Diskuze za 1 den mimo top 100?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Gold (02.06.2010 13:38:18) napsal: ;-) ahojky jenom bych se s vámi o něco chtěla podělit a něcovám říct. 30 května byli moji koníci Modrá Laguna a Celewen Xeros na 25 a 26 místě v top 100.;-) ale když jsem přišla 31 května byli na 115!:-( >-| nechápu proč jeden den a jsem úplně mimo? ------------------------------ ------------------------------ -------------- postřehla jsem taky že koníkům kteří jsou tu nejdýl nebo apoń hodně dlouho se dává nejvíce hlasů.8-} ano,přeju jim to ale co ostatní novější koníci kteří jsou třeba i hezčí? ------------------------------ ------------------------------ ------------- no napište co si o tom myslíte;-) zatim papa ale není to moc veselé:-( :_( :-~ Virtuální profily medajle nedostávají. A na začátku měsíce se začíná hodnotit od znovu.
jo to se mi taky stalo ... na hafíkách .. můj pejsek Kety byla 16 a za 2 dny? no newim já jsem tam přišla až po dvoudnech co jsem z toho byla úplně šťastná mno a přišla jsem a byla 176 :( naštve ....
Já jsem dkkonce jednou na 16 místě viděla koně, který neměl vyplněné žádné informace a neměl ani fotku>-| Je pravda, že těm, kteří jsou tu dlouho a mají třeba hodně kamarídů, nebo se jen naučili, jak si udržt pozici v top 100 mají nejvíc hlasů.
;-) ahojky jenom bych se s vámi o něco chtěla podělit a něcovám říct. 30 května byli moji koníci Modrá Laguna a Celewen Xeros na 25 a 26 místě v top 100.;-) ale když jsem přišla 31 května byli na 115!:-( >-| nechápu proč jeden den a jsem úplně mimo? ------------------------------ ------------------------------ -------------- postřehla jsem taky že koníkům kteří jsou tu nejdýl nebo apoń hodně dlouho se dává nejvíce hlasů.8-} ano,přeju jim to ale co ostatní novější koníci kteří jsou třeba i hezčí? ------------------------------ ------------------------------ ------------- no napište co si o tom myslíte;-) zatim papa ale není to moc veselé:-( :_( :-~
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?