Diskuze Z flegmatika problémový kůň

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

S.V (08.11.2012 13:08:58) napsal: Dobrý den.prosím o radu,koupila jsem si koně,který byl naprosto flegmatický,bezproblémový,jezdily na něm děti,učily se na něm,atd...Přivezla jsem ho a je vše jinak...Kůň nechce od koní,staví se,vyhazuje,na lonži se proti mě rozběhl a chtěl zaútočit.I bývalá majitelka je v šoku,nikdy to nedělal,v jádru je to hodný kůň,je to na něm znát...buď má nějaký problém,nebo mě zkouší...Nevim jak na něj,na bič reaguje ještě hůř...Nechci,aby se zkazil úplně,co s nim mám dělat,máte s tim někdo zkušenost?děkuji:( Zkus použít přirozenou komunikaci, napojení podle Montyho Robertse a sedm her Patta Parelliho. Na většinu koní to funguje. Koník je pravděpodobně vystresovaný změnou prostředí, dejte mu čas.
Já mám úplně stejný problém. Koník se mnou za žádnou cenu nepůjde ven,pokaždé se otočí a utíká do stáje a nikdy ho nemůžu otočit. Na práci ze země je někdy zlatíčko a někdy dělá,že se ho nic netýká,ale taky se proti mě na kruhovce párkrát rozběhl. Koníka mám ale pořád ve stejné stáji,předchozí majitel byl hajzlík a kůň byl pod ním hrozně vystresovaný. Tak možná asi zkouší a vymýšlí,co vydržím já,když ho nebiju za každou blbost jako on. Chce to všechno čas a hlavně spoustu a spoustu trpělivosti,takže držím palce.Musíme to s nimi vydržet, jednou se nám to vrátí :-)
S.V (08.11.2012 13:08:58) napsal: Dobrý den.prosím o radu,koupila jsem si koně,který byl naprosto flegmatický,bezproblémový,jezdily na něm děti,učily se na něm,atd...Přivezla jsem ho a je vše jinak...Kůň nechce od koní,staví se,vyhazuje,na lonži se proti mě rozběhl a chtěl zaútočit.I bývalá majitelka je v šoku,nikdy to nedělal,v jádru je to hodný kůň,je to na něm znát...buď má nějaký problém,nebo mě zkouší...Nevim jak na něj,na bič reaguje ještě hůř...Nechci,aby se zkazil úplně,co s nim mám dělat,máte s tim někdo zkušenost?děkuji:( Ahoj...můžu se zeptat jaké je plemeno ten tvůj koník?? Žil u předchozích majitelů sám nebo ve stádě?
S.V (08.11.2012 13:08:58) napsal: Dobrý den.prosím o radu,koupila jsem si koně,který byl naprosto flegmatický,bezproblémový,jezdily na něm děti,učily se na něm,atd...Přivezla jsem ho a je vše jinak...Kůň nechce od koní,staví se,vyhazuje,na lonži se proti mě rozběhl a chtěl zaútočit.I bývalá majitelka je v šoku,nikdy to nedělal,v jádru je to hodný kůň,je to na něm znát...buď má nějaký problém,nebo mě zkouší...Nevim jak na něj,na bič reaguje ještě hůř...Nechci,aby se zkazil úplně,co s nim mám dělat,máte s tim někdo zkušenost?děkuji:( Ahoj...můžu se ueptat jké je plemeno ten tvůj koník?? Žil u předchozích majitelů sám nebo ve stádě?
Dobrý den.prosím o radu,koupila jsem si koně,který byl naprosto flegmatický,bezproblémový,jezdily na něm děti,učily se na něm,atd...Přivezla jsem ho a je vše jinak...Kůň nechce od koní,staví se,vyhazuje,na lonži se proti mě rozběhl a chtěl zaútočit.I bývalá majitelka je v šoku,nikdy to nedělal,v jádru je to hodný kůň,je to na něm znát...buď má nějaký problém,nebo mě zkouší...Nevim jak na něj,na bič reaguje ještě hůř...Nechci,aby se zkazil úplně,co s nim mám dělat,máte s tim někdo zkušenost?děkuji:(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?