda kouknu na nepsí profily, prohlédu si třeba papoušky a králíčky, potkany a pod. Vždyť je to jedno, že tu jsou taky…nebo vám to vadí jen proto, že se to jsmenuje Hafíci? Nebo kvůli načítání? No, někomu, koho nebudu jmenovat a mooc dobře ho znám, se to načítá dobře a (s tím portálem !!! upozorňuji !!! ať se toho zase někdo nechytí !!!) nemá problémy. Tady nejde o hádky,z mé strany určitě ne. Je to snad diskuze a každy má právo říct svůj názor nebo ne?
Amy (26.04.2009 14:07:35) napsal: Já nevím, proč na to najednou tak pospícháte, vždyť snad víte, že se má udělat portál přímo pro hlodavce a ostatní malá domácí zvířátka. Tak snad to ještě tak nespěchá ne? :-) A zatím to adminům nevadilo, vždyť sem do výběru i ta ostatní zvířátka dali…tak proč by jim to mělo vadit? Ahoj Amy :-D Oni se asi potřebují hádat, jak se mi tak zdá…8-} Jen bych chtěla vědět, proč vám tak hrozně vadí, že tu jsou i jiná zvířata? Proč? Já to prostě nemůžu pochopit..sama se ráda kouknu na nepsí profily, prohlédu si třeba papoušky a králíčky, potkany a pod. Vždyť je to jedno, že tu jsou taky…nebo vám to vadí jen proto, že se to jsmenuje Hafíci? Nebo kvůli načítání? No, někomu, koho nebudu jmenovat a mooc dobře ho znám, se to načítá dobře a (s tím portálem !!! upozorňuji !!! ať se toho zase někdo nechytí !!!) nemá problémy.
Já nevím, proč na to najednou tak pospícháte, vždyť snad víte, že se má udělat portál přímo pro hlodavce a ostatní malá domácí zvířátka. Tak snad to ještě tak nespěchá ne? :-) A zatím to adminům nevadilo, vždyť sem do výběru i ta ostatní zvířátka dali…tak proč by jim to mělo vadit?
MaB (26.04.2009 13:05:53) napsal: Míša a Ballroček (26.04.2009 12:56:41) napsal: MaB (26.04.2009 12:44:00) napsal: Míša a Ballroček (26.04.2009 12:10:43) napsal: Souhlasím plně že když se to jmenuje hafíci, tak by tady měli být psi. Nic jiného. Pro jiné zvířata by měl být zvlášt portál. Když jsem si prohlížela portál koníčci nějak jsem si nevšimla že by tam byli jiná zvířata než koně tak proč by to mělo být tady. A označovat želvy, morčata atd. jako havět je je trapné! Jako havět se označujou např: švábi, mouchy…Pro ty co to neví!!!!!!!!!!Ani na kočkách to není. Jen na hafíkách a přitom, mám takový dojem to bylo původně dělané pro psy. Tady dokonce zasahují do soutěží, které jsou pro hafíky. Né původně, to je pro psy a nechápu proč to admíni dovolujou tady dávat do profilů jiné zvířata a ještě k tomu jak říkáš aby soutěžili lidi kteří nemají vůbec psa. Co asi udělají s šamponem pro psy který vyhrajou, když mají třeba želvu? No je to minimálně k zamyšlení a mělo by se s tím něco udělat. Projela jsem pár stránek, které se týkaly křečků, papoušků, králíků a jiných zvířat. Každá s těchto stránek se specializovala na určitý druh a nepřipouštěla tam nic dalšího. Tak je pro mě trochu nepochopitelné, proč se tady objevují jiné druhy, když mají svoje portály. Plně s tebou souhlasím.
Aja (25.04.2009 18:17:11) napsal: ,,…jsem spokojená…nebude tedy chyba u vašeho netu-PC?Tak se prosím nad sebou zamyslete než něco vypustíte z úst…"…Toto se mně nelíbí.Totˇ vše.Zřejmě skutečně nejsem na www.,kde se dá napsat něco,pouze mé vysvětlení,ne chlouba,proč zbrusu nový PC musel počkat.A počká dál…;-) Žila jsem bez těchto www. X-let,takže netřeba zaclánět progresivnímu přístupu…Aja. To nikomu neberu, každému se může líbit a nelíbit co chce. Mně se zase nelíbilo, že jsi napsala to, co já jsem neřekla.
Míša a Ballroček (26.04.2009 12:56:41) napsal: MaB (26.04.2009 12:44:00) napsal: Míša a Ballroček (26.04.2009 12:10:43) napsal: Souhlasím plně že když se to jmenuje hafíci, tak by tady měli být psi. Nic jiného. Pro jiné zvířata by měl být zvlášt portál. Když jsem si prohlížela portál koníčci nějak jsem si nevšimla že by tam byli jiná zvířata než koně tak proč by to mělo být tady. A označovat želvy, morčata atd. jako havět je je trapné! Jako havět se označujou např: švábi, mouchy…Pro ty co to neví!!!!!!!!!!Ani na kočkách to není. Jen na hafíkách a přitom, mám takový dojem to bylo původně dělané pro psy. Tady dokonce zasahují do soutěží, které jsou pro hafíky. Né původně, to je pro psy a nechápu proč to admíni dovolujou tady dávat do profilů jiné zvířata a ještě k tomu jak říkáš aby soutěžili lidi kteří nemají vůbec psa. Co asi udělají s šamponem pro psy který vyhrajou, když mají třeba želvu? No je to minimálně k zamyšlení a mělo by se s tím něco udělat. Projela jsem pár stránek, které se týkaly křečků, papoušků, králíků a jiných zvířat. Každá s těchto stránek se specializovala na určitý druh a nepřipouštěla tam nic dalšího. Tak je pro mě trochu nepochopitelné, proč se tady objevují jiné druhy, když mají svoje portály.
MaB (26.04.2009 12:44:00) napsal: Míša a Ballroček (26.04.2009 12:10:43) napsal: Souhlasím plně že když se to jmenuje hafíci, tak by tady měli být psi. Nic jiného. Pro jiné zvířata by měl být zvlášt portál. Když jsem si prohlížela portál koníčci nějak jsem si nevšimla že by tam byli jiná zvířata než koně tak proč by to mělo být tady. A označovat želvy, morčata atd. jako havět je je trapné! Jako havět se označujou např: švábi, mouchy…Pro ty co to neví!!!!!!!!!!Ani na kočkách to není. Jen na hafíkách a přitom, mám takový dojem to bylo původně dělané pro psy. Tady dokonce zasahují do soutěží, které jsou pro hafíky. Né původně, to je pro psy a nechápu proč to admíni dovolujou tady dávat do profilů jiné zvířata a ještě k tomu jak říkáš aby soutěžili lidi kteří nemají vůbec psa. Co asi udělají s šamponem pro psy který vyhrajou, když mají třeba želvu? No je to minimálně k zamyšlení a mělo by se s tím něco udělat.
Míša a Ballroček (26.04.2009 12:10:43) napsal: Souhlasím plně že když se to jmenuje hafíci, tak by tady měli být psi. Nic jiného. Pro jiné zvířata by měl být zvlášt portál. Když jsem si prohlížela portál koníčci nějak jsem si nevšimla že by tam byli jiná zvířata než koně tak proč by to mělo být tady. A označovat želvy, morčata atd. jako havět je je trapné! Jako havět se označujou např: švábi, mouchy…Pro ty co to neví!!!!!!!!!! Ani na kočkách to není. Jen na hafíkách a přitom, mám takový dojem to bylo původně dělané pro psy. Tady dokonce zasahují do soutěží, které jsou pro hafíky.
Bára (26.04.2009 12:26:32) napsal: Míša a Ballroček (26.04.2009 12:10:43) napsal: A označovat želvy, morčata atd. jako havět je je trapné! Jako havět se označujou např: švábi, mouchy…Pro ty co to neví!!!!!!!!!! No upřímně – já jako havěť označuji spíš lidský druh – sebe nevyjímaje. Žádný jiný živočich si hanlivé označení nezaslouží ;-) No znám pár které kdyby zmizeli ze světa tak budu štastná, klíštata a komáři. :D ;-)
Míša a Ballroček (26.04.2009 12:10:43) napsal: A označovat želvy, morčata atd. jako havět je je trapné! Jako havět se označujou např: švábi, mouchy…Pro ty co to neví!!!!!!!!!! No upřímně – já jako havěť označuji spíš lidský druh – sebe nevyjímaje. Žádný jiný živočich si hanlivé označení nezaslouží ;-)
Souhlasím plně že když se to jmenuje hafíci, tak by tady měli být psi. Nic jiného. Pro jiné zvířata by měl být zvlášt portál. Když jsem si prohlížela portál koníčci nějak jsem si nevšimla že by tam byli jiná zvířata než koně tak proč by to mělo být tady. A označovat želvy, morčata atd. jako havět je je trapné! Jako havět se označujou např: švábi, mouchy…Pro ty co to neví!!!!!!!!!!
pes Michal (26.04.2009 11:15:50) napsal: Jessica – rozumím, jsem jen pes ale nejsem hloupej. Pak mi ale řekni, proč máš na stránkách HAFÍCI hlodavce a ne svého psa, toho máš na KONÍCI ? Trošku na hlavu ne ? Už to nemůžu číst…Jessica tady není a tak napíšu za ní. Profil psa tu nemá proto, že ho tu mám já. Jsme sestry a protože jsem tady našemu psovi udělala profil já, je zbytečné, aby tu byl dvakrát. No a protože se jí ty stránky po tom, co jsem jí je ukázla, zalíbily, rozhodla se, že aby tu mohla být taky zaregistrovaná, udělá tu profily naším zbývajícím zvířatům…toť vše ;-)
Jessica – rozumím, jsem jen pes ale nejsem hloupej. Pak mi ale řekni, proč máš na stránkách HAFÍCI hlodavce a ne svého psa, toho máš na KONÍCI ? Trošku na hlavu ne ?
pes Michal (25.04.2009 20:55:58) napsal: myslíž že odpověď zní NENÍ , je to forum pomluv, nevraživosti, závisti a já nevím čeho všeho dalšího. A prakticky vše se dá shrnout do jednoho pytle – nová berze. Ano, nová verze spustila ne lepší portál hafící, ale tyhle nenávistné internetové války, které vedou lidé, ne pejskové, kočičky a " ostatní havěť ". Proč ? Protože tu vládne chaos a nejsou stanovena žádná pravidla. Proč při pžihlášení není nutné úřečíst stránku typu co jsou hafíci, co zde můžu prezentovat – jestli psa nebo papouška, jaké hrozí tresty při několikanásobných profilech atd atd. Můj osobní názor k tomu, co tu bylo řečeno je : jestliže si otevřu něco, co se jmenuje Hafíci, nebudu tam hladat papoiška nebo morče nýbrž psy. Jestliže si otevřu stránku banky, nebutu tam hledat stavební materiál ani potraviny že ? Jestliže někdo chce ne portál Hafíci a nemá vlastního pejska, je tu tzv. virtuální profil. Díky němu se může přihlásit, může diskutovat s kamarády, může psát příběhy atd. Nevidím jediný důvod, proč by se měl někdo s virtuálním profilem ůčastnit té maškarády s kostičkováním. Osobně bych byl pro to, aby se kostičkování okamžitě zrušilo a přestalo se určovat, kdo je v nějaké TOP 100. Ubylo by svárů a ubylo by i lidí na portálu, protože spousta lidí je tu jen kvůli tomu. Dále bych zrušil rodokmeny a mapu v každém profilu. Z profilu by tedy zmizela trojice největších žroutů , kteří nejvíce zatěžují rychlost. Já mám vcelku slušný pořítač, ale nová verze mi jde opravdu neskutečně pomalu, na rozdíl od jiných for a to některá jsou mnohonásobně větší než toto. a na závěr – například iKat , ta rozvířila tuto diskusi nemá psa, ale chodí sem na odborné články o psech a povídá si s kamarády o psech. Trochu divné ne ? Proč nemá virtuální profil psa ? a pokračuje Jessica – sama mám tady jen hlodavce ...... a o kus dále, mám zlatého retrívra. Není to divné ? Mezitím však dokázala napsat hromadu nesmyslů a blábolů. A tak by se tu dalo pokračovat do aleluja. Problém je v tom, že toto je anonymní diskuse. Takže si dost lidí dovolí říci to, co by nikdo neřekla. Ano, PŘESNĚ tak. Tady mám jen hlodavce, ale to neznamená, že nemůžu mít i jiná zvířata, kapiš? >:)
ahojte, myslím že názov portálu je úplne výstižný, nejde mi o top 100 ale podla mňa je divné a smiešne, keď sa na portále o PSOCH dostane na 89 miesto korytnačka /želva/. Tak ako napísal pes MICHAL na portáloch o bankách nenájdete stavebný materiál. Keď Hafici tak Hafici. Nemám nič proti hlodavcom, plazom a vtákom ale mohli by byť napríklad s micinami ich nieje predsa tak veľa, alebo vytvoriť pre nich novú sekciu veď ani kone tu neboli hneď. Nie som za aby sa im hneď mazali profily. A čo s „falošnými“- virtuálnymi profilmi?? Mne vôbec nevadia, veď nie každý z nás má tu možnosť vlastniť psa a čo je na tom keď si toho psa vymyslí?? prečo im to nedoprajeme?? sú tu omnoho horšie veci ktoré by som riešila a nie nejaký vymyslený profil ?! Problémy s PC?? Máme doma novší typ PC /nie som PCexpert/ a to načítavanie Hafikov nieje nič moc, ale čo narobím 8-}je nás tu hodne a možno keby s nami neboli hlodavce, plazy a vtáky aj keď ich tu nieje prehnane, ale uvolnilo by sa aspoň nejaké miesto ;-) P.S naozaj proti vám /hlodavce, plazy a vtáky/ nič nemám, veď vy za to v podstate nemôžete že nemáte vlastný priestor ?!
Já se nezlobím!!!Mně to přijde taky hloupé o tom psát,chceme dělat další koncert,asi znovu pro Maršovice,ale v Praze,místo už máme…:D Jen dobrý datum,aby přišli lidi…Ale moje PC-komunikace ,,blbne",není vyloučené,že to je mým PC a nemůžu na to přijít.Jak píšu u Toníka na profilku.,zkusím se připojit zde,v místě bydliště,asi od sousedů,jak to bude vypadat ,z jiného PC…8-} Mojzinko,já vím,je to velmi těžká práce,četla jsem to na Tvém profilu.Máš velkou zodpovědnost,psychic­ky i fyzicky obrovská dřina!!!Klobouk dolů!:D Děkuji Ti za hezký dopísek!Aja.
Aja (25.04.2009 18:17:11) napsal: ,,…jsem spokojená…nebude tedy chyba u vašeho netu-PC?Tak se prosím nad sebou zamyslete než něco vypustíte z úst…"…Toto se mně nelíbí.Totˇ vše.Zřejmě skutečně nejsem na www.,kde se dá napsat něco,pouze mé vysvětlení,ne chlouba,proč zbrusu nový PC musel počkat.A počká dál…;-) Žila jsem bez těchto www. X-let,takže netřeba zaclánět progresivnímu přístupu…Aja. ÁJO,TADY UŽ SE ČLOVĚK BOJÍ NĚCO UPŘÍMNĚ ŘÍCT NEBO NAZNAČIT,CO?? ?? JÁ PRACUJI MOC NEMOCNÝCH LIDÍ,TAK TAKY BERU ŽIVOT JINAK A VÍM CO JSI VŠÍM MYSLELA.CO JE V ŽIVOTĚ PŘEDNĚJŠÍ NEŽ TADY TY SPORY,HÁDKY O KOSTIČKY A MEDAILE…ATD.JÁ TU NAPSALA OTÁZKU O ZVÍŘÁTKÁCH..JEN TAK MĚ ZAJÍMAL NÁZOR DRUHÝCH LIDIČEK A UŽ ČTU JAK SE TADY NAPADÁTE :-~ :-~ :-~ LIDIČKY TOTO JE ZBYTEČNÉÉÉÉÉÉ­ÉÉÉ,ŽEBŘÍČEK HODNOT JE NĚKDE JINDE A ZBYTEČNĚ SI TU NEKAŽTE NÁLADU A HEZKOU SOBOTU !! !! !! !! JÁ MÁM TAKY NÁZOR,ŽE TADY BY BYLI HAFÍCI A ZVLÁŠŤ JINÁ ZVÍŘÁTKA,ALE VŠICHNI DOHROMADY BYCHOM BYLI PROPOJENI.ALE NA MĚ NEZÁLEŽÍ.MYSLELA JSEM,ŽE BY SE TÍM ULEHČILO NA TOMTO PORTÁLE,ALE TO ASI NEPOMŮŽE.NEJSEM EXPERT NA POČÍTAČI.TAK SE MĚJTE HEZKY A VAŽTE SI KAŽDÉHO DNE A VŠEM MOC ZDRAVÍ A RADOST S JAKÝMKOLIV ZVÍŘÁTKEM KTERÉ MÁTE.AHOJKY.
,,…jsem spokojená…nebude tedy chyba u vašeho netu-PC?Tak se prosím nad sebou zamyslete než něco vypustíte z úst…"…Toto se mně nelíbí.Totˇ vše.Zřejmě skutečně nejsem na www.,kde se dá napsat něco,pouze mé vysvětlení,ne chlouba,proč zbrusu nový PC musel počkat.A počká dál…;-) Žila jsem bez těchto www. X-let,takže netřeba zaclánět progresivnímu přístupu…Aja.
Tedˇ mě skutečně Tvůj příspěvek urazil!Proč??? Napíšu to tedy ,,po lopatě!„Možná může být chyba v mém ,ne příliš moderním PC,který na běžnou www.komunikaci a jiné portály bohatě stačí!Jak se říká,když pro někoho něco děláme,tak o tom nemluvíme či nepíšeme!Kdybych nedala jen ze svého a manželova příjmu na charitu a to i pro zvířata,počítali jsem danová přiznání,tak bych sobecky měla možná ,,NEJ-PC“ ze všech Hafíků.ale nebudu Ti psát,kde potřebují jiné věci než PC,virtuální kostičky,trič­ka,apod.Do toho počítám i Domovy pro matky s dětmi,nemoc­nice,Palatův ústav a útulky…Sponzora nemáme ,takže prachy nepereme.To,o co se snažím elý život,mít dobrý pocit,že jsem pomohl někomu,protože ani Ty nevíš,jako já,jako my všichni,jak a kde můžeme končit,smeteš příspěvkem ,,Já…nemám problémy!"Přeji Ti,atˇ se Ti celý život problémy vyhýbají!…!! Aja. a Toník.
Tedˇ mě skutečně Tvůj příspěvek urazil!Proč??? Napíšu to tedy ,,po lopatě!„Možná může být chyba v mém ,ne příliš moderním PC,který na běžnou www.komunikaci a jiné portály bohatě stačí!Jak se říká,když pro někoho něco děláme,tak o tom nemluvíme či nepíšeme!Kdybych nedala jen ze svého a manželova příjmu na charitu a to i pro zvířata,počítali jsem danová pořiznání,tak bych sobecky měl možná ,,NEJ-PC“ ze všech Hafíků.ale nebudu Ti psát,kde potřebují jiné věci než PC,virtuální kostičky,trič­ka,apod.Do toho počítám i Domovy pro matky s dětmi,nemoc­nice,Palatův ústav a útulky…Sponzora nemáme ,takže prachy nepereme.To,o co se snažím elý život,mít dobrý pocit,že jsem pomohl někomu,protože ani Ty nevíš,jako já,jako my všichni,jak a kde můžeme končit,smeteš příspěvkem ,,Já…nemám problémy!"Přeji Ti,atˇ se Ti celý život problémy vyhýbají!…!! Aja. a Toník.
von CHYR (25.04.2009 15:57:51) napsal: pořád něco dělit podle kožíšku,tak to se mi ani trochu nelíbí!Jessika má naprostou pravdu.Sama nemá pejska,ale má mezi pejskaři mnoho přátel,komuni­kuje,sbírá piškoty/body/,aby mohla nějakého kamaráda potěšit.Mnohem hůř tu snáším ty falešňáky,kteří každý den pošlou všem nováčkům pozdrav :JSI KRÁSNÝ PEJSEK,POSÍLÁM TI 5 KOSTIČEK.Po 5-ti minutách nevědí jakému pejskovi vůbec psali a natož aby se obtěžovali podívat se zda náhodou ten pejsek už není v jiných časech.Když tedy někoho popouzí ,že Hafíci jen o haficích,tak v rámci změn udělejte HAFÍCI a jiní mazlíci Jessica (já :-D ) má pejska, zlatého retrievera Chestera ;-D
Iva Hešková (24.04.2009 23:50:29) napsal: já si myslím, že Mojzinka, Aja a mimišák mají v podstatě pravdu. Proč by ostatní fauna nemohla mít svůj vlastní portál, stejně jako Miciny a Koníci ? Stejně je vše propojeno a když tedy někdo klikne na Hafíky neměl by si přece prohlížet rybičky. Pak ten „název Hafíci“ opravdu pozbývá smysl. Iva.;-) Plně souhlasím.
Iva Hešková (24.04.2009 23:50:29) napsal: já si myslím, že Mojzinka, Aja a mimišák mají v podstatě pravdu. Proč by ostatní fauna nemohla mít svůj vlastní portál, stejně jako Miciny a Koníci ? Stejně je vše propojeno a když tedy někdo klikne na Hafíky neměl by si přece prohlížet rybičky. Pak ten „název Hafíci“ opravdu pozbývá smysl. Iva.;-) SOUHLASÍM!!
já si myslím, že Mojzinka, Aja a mimišák mají v podstatě pravdu. Proč by ostatní fauna nemohla mít svůj vlastní portál, stejně jako Miciny a Koníci ? Stejně je vše propojeno a když tedy někdo klikne na Hafíky neměl by si přece prohlížet rybičky. Pak ten „název Hafíci“ opravdu pozbývá smysl. Iva.;-)
Ano, hafíci jsou především o psech, ale nevidím důvod, proč by tu nemohla být i jiná zvířata. Sama mám tady „jen“ hlodavce a nevím, proč bych si měla rušit svůj účet jen kvůli vám? Nebo abychom neměli piškoty? Proč? Abychom nemohli posílat dárky? Myslím, že kdyby adminům tak hrozně vadilo, že tu jsou i jiná zvířata, než psi, protože se to jmenuje HAFÍCI, tak by sem nedávali na výběr i z tak bizarních domácích mazlíčků, jako je třeba čolek?? Jsem tu kvůli svým kamarádům, nevím jak vy, ale nějaké pořadí v kostičkování mne opravdu nezajímá. To mimišák: Nemyslíš, že si trochu protiřečíš? Napíšeš „a uvidíte, jak se želvičky, morčata a papouši vytratí“ a sama tu máš na profilu papoušky ??? Trochu nelogické…ale snad vysvětlíš,jak jsi to myslela a tu svou havěť nějak obhájíš. Falešné profily mi taky vadí, ale co s tím nadělám? Asi nebudu mluvit jen za sebe, když řeknu, že hafíci jsou jedna z nejlepších stránek o zvířatech, kde se dá udělat profil svého mazla. A tak ten, kdo bohužel zvíře nemá, ale chce si tady taky psát, si udělá profil tak, že si stáhne fotku. No bóže, přece se za to nestřílí, ne? Mne se tahle stránka obstojně načítala i před spuštěním nové verze, ale i teď, jsem spokojená, žádné chyby to nehlásí..nebude tedy chyba u vás? Vašeho netu/počítače? Tak se, prosím, na sebou trochu zamyslete, než něco vypustíte z úst. To tady ani jedna nemáte kamaráda „ne“psa?
Myslím, že pejsků je tu opravdu dost. Na Hafici.cz je víc jak 19.000 hafiků. (Na Miciny.cz je téměř 5.000 kočiček a na Konicci.cz je téměř 2.000 koní). Takže z celkového počtu přes 26.000 profilů tu opravdu není zas tak moc jiných zvířátek :)
iKat (24.04.2009 19:59:05) napsal: Jestli můžu přispět i já svým názorem. Nemáme doma psa a ani nemůžeme, ale moc bych ho chtěla. Chodím na tenhle portál kvůli fajn lidem, radám a odborným článkům. V neposlední řadě sbírám piškoty do bonus programu, abych si mohla i něco pěkného objednat. Popravdě neznám jiný portál, kde bych mohla svoji „havěti“ :_( udělat profil a zrušení bonus programu těmto profilům by nebylo fér. Sama si už dlouhou dobu šetřím piškoty na tričko a teď bych o ně měla přijít? Nebo o profil? 8-| Zrovna tady jsou 3 profily, ale co to je, nikdo neví. Je tam uvedeno jako druh zvířete pes, ale u dvou je chován v kleci a jinak je to vše nevyplněno.:-(
mimišák (24.04.2009 18:16:56) napsal: jsem pro, aby menšiny tj. nehafici, nemiciny, nekoníci neměli výhody: vyloučit profily z bonusového programu:-D a uvidíte, jak se želvičky, morčata a papouši vytratí – a odhaleného nepsa, který bude přihlášený jako pes – bez milosti smazat. co tohle řešení? mimišák a to sou tu i tací, co mají na jednoho pejska profily rovnou dva. Pak se nedivme, že portál stávkuje.
Jestli můžu přispět i já svým názorem. Nemáme doma psa a ani nemůžeme, ale moc bych ho chtěla. Chodím na tenhle portál kvůli fajn lidem, radám a odborným článkům. V neposlední řadě sbírám piškoty do bonus programu, abych si mohla i něco pěkného objednat. Popravdě neznám jiný portál, kde bych mohla svoji „havěti“ :_( udělat profil a zrušení bonus programu těmto profilům by nebylo fér. Sama si už dlouhou dobu šetřím piškoty na tričko a teď bych o ně měla přijít? Nebo o profil? 8-|
Aja (24.04.2009 17:47:47) napsal: Po pravdě,vzhledem k přetížení portálu,bych uvítala třeba ,,Fauna" či ,,Akva-tera" zvláště…Atˇ dělám,co dělám,je zobrazení špatné.Taky jsem měla králíčka i divokého zajíce,ale nejvíc mně vadí virtuální profily.Proč?;-) Kdyby místo virtuálního mazlíčka byl pes,kočka či jiné zvíře v nouzi,jako ,,v adopci",aby na sebe upozornili,nic proti tomu.Naopak!:D Aja. MÁŠ VE VŠEM PRAVDU A SOUHLASÍM.MARTA ;-) ;-)
MOC BY MĚ ZAJÍMALO JAKÝ KDO MÁ NÁZOR,ŽE TENTO PORTÁL SE JMENUJE HAFÍCI A KDYŽ SE PODÍVÁM DO NOVÝCH PROFILŮ…TAK ZÍRÁM!! !! KRÁLÍCI,MORČA­TA,HADI…AJ.MI­LUJI ZVÍŘATA ALE NEMĚLI BY MÍT PORTÁL ZVLÁŠŤ?? ?? TŘEBA „ZVÍŘENA“?? HLAVNĚ TI CO TU NEMAJÍ ŽÁDNÉHO PSA V RODINĚ.JE NÁS TU ČÍM DÁL VÍC A PRACUJE TO NĚKTERÝM ČÍM DÁL MÍŇ!! !! !! JAK TO VIDÍTE,KAMARÁ­DI...........­........
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?