Diskuze Začervená kočka=zablešená kočka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

MišKa (16.08.2013 14:05:49) napsal: Ahoj,jak se pozná,že je kočka začervená(kromě toho,že je stále hubená)? Naší kočku odčervujeme od kotěte pastou a poslední dobou začala míň jíst a byla hubená i když hodně jedla.Navíc měla pořád blechy(vždycky měla jednu,víc většinou ne,ale pořád je odněkud přinášela)a my jsme blechy u koček ani u psů nikdy neměli a teď je máme pořád.Věděla jsem,že to musí být tím,že je začervená a pastu jsem i davala častějc než je normální a stejnak to nepomohlo.Pak se kočka otrávila a u veterináře nám řekli ještě že má tasemnici,tak sem jim řekla že odčervená je,ale pasta prý nefunguje na tasemnice a tak nám dali prášek.Je necelý měsíc po prášku a pořád je hubená a drbe se(i když na ni blechu najdu tak jednou za měsíc a prohlížim ji pořád) myslíte,že nefungoval ani ten prášek? Frontline na blechy sem ji dala už dávno jenže si ho slízla,takže pochopitelně neúčinkuje a veterinářka říkala,že zablešená kočka je vždycky i začervená kočka. Kočka žere ptáky,myši,mouchy prostě všechno co venku uloví,takže se tomu nedivím navíc pořád chodí za cizíma kočkama,který tady ani nemaj majitele,takže ty blechy má asi od nich.Myslíte,že bych ji měla dát i druhou půlku prášku? Odčervovací prášek je zátěží pro organismus a jako takový se předepisuje podle hmotnosti zvířete. Tedy druhou půlku prášku ne. Podle toho co vím, v oblastech zamořených např. škrkavkami, je opakované odčervení možné až po 14 dnech. Poté až po třech měsících. Je třeba se alespoň telefonicky informovat u veterinářky. Blecha bývá mezihostitelem tasemnice. Má-li kočka tasemnici, po čase musí se stolicí odcházet i články. Pro lepší diagnózu a léčbu je zapotřebí nechat nejprve vyšetřit trus.
dobrý den mám kotě no už jí je tak 7-8 měsícu dostala jsem jí takže nwm kolik í přesně je. Ale ted je strašně hubená nechce jíst a nevím co s ní když jsme jí daly prášek na odčervení tak ho vyplivla prosím poradte mi co mám dělat :( :( :( :( a zkoušela jsem jí krmit injekční stříkačkou :(
Ahoj,jak se pozná,že je kočka začervená(kromě toho,že je stále hubená)? Naší kočku odčervujeme od kotěte pastou a poslední dobou začala míň jíst a byla hubená i když hodně jedla.Navíc měla pořád blechy(vždycky měla jednu,víc většinou ne,ale pořád je odněkud přinášela)a my jsme blechy u koček ani u psů nikdy neměli a teď je máme pořád.Věděla jsem,že to musí být tím,že je začervená a pastu jsem i davala častějc než je normální a stejnak to nepomohlo.Pak se kočka otrávila a u veterináře nám řekli ještě že má tasemnici,tak sem jim řekla že odčervená je,ale pasta prý nefunguje na tasemnice a tak nám dali prášek.Je necelý měsíc po prášku a pořád je hubená a drbe se(i když na ni blechu najdu tak jednou za měsíc a prohlížim ji pořád) myslíte,že nefungoval ani ten prášek? Frontline na blechy sem ji dala už dávno jenže si ho slízla,takže pochopitelně neúčinkuje a veterinářka říkala,že zablešená kočka je vždycky i začervená kočka. Kočka žere ptáky,myši,mouchy prostě všechno co venku uloví,takže se tomu nedivím navíc pořád chodí za cizíma kočkama,který tady ani nemaj majitele,takže ty blechy má asi od nich.Myslíte,že bych ji měla dát i druhou půlku prášku?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?