Diskuze z utulku

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Naprosto souhlasím. Právě naopak-pokud chcete mít jistotu, že zvířátko, co si berete, je zdravé, běžte do útulku. Lidi, co je vedou, ví co a jak pokud s kočičkou něco je, a jsou zkušení. Nemocné zvíře nemohou dát k osvojení! Naopak pokud si je vezmete od známých, jistotu nemáte vůbec, protože známí, pokud nejsou zvěrolékaři, nemoc nedokážou diagnostikovat! Pochybuju, že když vám známý dá kotě, je vakcinované a odčervené. Neskutečné h*****, co zakladatelka diskuze napsala8-} Jana (18.04.2012 12:48:19) napsal: Co to tu píšete za kraviny? Copak útulek znamená šíření nemocí a nákaz? Byla jste někdy v útulku? Copak kdyby se v útulcích šířily nemoce a nákazy, tak by byly povolené? Říká vám něco veterinární zákon? Každý útulek má přece svou karanténu, kam se umisťují čerstvě odchycená zvířata, aby pak ošetřovatelé nebo pracovníci útulku zjistili, zda odchycené zvíře je v pořádku. Pokud není, tak tam zůstává a léčí se. Nepouští se mezi ostatní již vyléčená nebo zdravá zvířata. Teprve až se zvíře z karantény vyléčí nebo se u něj nezjistí žádná nemoc, tak teprve pak jde mezi ostatní zvířata. Nehledě na to, že útulky jsou pod stálou kontrolou jak veterinární, tak pod dozorem Krajských veterinárních správ.
Co to tu píšete za kraviny? Copak útulek znamená šíření nemocí a nákaz? Byla jste někdy v útulku? Copak kdyby se v útulcích šířily nemoce a nákazy, tak by byly povolené? Říká vám něco veterinární zákon? Každý útulek má přece svou karanténu, kam se umisťují čerstvě odchycená zvířata, aby pak ošetřovatelé nebo pracovníci útulku zjistili, zda odchycené zvíře je v pořádku. Pokud není, tak tam zůstává a léčí se. Nepouští se mezi ostatní již vyléčená nebo zdravá zvířata. Teprve až se zvíře z karantény vyléčí nebo se u něj nezjistí žádná nemoc, tak teprve pak jde mezi ostatní zvířata. Nehledě na to, že útulky jsou pod stálou kontrolou jak veterinární, tak pod dozorem Krajských veterinárních správ.
ponik (01.10.2011 12:48:32) napsal: proti utulku nic nemam,ale lepsi je si vzit kocicku nebo pejska od nekoho je to lepsi proto kdyz jsi vezmu z utulku tak muze kocka nebo pes byt nemocni,protoze ten pes nebo kocka k nim prijdou a nebo je chyti a jsou nakazeni nekdy jistota je jistota Ale v útulcích jsou VĚTŠINOU (možná tam dojíždejí, nevím) ošetřovatelé. Naši kočku Bětu odchytili někde u Vizovicích jako malé kotě, byla v útulku rok. V útulku chytla rýmu ale ta pak rychle přešla .. no a jak byla v tom útulku a tam ji ti ošetřovatelé zjistili, že má žánět oka, očko muselo jít ven .. no a Běta byla v útulku už rok a pár měsíců .. ale pak jsem se rozhodla pro kočku, vybrala jsem si zrovna jednookou Bětu a tím jsem ji zachránila. Teď má MNOHEM lepší život než měla v útulku. Takže tím, když si vezmeš kočku nebo pejska z útulku tak ho tím i zachráníš ;-)
proti utulku nic nemam,ale lepsi je si vzit kocicku nebo pejska od nekoho je to lepsi proto kdyz jsi vezmu z utulku tak muze kocka nebo pes byt nemocni,protoze ten pes nebo kocka k nim prijdou a nebo je chyti a jsou nakazeni nekdy jistota je jistota
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?