Diskuze Za co byste rádi dostávali piškotky? Napište nám svůj nápad!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Mě napadlo že by se mohly dávát pškoty že kdo se tady přihlásí a má profil tak by mohl dostat 1.piškot za přihlášení .Nebo jak by měl nějaký pejsek narozeniny tak by jako dárek dostal od vás třeba 50 piškotů.
Souhlasím s deníčkem.I dávat piškotky jako dárek k narozenínám,to taky není špatný nápad
No já bych udělala že za každé přihlášení dostaneš 5 piškotů nebo za každé hlasování myslím za kostičky když se ti líbí nějaký pejsek dát piškot podle toho kolik dáš nebo já newim:D.je toho hodně co by šlo a nešlo:D
já bych byla pro soutěžě-ať už foto, video nebo třeba psané příběhy-např. by musely obsahovat zvolené téma, třeba i minimální počet slov....=)
A jak by to bylo vsechno krasnejsi a jednodussi, kdyby lidi nemeli furt potrebu podvadet :)
Nebo dělat namátkové kontroly portrétů pejsků. Kdo má portrét tak by dostal pár piškotků... Je škoda že nejsou portréty u všech...
Stáňa-Mérry má opět pravdu - vše funguje, je to jen o pravidlech... pokud mi někdo v úterý napíše, že se zrovna přidal na mapu a nedostal piškoty a co s tím jako uděláme, říkám s ledovým klidem... v pondělí krasavče, jen v pondělí :-)
Já bych dala také nějakou knihu o psech
Já si myslím, že každý, kdo dá nový domov pejskovi z útulku a nějak by to prokázal, by měl dostat třeba 300 piškotů. Taky by měl být odměněn ten, kdo prokazatelně zvířeti zachrání život. Pro zlé jazyky, nemám psa z útulku.
ja nevím jestli to někdo říkal ale co takhle za novačka.někdo by toho druheho doporučil a ten když se registruje ten co ho doporučil ziska piškot.a stěmi narozky to je blby.alik měl včera narozky nebo prědvčerejškem a nedostal nic,.tak haf haf
taky by to šlo jako dárek k narozeninám
a co třeba dácat piškotky za kostičky :)
Souhlasím s piškotky za návštěvnost a bodování.
PS: mám totiž spadeno na tričko :) ale k tomu mi ještě něco málo přes 5000 piškotů schází :)
dobrý nápad s tima narozeninama a svátkama.
mohly by se udělat blogy o hafících a za to dostávat piškotky
Jasne, sam jsem prochazel par denicku a fakt se panickove docela snazi o smysluplne texty, byl jsem zpocatku moc neduverivej v tyhle veci :)
Leníík: Pšššššt, to mělo být překvapení... Andrejka: To by bylo trochu složitější :-( Tysule: Musím přiznat, že deníčky se krásně plní a ne nesmysly, ale krásnými textíky. Neuvěřitelné! Jsem na vás pyšný :-D Jen pár jedinců si píše ke svým profilům třeba "Papu" apodobně... já si to pak někdy projdu :-)
Třaba za umístění v top 100.např.1místo 500 piškotů atd. nabo taky za ty videa jak říkal Matýsek
A co třeba kdyby sme klikli na reklamu co je tady na kraji a tak se vlastně na ní podívali tak aby jsme dostali třeva 1 piškot
Třeba za to že každý denpřijde na 20 minut na Hafici.cz 5 piškotů za každých 20 minut
čičoun: To je zajímavé! Bohužel to je jednou za rok :-) Gabushka: Za TOP 100 momentálně určitě ne :-) Hafik: Za hodinu 20 piškotů? Kdybys měl tedy otevřené stránky 24 hodin denně, tak máš 480 piškotů? To se vyplatí :-)
Byl tu nápad dávat piškoty k narozeninám. Ale datum by se dalo snadno změnit. Co ale dávat piškoty k "výročí registrace", to změnit nelze. Kdo by se např. zaregistroval 24.8., vždy 24. by dostal piškoty a po roce třeba nějaký bonus navíc :-)
vsimol som si, ze ked tuknem kraj Slovensko, ze mi nevyskoci ziadny cvicak.... takze by ste mohli zvazit davat piskoty aj za zverejnenie noveho cvicaku pre psov.... bola by to motivacia, aby pribudli cvicaky....:-)
Markwy: Díky :-) K profilu tedy přidáno info, na jaký chodí cvičák. Máš u mě 50 piškotků :-) Denis: Smajlíci v diskuzích budou, chce to čas...
už tu byl někde nápad že by tu mohly být testíky.Napříkladkdyž se zaregistruješ na www.maxsite.cz tak tam si můžeš udělat zaklikávací testíky a umístit je na své stránce.
Jop i ja souhlasim s napadem za navsetvnoust a kontrolu uctu.ale aky by jsem prijala napad ze pejsky by se dali trenovatnapr za 2-3piskotky.
DALA BYCH UŽIVATELŮM,KTEŘÍ SI RÁDI PÍŠÍ A POMÁHAJÍ RŮZNÝMI NAPADY.JSOU PRO KAŽDOU LEGRACI A RÁDI SE TÍM BAVÍ.NÉ JEN SOUTĚŽÍ A DĚLAJÍ NEPŘÍJEMNOSTI. PAMATUJME,ŽE JSOU MEZI NÁMI TAKÉ DĚTI,A TY BY SE MĚLY CO NEJVÍC DOVĚDĚT,JAK O MILÁČKOVI,KTERÉMU KOSTIČKY DALO,A ODKUD JE A PODOBNĚ. MYSLÍM SI,ŽE BY JE TO MNOHEM VÍCE BAVILO,NEŽ CVAKAT KLÁBOSNICI KOSTIČKY A PAK PROSIT UŽIVATELE ABY JIM NAPSALI.!! ZDÁ SE MI TO NEDŮSTOJNÉ PRO NÁŠ PORTÁL A KAMARÁDY,CO VY NA TO ?,♥SENDY♥♥
Myslím že my dvě by jsme si mohli rozumět. :D
Co kdyby se psali básničky o našich hafících.Píšeme příběhy tak by jsme mohli psát i básničky.
já myslím, že by se mohly posílat uživatelům kromě kostiček i piškoty. a taky nějaké hry, třeba by se tam zapisovalo skóre a na konci týdne by se zjistilo třeba 20 nejlepších a těm by se dalo třeba po padesáti piškotcích....taky by se mohly automaticky připisovat, když máte zaplněný celý prostor ve fotogalerii, nějaký bonus za zaplnění nakoupeného prostoru. a třeba když někdo někomu pošle dárek a on rychle potřebuje piškoty, může je prodat....i když to je jen můj návrh, mohou se najít i lepší.
Nwm jestli to tu už bylo a jestlo tak se omluvuju... Ale bylo by dobrý dostaávat piškotky za příspěvky (byď jen jeden piškotek) do diskuze aspoň by to tu ožilo...
Taky nás napadlo že by se mohly dostávat piškotky za každý okostičkovaný profil(třeba jen jedn piškotek) potom by bylo TOP 100 určitě zajímavější:-DD
brala bych, když vám někdo pošle dáreček, at se vám tak hodnota toho dárečku přičte!!! to by určitě nebylo marné nemyslíte?;-)
ahojky s tím souhlasím, k narozeninám třeba 15 piškotků a k svátku třeba 10
No je fakt,že piškotky za příspěvek do diskuze se mi zdá jako dobrý nápad,například já u diskuzí trávím hodně času a ráda vše okomentuji a řeknu svůj názor a spousta lidí se na diskuze pořádně nepodívá a přitom by jejich rada mohla být užitečná a piškotky by je snad motivovali koukněte se na deníčky...vím,že už to tady hodně lídí psalo tak se jen přidávám,že je to dobrý nápad!!!;-)
No jestli to dobře chápu tak to bys dostala dárek a ještě tolik piškotků kolik do toho dárce dal?Nemyslím že je to nejlepší to už je takový dvojí dárek...a člověk může být rád že si na něj někdo vzpomene a pošle mu dárek,prostě mi to příjde takové divné...
KAždý den by se dala soutěžní otázka o pejscích-různá témata a kdo by uhold tan by dostal 10 piškotků:-DD Byo by to dobrý,ne?
každý den?no nevím já tu mám už od pondělí dárek na chatu a ten tam už po vybrání není.Tak nevím nevím jestli každý den
Co udělat fotosoutěž, kde by mohli uživatelé hlasovat pro fotky? Mě se v téhle třeba dost fotek líbí a ráda bych jim pomohla k umístění... Chápu, že jsou podvodníci, ale třeba by to šlo pro každou fotku jen jednou z jedné IP adresy.
Tato diskuze je už sice stará, ale já ještě připíšu, z co by se ještě daly dostávat body: 1)Jak psala uživatelka ČIČOUN, bylo by dobré dostávat body za pořádí v top 100. Pořadí by se odečítalo od stovky a tolik by jsme dostali bodů. 2)Takymi přijde jako dobr nápad vyhlásit nějakésoutěže jenom za body. Že by to bylo třeba o nejlepší letní fotku, vánoční fotu atd., soutěž by trvala třebajenom dva dny nebo den. 3)Taky by mě bavilo doávat body za recepty, bogužel nejdou přidávat,škoda. Kdybyste to zase zprovoznili, bylo by to super. Já bych dokázla napsat spoustu kočičíh receptů, třeba na různé narozeninové dortíky tak... 4)Ještě mě napadlo, že by se třebabody udělovaly za hru poznej plemeno. Za každé poznané plemeno psa,kočky nebo koníka bychom dostali třeba 1 bod, nebo třeba jen 0,5 bodu. 5)Další nápad - Když tady někdo bude registrovaný rok,dva...tak kdyby tu slavil nějaké výročí, tak by dostal nějaké body.
No tam mě zase napadlo že když někdo třeba vyhraje 1., 2. a 3. místo piškotky. a nebo třeba taky piškoty za jeden zápis do deníčku třeba jeden piškot. a nebo mě napadlo že když je nějaká anketa tak za jedno hlasováí třeba 2piškotky a ták. Kdyby tyto návrhy už někdo psalm omlouvám se.
Proč neudělat profili pro páníčky? Pak by se mohlo poznat jaký páníček je nejstarší nebo nejmladší atd.
Podle mne by se mohla udelat encyklopedie jak se starat o psa, kam by uzivtaele psali rady a za to by se mohly dostavat piskotky.
Pánejo, pánejo... je toho hodně, ale zkusím si na to v pondělí sednout a přepsat si všechny vaše nápady a připomínky :-)
tak třeba citaty ,testy ,ankety ,za novou diskuzi básničky o psech ,nebo za dání ikony utulku nebo třeba nějaké psí nadace,kdyby tu byly třeba víc har a za odehrátí a dobré skore by se dostaly body a taky jak už tu bylo řečeno třebas za jedno hlasování třeba půl piškotu a za příspěvěk do diskuze bybyl jeden piškot
Napadlo me ze by se mohla zridit encyklopedie Pece o psa, kam by uzivatele psali sve rady. Encyklopedie by mohla byt rozdelena na nekolik kapitol. Za prispivani by mohly byt piskotky. Cassie s panicky
s tím souhlasím,nějaké kvízy, testy a tak
1) mnoho z uživatelů hafici.cz si píšou s ostatními uživately zprávy - navrhuji to malilinkaté psací onkýnko zvětšit, aby bylo velké aspoň jako je psací okýnko tady v diskuzi - určitě nejsem jediná, kdo píše trošku obsáhlejší zprávy a kdo si je po sobě napřed zkontroluje, aby tam nebylo tolik chyb.. a věřte... v tom malém okýnku se to kontroluje opravdu těžko... v tomhle psacím okénku vidím 8 řádků, kdežto v okýnku pro zprávy jen dva řádky... 2) když se rozhlížím po ostatních profilech a čtu si commenty, spousta lidí reaguje na fotky miláčka - co takhle povolit psaní commentů k fotkám??
cotřeba dát jako kduž je tam člověk hodně dlouho tak by si mohlavybrat jednu věc pro pejska třeba uzlík zadarmo
TO MÁŠ PRAVDU KAMARÁDE,JÁ BYCH ANI NEUPOZORNÓVALA,ŽE TAM NĚKDO PSAL♥MYSLÍM,ŽE SE TED´TOHO HODNĚ ZNEUŽÍVÁ :-((( ALE JAKO POVINNOST KE KAŽDÉMU NOVÉMU PROFILU BYCH TO ZAVEDLA :-)))
SOUHLASÍM PLNĚ S DENÍČKEM.JE TO FAJN SI PROČÍTAT.MĚLO BY SE TO DÁT DO POVINNOSTI PŘI NOVÉM PROFILU !!! AT´SE VÍ NĚCO O HAFOVI.
SOUHLASÍM S TOU DISKUZÍ,ALE I NA JINÝCH TÉMATECH.ON TOTIŽ OPRAVDU MÁLOKDO PROHLÍŽÍ NOVOTY A NEPŘEČTE SI NIC,JEN KOSTIČKUJE.♥OPĚT MÁŠ VÝBORNÝ NÁPAD♥
Souhlasím...je tomu věnovaná sekce týrání. Viděla jsem to taky a brečela jsem po celou dobu hlavně dkyž v tom hrnci byl rosekaný ten pejsek. Jen nevím jak proti tomu bojovat. Naše podělaná vláda má jiné starosti a tohle jde opravdu mimo ně....to jídlo jsem nikdy nejedla...a všem okolo hlavně přítelovi jsem to zakááázala:) je to odporný!!!!nesnášim od té doby vidim vietnamce v těch občerstveních a nejradši bych jim rozbila hubu za to!!!!!
někde tu byl nápad ,ze by tu mohly být testíky.kdyz se zaregistrujes na www.maxsite.cz,tam si můžeš udělat zaklikávací testíky.Pak je sem můžeš umístit
Ahojky - já si myslím , že by se měli vyhlašovat tzv. Skokani měsíce . Protože někteří pejsci se během jednoho dne posunou o tisícovky míst - a pak jim o malinkatý kousíček uteče top 100 . Myslím , že by si právě takové ocenění zasloužili !
no ja jsem ho na chatu nasla kazdy den - od prvniho dne, co se tam objevil... vzdycky ho vyberu a druhy den je tam znovu...
Dnes jsem se koukala na Novu,na Vlastní oči a nevěřila jsem vlastním očím,když jsem viděla zrovna tu reportáž o tom jak ti pííííííííííííííííííííííííííííííííííííp šikmoocí píííííííííííííííííííííííííííííííííp jedí psy.Dělali tam rozhovor s pánem co má útulek pro psy a ten to tam řekl dobře,"ať si je jedí tam u nich a né u nás v čeku".Já osobně bych byla pro je nejíst vůbec.V té reportáži byli použit necenzurované záběry a můžu vám říct,že to bylo nechutné a myslím,že ti co to viděli se mnou budou souhlasit.Zárověň tato reportáž byla smutná,naskakovala mi husí kůže po celém těle a tak bych byla pro se tomu začít nějak věnovat,něco proti tomu dělat a nějak tomu zabraňovat.Vím,že to asi není tak jednoduché,ale pojďme zapojit všechny síly a aspoň to zkusit.Vždyť je to portál pro hafíky,tak co nemyslet jen na ty svoje a myslet i na ty ostatní,ať už jde o ty,co končí v rukách těch pííííííííííííííííííííííííííííp nebo o jiné,třeba týrané psy.A prosím všechny,než si půjdete dát k ťamanům něco na jídlo rozmyslete si to,jestli si radši nezajdete koupit někam něco jinýho,kde si budete 100%ně jisti. DÍKY
ono se to dá omezit na jedno přihlášení denně - znám servry, kde to tak funguje... myslím, ze piskoty se sbírají docela rychle, takže po haficich nemuzeme chtit, aby nas dotovali jeste vic jen za to, ze sem prijdeme...navic jsou tu kazdy den bonusove darecky a to je vicemene to same, jen to chce cist napovedu u kolie...
S tímhle nápadem bych souhlasila.I ten jeden piškot za návštěvu potěší. :D
ahojky, napadlo mě, že by tu mohla být nějaká soutěž o nejlíp povedenou fotku svýho mazlíka a udělit za 1-10 místo nějaké ceny :)
1. za přihlášení by to podle mě určitě nešlo. To bych se odhlašoval a přihlašoval pořád :) 2. Za narozeniny nebo svátek se to už taky zamítlo, že to datum se dá změnit a svátek taky ne (v kalendáři nejsou věechny jména :)
Já bych třeba dala to , že za každé přihlášení dát tak třeba 10 nebo 5 piškotků. Nebo za pejsky , co měli svátek či narozeniny tak malý dárek třeba 30 nebo 50 piškotků.
je to jako ve škole, takže 1 je nejlepší...tuším,že to tam je i napsané...
Ahoj pejsci. Ráda bych se zeptala jaká je nejlepší známka pro psí cvičiště. Já to brala podle kostiček čím víc tím líp. A asi jsem to označila špatně. Jak je to doopravdy a jestli je to obráceně můžu to změnit ?
Zrovna jsem přemýšlela, jak tak procházíme s Bakouškem všechny ty psí krasavce a krasavice, že hodně z nich má i své vlastní internetové stránky, to se týká i nás, každý páníček se rád chlubí svými výtvory, miláčky a tak nás napadlo co dát do profilu nějaký speciální odkaz, kam by ten, kdo má své webové stránky mohl adresu na ně vložit, takhle je to hodně nepřehledné a kolikrát si ani nevšimnete, že by byla možnost podívat se na fotky pejska ještě někam jinam. Nevím, třeba je to hloupost a můj nápad jste nepochopili, nebo se vám můj nelíbí, ale tak každý pokus dobrý. A taky je možné, že už to někdo navrhl a pokud ano tak se omlouvám :-)
Ahoj, už pár dní si říkám, že vám musím napsat. Je to ale něco podobného, co sem před chvílí napsal Maxík... takže k věci: Jsme páníčci-tvorové společenští, tak se nám občas zachce jít si sednout někam na pivo, nebo na nějakou dobrotu, nebo si třeba zajet na výlet, ale nechceme kvůli tomu nechávat našeho chlupáče doma a trávit volný čas sami. Teď v létě ji bereme s sebou a chodíme si sednout tam, kde mají venkovní zahrádku, ale horší to bude v zimě. Tak jsem si říkala, že když je nás tu tolik, nebylo by špatné udělat databázi míst, kam vás se psem pustí. Bylo by to něco jako přidávání akcí, ale musela by se zadat přesná adresa, typ místa (např. restaurace/hospoda, hrad/zámek, park/zahrada...) atd. A nejlépe i nějakou možnost psát, kdy tam někdo byl naposled a jak se jim tam líbilo - třeba kolonka "datum posl. návštěvy" a hvězdičkové hodnocení (abysme měli pořád aktuální informace - např. majitelé restaurací se často mění, a tak se může stát, že najednou vás se psem nepustí). Nevím, jestli jsem na něco nezapomněla, ale když tak se ozvu :-)
Myslím, že tohle by neklapalo - někdo je na PC pořád (třeba já) a někdo jednou za pár dnů. Navíc není takový problém nechat běžet prohlížeč, i když u počítače nejsi. A na případný argument, že by byla nutná nějaká aktivita (jakože někam klikneš, porhlídneš jinou stránku), ti prozradím, že i já umím v opeře používat skripty, které ti stránku každých pár vteřin/minut obnoví, jako kdybys u toho seděl... Hlavně by to nebylo fér vůči lidem, kteří u PC prostě být nemůžou.
dneska sem se koukala na psí kalendář,ale nebylo tam jméno mého hafíka.co kdyby se udělala kolonka se zvířecíma jménama páníčci hafíků a jiných zvířátek by se tam mohly samy přidat jako např. na psí mapku a mohlo by se za to dostat pár piškotků,pak by žádného páníčka nemrzelo,že jejich mazlík tam není. A ztěch jmen by se mohl udělat top 10 za nejpoužívanější jméno.Panička a APOLO
Docela jezdíme s Maxem na výlety po republice třeba na víkend, protože rádi poznáváme nové procházky. Napadlo mně, co takhle udělat mapku kde by pejskaři přidávali ubytování kde je možné být s pejskem a kde se jim líbilo a hoteliéři byli k pejskům vstřícní a nevadili jim? Pomohlo by to ostatním, protože by věděli, že už s tím kterým penzionem nebo hotelem mají ostatní zkušenosti a nemuseli by se bát tam s pejskem jet
Mysím, že by taky nebylo špatné dostat piškotky za to, když má váš mazlíček svátek nebo narozeniny!Určitě by se to líbilo všem...Třeba 10 piškotků ;-) Zatím ahoj Packu Sanny, Tom a Sára
Co takhle udělat oddělení na procházky? Lidi by přidávali svoje dobrý procházky, kde byli s pejskama. To se vždycky hodí. Ať víme kam chodit.
Co takhle udělat třeba oddělení na procházky? Jako, že by tam lidi psali nějaký dobrý procházky kde byli s pejskama ať víme kam chodit na výlety? Toho neni nikdy dost
ahojky, co dát piškot tomu kdo odpoví správně na soutěžní otázku?(vím že už jsem něco podobného navrhovala). Nebo když už tu sou recepty tak co třeba výrobu hraček a jiných předmětů, třebá já mám moc rád kostičku kterou mio panička vyrobila a nemůžu níkomu poradit jak udělat taky svýmu pešunovi radost!
já myslím že by se každý týden nebo měsíc mohl objevit kvíz o nějakém plemenu. Plemen je dost tak si myslím že než se všechny vyčerpají tak uteče mnoho času a pak se téma otázek zase zaměří třeba na nějaký sport nebo povel atd. veru + charlie
Morgan: To bych si na triko nevzal, kdyby se někdo ujal pejska jen kvůli piškotům a pak ho zase odložil. Uživatel9294: Doporučení už tu bylo, falešně založení uživatelé přibyli čtyřnásobně ;) Už ne...
Ahojky - hafojky, moc fajn by bylo, kdyby se dalo psat k pratelum. Pratel kazdy mame v profilcich hodne a moc, ale prijde mi to takove neosobni. Hezky by bylo, krom toho, ze se ukaze fotecka a jmeno hafika, kocicky a jineho zviratka..mit moznost si tam treba take napsat...ma platonicka laska z hafiku, muj soused, muj braska z chovu, psi kamos ze scicaku a podbne...je hezke vedet, v jakem vztahu jsou pratele k danemu pejskovi, cice, aj.
Jeste neco, kdyz uz se muzu prihlasit k urcitemu cvicaku, tka by nebylo od veci tuto informaci i priradit k profilu pejka (treba s moznosti vypnout ji nebo nejak tak, pro pripad vicera pejsku na profil)... Neco ve stylu "Chodím na cvičák: xxyyzz"
Dobrý nápad je dávat piškotky za psaní do deníčku. Snad se bude více psát. Nebylo by špatné dát smajlíky k deníčku, pokud napíšeme něco vtipného, tak je použít. Taky ke vzkazům by se mohly přidat.
No dávat piškotky za psaní do deníčku je dobrý nápad. Sna se bude víc psát. Dny se pomalu krátí, tak atˇ si máme co číst. No taky by nebylo špatné k deníčkum přidat smajlíky, ať je můžem použít, pokud napíšem něco vtipného. A taky ke vzkazům.
Nemam sice aktualne napada, za co dostavat piskoty, ale napadlo me, ze by se mohli pejsci pochlubit na svych profilech take svymi vystavami , soutezemi a zkouskami spolu se svym vysledkem... Je tu pomerne dost pejsku s PP, takze verim, ze jich velka spousta podobne akce podstupuje... Navic by se mohlo v profilu take uvadet jestli je pejsek s PP nebo bez, pro mnohe uzivatele to muze byt take uzitecna informace napriklad, kdyz hledaji kryti apod...
na chatu je nuda kdiš zavedete za každuu půl hodinu +10-+-+-tich plus mínus 10piškotků tak by tam bylo narváno jo
Ahojky,tak já se taky přikláním k těm fotosoutěžím.To se přidá rád každý.Mohlo by se třeba za přihlášení přidělit aspon kostička---jednou denně.
AHOJKY TAK ME NAPADLO TO SAME CO TU PISE VLASTA PISKOTKY ZA SVATEK A NAROZKY TAKE ZA LIDICKY KTERI TU JSOU CASTEJI TREBA 5 KRAT DO TYDNE A SUP NEJAKY PISKOT!A NEBO VYBRAT S PROFILU JEDNOU ZA TYDEN HEZKE FOTKY A VIDEA PO KAZDE JINE TEMA ANAVI A HOLKY
Ahoj, co tak hle dávat piškotky za to že jste na stránkách třeba za každou hodinu 20 piškotů.
A CO TŘEBA PIŠKOT ZA PŘÍSPĚVEK DO DISKUZE. JSOU V NÍ ZAJÍMAVÁ TÉMATA A MOC LIDÍ SE NEZAPOJUJE. TO JE JAKO S DENÍČKY. NIKDO JE MOC NEPSAL,ALE KDYŽ JSOU ZA TO PIŠKOTY,TAK TO JEDE :o)
Jak tady mishla psala o těch online hrách, co třeba udělat nějakou ligu jak maj na seznamu v hrách. A kdo by chtěl tak by hrál, vítězství by se mohli nějak obodovat a každej měsíc vyhlásit třeba 5 nej a těm dat piškotly.
Na mapu se momentálně přidávají pouze uživatelé... brzy se však dočkáte i umisťování profilů na mapku. Chce to čas :-) Ohledně těch "hazardních" her, asi by to chtělo vyjádření Kate, naprogramovat to by nebylo složité, ale jde spíš o právní a etickou stránku věci. Já sám bych byl pro sázení na čísla (za piškotky) a denní losování. Nějaký ten jackpot a podobně :-D
jen k tém mapě - na mapu mohu přidat pouze jednoho mazlíčka??? i když tu mám profilů víc ?? co když je jeden z nich od jinud ? :) jinak, líbil by se mi tady takovej ten automat - dovnitř by se házeli kostičky a pak by se cvakalo a cvakalo.. a úkolem by bylo mít samozřejmě všechny tři obrázky stejné a vyhrané kostičky by se směňovali za piškoty :)
ahoj, taly se mi tento nápad líbí. i s tim že by se tam lidi přihlásili jako členové. fakt dobrej nápad.pac a pusu Baron, Rony a panička
to je pravda.jede si každy den dava sobě 5kostí a to není fer.ještě že už tu nechodí protože je no dvoumesíčním taboře
Ahoj, a co takhle třeba jednou za měsíc vylosovat jednoho z uživatelů a připsat mu takovou jednorázovou odměnku? Třeba prostě jen za to, že je zaregistrovaný a stránky užívá... třeba 50piškotků... Určitě by to byla miloučká pozornost...
no s tím deníčkem to muže byt dobré zní to fajn a my by jsme ještě třeba přidaly že když má někdo videa třeba 2 tak dát nějaký piškotek třeba 10 a ještě třeba tady dát více soutěží a třeba jen za piškoty ne nějaké ceny přímo ale jen piškoty no ale muže byt samože i nějaký dárek poštou ;-) tak víc nás už nenapadlo
Ještě mě něco napadlo... Sám toho asi nevyužij, protože pro Gromita raději nakupuju v kamenných obchodech, ale když už jste ve vztahu s eshopem spokojený pes, možná by se daly zařídit piškotové odměny pro nakupující v tomto obchodě (vedle již nabízené slevy). Určitě to nebude tak jednoduše zaříditelné, ale myslím, že by vám to mohlo být prospěšné pro obě strany :)
Muselo by být hlasování tajné, aby nikdo nevěděl od koho to dostal a majitel deníčku by se nesměl sám hodnotit.
myslim, ze ne... to by fungovalo potom tak, ze by se davali hvezdicky za hvezdicky... jako je to dneska s kostickama, malokdo uz posila kosticky kvuli tomu, ze se jim ten pejsek opravdu libi... vetsina lidi, co je v top100 ziskala takovyto pocet kosticek jen diky tomu, ze posila kazdemu pejskovi maximalni pocet kosticek a pejsci jim to pak vraci...
Co kdyby deníčky byly hodnoceny jinými uživateli, kkeří by dávali třeba hvězdičku za dobrý příspěvek. Který deníček by byl nejzajímavější by dostal nějaké piškoty navíc.
Zdravíčko, podle mě by nebylo špatné, kdyby tady byly online hry( pexesso, puzzle a podobně) Odměnou by bylo třeba jen pár piškotků, ale všechny potěší. Dále by jste mohli zřídit takový osobní blog pro pejsky, na určité téma. A nikdo by neodešel s prázdnou :-)
Ahojky, nám by se líbila možnost objednat si za piškotky nějaké drobnosti, třeba nálepku nebo propisku s logem Hafici.cz. 2000 piškotů nasbírat na třičko je docela dost , tak kdyby bylo něco třeba za 500 :-) Jo a hrneček je taky prima, už si na něj brousíme zoubky! K možnosti jak získat piškoty se připojuji k videosoutěži a aktivitě uživatelů, čím více navštíví profilů a rozdají kostiček, tím jsou více odměněni - symbolicky samozřejmě. Další možností je vyhlášení nějaké akční bleskové soutěže... třeba nějaký malý testík na víkend, který by trval třeba 24 h. nebo 2 dny. Vyplnění otázek atd. ale to je vhodnější na dlouhé zimní večery... předpokládám že většina pejskařů tráví volné víkendy v přírodě... :-)
:D pochybuju ze se tolik lidi splete v narození svého mazlíka a když ano, tak ti hold napíšou a ty to změníš...myslím že tolik jich nebude, spousta z nás už tam dááávno máme datum a nikdy jsme ho neměnili a věřím že nikdy měnit nebudeme. Tak to dej natrvalo pokud to datum už tam bude třeba týden a do editace kde se vypisuje to datum napiš do závorky(Nejde pak změnit!) a tečka:-)
Souhlasím s názorem, že piškotky by měly být udělovány za aktivní návštěvnost profilů i za zajímavé příspěvky do deníčků (jak ale v tom množství zajistit hodnocení, to by asi byl problém)
haf haf, nevím jestli už to někdo nenavrhoval, ale ráda bych třeba velkou porci piškotků až budu mít narozeniny (zbaštila bych i "stovku") a předevčírem jsem oslavila půlroční narozeniny, tak to bych mohla mít třeba "padesátku" kostiček? :-)
já bych navrhovala třebas vytvoření nějakých anketních smysluplných otázek, třebas na každý týden jednu, kdo by hlasoval, dostal by třeba piškot a a po skončení ankety by k ní mohla být nějaká diskuse a třebas deset nejzajímavějších názorů by bylo odměněno
Markétka: Co když se někdo v narozeninách překlepne? Budu dostávat 100 e-mailů denně, že potřebují nutně změnit datum narození? :-) Kvízy jsou dobrej nápad, který snad časem zrealizujeme. Soutěže budou, budou... Charbar: To řeší pondělní připisování 50 piškotů všem plně vyplněným profilům... v pondělí jich bylo 790. O týden dřív asi 590. Roste to :-) Možná ještě zvětšíme příděl... A za umístění na psí mapce je nyní 200 piškotů, takže v pondělí ;-)
Podle mě každý nápad má něco do sebe, ale i tak, nevím proč se pozastavujete nad pravidly, protože at už chcete nebo ne, vždycky se najde skulinka v systému a podvodník může klidně pravidlo obejít. Někdo se může dvacetkrát přihlásit a odhlásit za den, může každý den psat blbiny do deníčku, může se stokrat registrovat pod jiným jménem a myslím že to odměňování za kostičky byl blbej nápad, sami víme jak to tu s kostičkouváním chodí. Nejlepsí byly ty kvízy( komu se chce je vymýšlet že?:-D ) a soutěže... Jakékoliv. Jo a taky Pro nováčky piškoty...si pamatuju, když jsem se já zaregistrovala a někdo mi poslal uzlík a já mu to táák moc chtěla vrátit ale nebyly piškotky:( A ty narozeniny byl dobrej nápad ale horší provedení:( leda že by se narzeniny vepsali do profilu natrvalo a nedali se už nikdy zněnit...což není zas takovej problém protože pes se nenarodí dvakrát že? Tak už je toho moc, končím!:-)
Ahojky já bych možná dala pár piškotků za registraci protože každý další registrovaný páníček je přínosem pro tuto stránku tak haf haf=)
trošku bych zde chtěla obhájit servet hafici.cz, co se týče piškotů za přidávání vtipů, přidání na mapku a přidání odkazu na hafici a miciny ---> za přidaný vtip jsem dostala piškoty, za přidání na mapu také a za odkazy na miciny a hafici.cz dostávám také každý den
cus,ja bych si moc pral kdyby piskutky jsme dostali treba krasne pocasi aby se nam potom krasne hralo venku tak haf-haf
1.mě napadlo,že jak u každého profilu miláčka je diskuze,že by se za to do tavali piskoty,protože nějaké profili jsou doslova,, pusté,, a třeba by to i majitele potěšilo.i třeba u psích přáíběhů.vždy by mohl kaddý dát příspěvků kolik chce, a vždy za ten 1.(jeden za den)by dostal třeba 5 pišků. 2.pak mi ještě napadlo,ze kdyz se sem nekdo za regiistrue,na přivítání by dostal treba 20 pišků,to by bylo takový milý.
A nebo bych dávala za pexeso bodíky podle toho kolik budeš mít skore.A také by tu měli být hry za které by se dostávali body.
Ano, to je pravda, bavime se tady za co chceme dostavat piskotky, ja vim, ze je toho hodne, ale stale cteme, ze se nepripisuji piskotky ani za akce - vtipy, psi pribehy, mapka atd, ktere uz jsou zabehle. Tak snad to pobezi tak, jak ma...Ivca
No hlavně za odkazy na hafíky i miciny. Mám je na svých stránkách, ale piškoty už dlouho za ně nedostávám
myslím si, že v pohlednicích je málo obrázků - co takhle udělat něco podobného, jako je vkládání vtipů? uživatelé by posílali fotografie svých miláčků, které by schvalovali lidi od hafici.cz
Já taky souhlasím s těmi fotosoutěžemi...Třeba o nejsladčí fotku nebo úsměv svého miláčka..Jinak mohli by být odměneni ti kteří tady jak už se zmínilo dost často chodí na svůj profil nebo známkují druhé... Těch možností je plno ale zase ať se pořád dokola neopakujou...
Vymýšlíme nové způsoby, jak dát uživatelům Hafici.cz a Miciny.cz možnost sbírat, dostávat či vyhrávat piškoty do Bonus programu. Pomozte nám, napište váš vlastní nápad. Piškotová odměna nemine ty, jejichž nápady budou realizovány! Martin - Hafici.cz
omlouvám se, že svoje příspěvky takhle roztrhávám, ale musím podpořit návrh Veroniky, je to zajímavý nápad, který přinutí páníčky dělat také něco zajímavějšího než jenom si navzájem posílat kostičky. Určitě dost dobrý nápad, který by dokázal stmelit celou komunitu... Aby se omezilo podvádění, provedl bych to tak, že by byla sekce pro společné fotky, kam by jeden pejsek nahrál fotku a poslal by dalším pejskům na fotce výzvu, aby tuto fotku potvrdili (že to jsou opravdu oni) a tak by se jim připsali piškoty... Šlo by také udělat, že čím víc pejsk na fotce, tím větší pro každého z nich odměna.... Navíc bych dal omezení jedné společné fotky za měsíc, případně za rok nebo jedné společné fotky vůbec, pokud se vám nechce za to dávat tolik piškotů.... Ten systém by potřeboval ještě doladit, ale fakt myslím, že to je dost skvělý nápad, který přinutí uživatele poznávat se navzájem nejenom pomocí zpráv na hafíkách...
Určitě jsem pro jak se zminovalo denní přihlášení 1x piškotek. Fotosoutěž bych uvitala,ale žádné podfuky, jako hlasy sbírat bokem, opravdu udělat trvdé pravidla,proože to pak není fotosoutěž,ale masové hlasování, to mi přijde nefér.
ELI: Když si vložíš příspěvek do deníčku - přičte se 5. Když ho vymažeš - 5 se odečte... Nemáš o 5 piškotů míň. Andýsek: Zkusila jsi jiný prohlížeč? Problémy jsou snad jen s Internet Explorer 6 Leníík: Napadl mě i systém sázení na čísla a losování, ale když tohle má být i portál pro děti :-) Čičoun: V TOP 100 se budeme muset smířit jen s poháry a medailemi. Nebaví mě kontrolovat hlasy :-) Markwy: Počítáme s tím, že to pár lidí zneužije, a až si je najdu, piškoty jim odečtu :-) Každopádně to započítává jen 1 příspěvek denně a max. pro 4 profily. (max. 20 za den) Pokud bude chtít někdo podvádět založením falešných profilů, daleko s tím nedojde.
Mě napadlo že by se mohli dávat piškotky za to když se něací pejsci z hafíků třeba ze stejného města sejdou a vyfotí se spolu.Mě to příde jako dobrý nápad,alespon by se pejsci z hafíků poznali.
Odmena pro prihlasene uzivatele je vlastne vzdy schovany darecek, akorat to vyzaduje od vas malou aktivitu, coz je nadruhou strnu z hlediska zobrazene reklamy take takove male podekovani pro provozovatele techto stranek :)
Vsechny vas zdravim. Zrovna me nenapada, za co odmenovat uzivatele piskotama, ale nejsem si jsty, jestli je darek za psani do denicku dobry napad... Teda napad to dobry je, ale muze to vest spoustu lidi k "podvadeni"... Jde o to, ze kdyz budete odmenovat za kazdy prispevek do denicku, tak verim, ze se najde obrovska spousta uzivatelu, co budou do denicku kazdy den, nebo mozna nekolikrat denne psat uplne blbosti (prominte ten vyraz :)) ve stylu "dneska jsem se dobre napapal", "dneska jsem byl na prochazce s kamaradkou", "dneska vas mam vsechny rad" apod... A kontrolovat kvalitu prispevku by bylo asi dost narocne... Pokud tento napd zrealizujete, byl bych pro to, aby se odmenoval napriklad pouze jeden prispevek tydne nebo tak nejak, usetrite tim cele hafiky.cz velke spousty zbytecnych zapisku do deniku a panickove budou psat porad jen ty opravdu zajimave zazitky, ktere stoji za precteni.... Naopk bych se chtel priklonit k narozeninovemu darku... Staci zkratka udelat z narozenin hodnotu, ktera jde zadat jenom jednou a uz nejde zmenit (pripadne by sla zmenit jenom pres zadost adresovanou nekomu z hafiku). Staci pri vyvareni profilu napsat k datu narozeni upozorneni, ze pozdejsi uprava tohoto udaje neni mozna a myslim, ze by to slo... Az me zase neco napadne, ozvu se, mejte se fajn. Haf :)
Ještě mě napadlo, že by se mohli dávat piškoty jako odměna za umíštění v TOP 100 - 1.místo 100 piškotů, 2.místo 99 piškotů atd. až 100. místo 1 piškot
myslim ze nie je zla ani jeden z tychto napadov suhlasim najmä s narodeninami a dennickami a aj odmenou pre pravidelne prihlasenych uzivatelov. No necham to na vas.
Také souhlasím s tímto nápadem....odměnit aktivní profiláky Hafíků!
Mohla by tady být jeden den v týdnu ruleta o piškoty třeba od 5 až do 100 piškotů nebo mínˇ bylo by to super vytočit si nějaké piškoty na víc.Haf a pac Apolo
Ahojky také bych ráda dostalaval piškoty bohužel my dosavadní system dárečku to neumožnuje na mém pc se to nezobrazuje pouze když jsem jinde tak si to mohu najít.. Ale tak kvízové otazky nejsou špatný nápad!
Určitě se přikláním k předešlému nápadu: odměna za navštěvování a sledování profilu. Určitě by to chtělo více soutěží - ať fotografické, psané či jiné. Další možností je zodpovídání nějakých kvízových otázek.
kdiš vimažu příspěvek odečtete my 5 piskotů to se nedělá stejně v tom příspěvků nebylo nic takl teda nevim co si tim dokazujete a vráti te my mých 5 piškotů
My jsme kočičácí a na cvičiště nechodíme :-)), ale bylo by dobré, hledat se podle veterináře. Třeba se tam někdy sejdem .
Mohlo by tady být více soutěží a věcné ceny pro naše miláčky.Piškoty by se mohli taky dávat za nejoriginálnější hlavní fotku na profilech:-)Petra s Jackinkou
Dobré ráno! Haf, mě napadlo tohle: když už je zde seznam psích cvičišť - co takhle dát možnost uživatelům, kteří chodí na cvičák, aby se k určitému cvičáku přihlásili jako člen?? =) Když pak někdo najede na seznam a dá si vyhledat cvičiště v určitém městě, rovnou by se mu i ukázali profily lidí, kteří jsou zde přihlášení a chodí na ten určitý cvičák a tím pádem má možnost se někoho zeptat, jak to na určitém cvičáku chodí a tak... Počet piškotků. které by se rozdávaly za přihlášení ke cvičáku nechám na vás :) Mějte se krásně. Haf a pac. iris s paničkou
Napadlo nas co davat piskoty za zpravu v denicku to by pak lidi psali casteji denicky co jejich pejskove za ten den prozili nevim treba za 10piskozku nebo 5piskotku mala motivace ale myslim ze bude ucina pac a haf Alanek a SAmuel
Děkujeme za všechny Vaše názory a nápady, toto téma bude aktuální stále! Pokusím se reagovat na některé návrhy. #1 - piškoty za svátek či narozeniny - toto jsme bohužel vyloučili, neboť datum narození a jméno lze snadno změnit (možnost sbírání piškotů každý den) a navíc všechny jména nejsou v kalendáři. #2 - video-soutěž - ne všichni jsou anglicky zdatní a umí nahrát video na YouTube. Až budeme mít nějaké jednodušší řešení, rádi vyhlásíme videosoutěž :-) #3 - stálé návštěvníky odměňujeme dárečkem, ve kterém bývá od 5 piškotů výše a není takový problém ho najít. Odměna je tedy oproti samotnému přihlášení o mnoho větší. #4 - zvětšení místa pro fotografie plánujeme určitě, ostatně pro vaše fotografie vymýšlíme další možnosti jako album, prezentace... no prostě toho bude :-) #5 - Samuel - Gratuluji, tvůj návrh na odměňování přidávání příspěvků do deníčků prošel a už je zaveden. Připsal jsem ti bonus 100 piškotů. #6 - Přidávání uživatelů k jednotlivým cvičákům je dobrý nápad, který zrealizujeme příští týden. Piškotky za to ovšem dávat nemůžeme, neboť by se uživatelé přihlašovali jen tak pro nic za nic :-) Odměna nemine příští týden Stáňu-Mérry. #7 - Básničky momentálně nejsou v plánu :-) Ale kdo ví... #8 - Lucko, zajímavý nápad, chat tu opravdu zatím nefunguje. Připravujeme jeho novou verzi s možností zakládání místností uživateli. Zatím si tvůj nápad necháme v šuplíku a třeba na něj někdy dojde :-) #9 - Andrejko, taky zajímavý nápad, už mě taky napadl. Momentálně ale nemám tolik času na vytváření kvízů, možná za týden, dva :-) (píšu si tě na seznam nápadů) #10 - Počet fotek nebudeme opiškotovávat, některým je 40 málo a pro některé je to zase moc.
kedze je toto portal pre psikov, tak sa priklanam k myslienke odmenovat hlavne darcekami co su pre psiky.... psik sa nenapije zo sialky....:-) proste napr. misky na jedlo, pitie (samozrejme si mozte robit reklamu tym, ze tam umiestnite svoje logo :) ), nejake hracky, alebo nieco dobre podzub.... vsak nech maju hafanovia z toho nejaku radost....:-) ked uz tie piskotky zbierame....
ahojky, co takhle odměňovat stálé návštěvníky? třeba když se někdo přihlásí každý den např. po dobu 5ti dní. to že si na své kamarády hafíky uděláme každý den čas by zasloužilo odměnu ne??? :-))) Konulka... a Majki
K tomuto nápadu se přikláním taky - my chodíme do psí školky a bylo by fajn zjistit, jestli tam chodí někdo další z hafíků...
Třeba za fotečky u profilu někde jsou jen 2 a to je škoda pejsci jsou krásní. Mijunka
Souhlasím s deníčkem je to bezva nápad.Pa Ričík s páničkou.
Mohli by se třeba vytvořit i nějaké kvízové soutěže. Třeba každý den nebo týden na info o nějaké konkrétní rase. Aspoň by se všichni dozvěděli nové informace a zároveň získaly piškotky. Taky by se piškotky mohli dávat za aktivitu jako, že sem třeba uživatel chodí kqždý den.
tak s tím souhlasím když už si člověk udělá profil tak by měl i psát deníček a vyplňovat všechny údaje.je to potom škoda.pes i s pánem nebo páničkou se buď zasmějou nebo můžou i pomoci.jako třeba barunce.deneček
JÁ BYCH NEHODNOTILA,KDO POŠLE NEJVÍC.TO ANI NEJDE ČLOVĚK BY MUSEL SEDĚT U PC POŘÁD A JEŠTĚ SE NAJDOU ZÁVISTIVCI.DALA BYCH TO ZA AKTIVITU NA PORTÁLE,POMOC PEJSKŮM A DOBRÉ NÁPADY!!♥SENDY♥A PANIČKA
TAKY PLNĚ SOUHLASÍM ZA PŘÍSPĚVKY DO DENÍČKU.NA VIDEA KAŽDÝ NEMŮŽE,TŘEBA MY,TAK SI RÁDI POČTEME,POUČÍME A ZASMĚJEME,NEBO NAOPAKPAC ♥SENDY♥
S TÍM SOUHLASÍM :o) DENÍČKY JSOU U NĚKTERÝCH PROFILŮ PRÁZDNÉ, A TO JE ŠKODA. PÁNÍČCI A PNIČKY BY SE MĚLI VÍC SNAŽIT :o)
MŮŽEME NĚKDY UDĚLAT TAKOVÝ SPOLEČNÝ SRAZ NA INTERNETU, TAKŽE DOPŘEDU NAHLÁSIT TERMÍN A HODINU A MOHLI BYCHOM SE SEJÍT NA CHATU, SKORO NIKDO TAM NECHODÍ, KOLIKRÁT TAM JE ÚPLNĚ PRÁZDNO A TAM SI TŘEBA ZAHRÁT NĚJAKOU HRU, OTÁZKY, NEBO KDO BUDE PSÁT MOHL BY TŘEBA PO DESETI MINUTÁCH DOSTAT PIŠKOTEK. NÉ JENOM PŘIJÍT NA CHAT A ČEKAT. PÁC A PUSU RONY
TŘEBA ZA VIDEA.KDYŽ JE FOTOSOUTĚŽ,PROČ NE VIDEOSOUTĚŽ. U NĚKTERÝCH KÁMOŠŮ JE TO FAJN POKOUKÁNÍ :o)
Já to vzala obráceně - musím se naučit číst:))) Nicméně to můžete vzít jako inspiraci.
Mohly byste odměňovat stále návštěvníky tohoto serveru. Kdo se zde objeví každý den, mohl by dostat malinkou pozornost i kdyby 1piškot denně, tak potěší. Přidávám se k nápadu s fotosoutěžemi je to dobrý nápad a každý se rád zapojí. Myslím si, že každý z nás tady by ocenil zvětšení fotogalerie u profilu.
No jo, ale my nemáme jména v kalendáři, to by nás mrzelo. Ale za narozky je to super nápad:)))
ahojky,treba by to mohly byt nejake hracky pro pejsky,jako jsou treba:suk,psí činka,míčky,letajici talir a tak... Damínek,Kozlíček,Zlobydlo a panička...
TAKE BY SE MOHLO ODMNĚNOVAT SLOŽENI BASNIČKY NA NAŠE MILAČKY .FINA A PANIČKA
MOHLI BY NAŠI MAZLIČCI DOSTATVAT PIŠKOTKY K SVATKU A K NAROZENINAM JAKO KRASNY MALI DAREK SORBON A PANIČKA
JAKE KOLIV SOUTĚŽE S FOTKAMA TŘEBA JEN TYDENI VŠELIJAKE MOTIVY KOUPANI,VYLETY,PŘATELSTVÍ S JINYMI ZVIŘATY,FENY, ŠTĚNATA A PSY,SPORT,JIZDA V AUTĚ NO BYLO BY TO KAŽDY TYDEN NA JINE TEMA A ODMNĚNOVAT PRVNÍCH DESET ZASTEJNY POČET PIŠKOTU TŘEBA 5o PIŠKOTKU.ZDRAVÍ SORBON A PANIČKA
Ahojky - no všichni tu máme pejsky - co takhle něco na zub pro ně? Třeba sušené ouško nebo něco takového? Nebo nějaké pískací latexové či plyšové hračky? Prostě něco pro naše miláčky:)))
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?