Diskuze z útulku???

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

já proti zvířatům v útulku nic nemám.spíš naopak.myslím že jsou vděčná za svůj new domov
KOčka z utulku to je dost riskantní věc, aspoň tak se na to dívám já. Když jsem byl na dovolené v řecku na Rhodosuhttp://www.casamundo.cz/ %C5%98ecko/ měl jsem možnost navštívit jeden takový utulek a musím přiznat, že mi z toho nebylo dobře od žaludku.http://www.recko-informace.com/ ale je možné že u nás je to podobné. Ještě jsem tu v utulku nebyl.
pesovlk (23.12.2010 16:29:57) napsal: KOčka z utulku to je dost riskantní věc, aspoň tak se na to dívám já. Když jsem byl na dovolené v řecku na Rhodosuhttp://www.casamundo.cz/ %C5%98ecko/ měl jsem možnost navštívit jeden takový utulek a musím přiznat, že mi z toho nebylo dobře od žaludku.http://www.recko-informace.com/ ale je možné že u nás je to podobné. Ještě jsem tu v utulku nebyl. My máme dvě kočky, obě z útulku, vůbec to jako riskantní nevidím. Ono opravdu záleží, jak je útulek veden. My máme kočky z útulku, který patří ZOO a městu. Zvířata v tomto útulku jsou při přijímání prohlédnuta veterinářem, takže je záruka, že vám nemocné zvíře nedají. Navíc 14 dnů od převzetí zvířete z tohoto útulku je možno ho nechat při jakémkoliv podezření na nemoc na náklady útulku u smluvních veterinářů vyšetřit a léčit. A tento útulek hradí i kastraci zvířete.
pesovlk (23.12.2010 16:29:57) napsal: KOčka z utulku to je dost riskantní věc, aspoň tak se na to dívám já. Když jsem byl na dovolené v řecku na Rhodosuhttp://www.casamundo.cz/ %C5%98ecko/ měl jsem možnost navštívit jeden takový utulek a musím přiznat, že mi z toho nebylo dobře od žaludku.http://www.recko-informace.com/ ale je možné že u nás je to podobné. Ještě jsem tu v utulku nebyl. My máme dvě kočky, obě z útulku, vůbec to jako riskantní nevidím. Ono opravdu záleží, jak je útulek veden. My máme kočky z útulku, který patří ZOO a městu. Zvířata v tomto útulku jsou při přijímání prohlédnuta veterinářem, takže je záruka, že vám nemocné zvíře nedají. Navíc 14 dnů od převzetí zvířete z tohoto útulku je možno nechat při jakémkoliv podezření na nemoc zvíře na náklady útulku u smluvních veterinářů vyšetřit a léčit. A tento útulek hradí i kastraci zvířete.
pesovlk (23.12.2010 16:29:57) napsal: KOčka z utulku to je dost riskantní věc, aspoň tak se na to dívám já. Když jsem byl na dovolené v řecku na Rhodosuhttp://www.casamundo.cz/ %C5%98ecko/ měl jsem možnost navštívit jeden takový utulek a musím přiznat, že mi z toho nebylo dobře od žaludku.http://www.recko-informace.com/ ale je možné že u nás je to podobné. Ještě jsem tu v utulku nebyl. My máme dvě kočky, obě z útulku, vůbec to jako riskantní nevidím. Ono opravdu záleží, jak je útulek veden. My máme kočky z útulku, který patří ZOO a městu. Zvířata v tomto útulku jsou při přijímání prohlédnuta veterinářem, takže je záruka, že vám nemocné zvíře nedají. Navíc 14 dnů od převzetí zvířete z tohoto útulku je možno nechat při jakémkoliv podezření na nemoc zvíře nechat na náklady útulku u smluvních veterinářů vyšetřit a léčit. A tento útulek hradí i případnou kastraci zvířete.
Jsem moc ráda, že jsou ještě lidé, kteří si berou kočičky z útulku. Je mi jich strašně líto, když tam ty chudinky musí být. Kdybych mohla tak mám koček snad deset, ale podmínky mi to neumožní. Snažím se pomáhat útulkům alespoň materiálně. Každý může pomoci. Nemám tolik financí abych jim každý měsíc posílala, ale občas se najde i krmivo, které Matýsek dostane, ale není to co mu dávám, nebo staré povlečení, ručníky, hračky, prostě cokoliv. Jsou vděční opravdu za všechno.
Podle mě je dobré pořídit si kočku z útulku.Nejen, že tím pomůžeme útulku a kočce (určitě budeme mít ze sebe dobrý pocit), ale i sobě.Určitě.Samozřejmě, že to má i své zápory.Můžete si pořídit kočku a ona vás nemusí mít ze začátku ráda.Může být nedůvěřivá, protože měla s lidmi špatné zkušenosti...Ale věřte, že se to časem srovná a, že i kočka z útulku může být výtečným společníkem.
Máme cca rok starou kočičku Terezku, je nalezencem a je neuvěřitelně milá a hodná. Před 2 týdny k ní přibyla z útulku 3 měsíční Barunka. Koťátko je živé, hravé a trochu drzé, ale tak čistotnou kočičku jsem ještě neviděla. Když hned po nastěhování měla ze stresu a změny stravy trochu průjem a stalo se, že nedoběhla do záchůdku, našla jsem ji, bobka, sedět vedle skříně a celou smutnou naříkat. Po těch dvou týdnech si zvykla, všechno se ustálilo, kočičky si na sebe zvykly a pes si zvykl taky 8-) Mám doma dvě nejhodnější a nejmilejší kočičky, co znám!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?