Diskuze Za co posilam kosticky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Uživatel40440 (16.02.2010 16:08:32) napsal: preci proto ze se mi pejsek libi, nejsem tady dlouho tak nevim ze jsou to falesne fotky atd.:-( Je každého věc za co komu posílá či neposílá kostičky... tohle téma se prostě nepřestane řešit nikdy..... já na virtuální kostičky, medaile,.. prdím, raději se půjdu vyblbnout s Nellušákem ven, to jí udělá větší radost než nějaký pohár.....
preci proto ze se mi pejsek libi, nejsem tady dlouho tak nevim ze jsou to falesne fotky atd.:-(
Ja si taky myslim, ze se tomu priklada strasne moc velky duraz- taky bych samozrejme mela rada treba jednu medaili, ale kdyz jsem zjistila,jake jsou to pomery a ze je to vlastne zasluha jenom a jenom jednotlivce, cim vic da,tim vic ma,tak me to znechutilo...zalezi komu date, malokdo vam da nezjistne jen tak kosticky, kazdy ceka ze dostane zpatky a je to zacarovany kruh, cim vic davate,tim vic mate. Pokud by to mel delat nekdo opravdu uprimne, nedostane se ani mezi prvnich 500. Jsem tu sice jenom mesic, ale doted jsem nepochopila co na tom vsichni maji.Neni to nic jineho nez kosticka za kosticku! A tem kteri davaji jen tak,patri velky dik a obdiv. Já s Váma musím vždy jen souhlasit ... když chceme udělat "přestávku" už to nejde a néné se od hafiku oddělit ... víme že tu jsou kámoši a tůůůze vzkázků ... jestli jsou kosti zaplé či vyplé ,to je mi jedno stejně když mám vyplé kosti kostičkuji kamarádi a ostatní pejdy ... vyjde mi to nastejno.Na TOPu závislák nejsem - a nevím proč se to řeší 8-| </blockquote>
Honey (16.02.2010 16:14:15) napsal: Je každého věc za co komu posílá či neposílá kostičky... tohle téma se prostě nepřestane řešit nikdy..... já na virtuální kostičky, medaile,.. prdím, raději se půjdu vyblbnout s Nellušákem ven, to jí udělá větší radost než nějaký pohár..... Já s Váma musím vždy jen souhlasit ... když chceme udělat "přestávku" už to nejde a néné se od hafiku oddělit ... víme že tu jsou kámoši a tůůůze vzkázků ... jestli jsou kosti zaplé či vyplé ,to je mi jedno stejně když mám vyplé kosti kostičkuji kamarádi a ostatní pejdy ... vyjde mi to nastejno.Na TOPu závislák nejsem - a nevím proč se to řeší 8-|
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?