Diskuze Z westernu na anglii...

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, nemá někdo zkušenosti s tím jak přeučit koně (8let) který jezdí western, ho na anglii? :_( Předem děkuji :_/
A jde o nějaké westernové plemeno? Z vlastní zkušenosti vím, že u quatera to není problém, sice jsem to sama učila jen pětiletého a ne osmiletého, ale jsou to dost chytří koně na to, aby to zvládli. Jen si myslím, že je to zbytečné. Kůň z toho může být dost zmatený a může mu "hrábnout", když nebude pořádně vědět, co dělat. Zapřemýšlela bych nad tím, jestli je to opravdu nutné.
Zdravím Tak podle mě je v osmi letech koníka docela zbytečné přeučovat na anglii, protože se jí sice může naučit, ale pořád si v sobě zachová western. Ono je změn mezi těmi styly docela dost. Možná bych ze začátku poradila zkusit jezdit na dece, zkoušela jsme opačný přechod a použila jsem to. Je to ale jen můj dojem, nemusí to platit na každého koníka. Podle mě by stálo za to se rozmyslet, jestli má cenu koníka přeučovat a jestli je to nutné. Pokud ho western baví a umí ho dobře, tak proč jezdit anglii?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?