Diskuze z domu ven

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Lucie (28.11.2011 16:39:58) napsal: :-~ ahoj máme kotě má asi 2 měsíce pes je venku a chci aby si zvykli :-( ale furt prská a hned dom a doma jí mám 4 dny prej byl v bytě a chvilu chodila i ven ale já ji dlouho doma nemůžu mít neustále ničí věci 8-} rodiče chcou aby šla ven co mám dělat ???? :_( Ahojda,moc tomu co píšeš přesně nerozumím,ale vycházím z toho co jsi měla v diskuzi na hafíkách.No doufám,že je kotěti víc než dva měsíce,protože by mělo být do 13 týdnů u maminky.Pes si s kotětem na sebe musí zvyknout,to už jsem ti psala,někdy je to hned jindy to trvá záleží na taky na tom jakou mají povahu,ale chce spíš korigovat toho pejska,ale nebyla bych pro na vodítku,protože to bývají víc napuzený,jestli je ale pejsek venku a kotě doma a ty kotě vypustíš na chvíli s tím aby si zvykali,tak to teda nevím,ale že kotě prská to je ze začátku normální,u nás jediný kdo vůbec na psa neprskal byl Digo,ty byli v poho hned,ale Barča i Matýsek prskali,Barča asi 2 dny a Matýsek možná 14 dní,ale zvykali si doma a byli spolu všichni nepřetržitě,Endy musel zůstat ležet na místě a nechat je chodit okolo a k němu a nesměl reagovat a pak postupně dál.To jestli budeš mít koťátko doma nebo venku jste se měli domluvit předtím,ještě když je takový malinký a na zimu ven je hloupý,ale nedokážu si představit takovýhle mrňavý kotě jak může všechno zničit.Nech mu tam něco na hraní ať se nenudí a dej na stranu věci,který by mohlo shodit atd.Docela rády ničí kytičky a bacha na jedovatý.S rodičema si zkus v klidu promluvit a dohodnout se,udělat to tak,aby nic moc ničit nemohlo.Přeju ti abyste se dohodli a aby se koťátko mělo dobře.
:-~ ahoj máme kotě má asi 2 měsíce pes je venku a chci aby si zvykli :-( ale furt prská a hned dom a doma jí mám 4 dny prej byl v bytě a chvilu chodila i ven ale já ji dlouho doma nemůžu mít neustále ničí věci 8-} rodiče chcou aby šla ven co mám dělat ???? :_(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?