Diskuze Zácpa

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ahojda, zkus mu dávat více kapsiček a konzerviček, aby mu stolice lépe šla
Iris (14.02.2010 10:31:57) napsal: Ahoj, můj kočičák taky na to trpěl a veterinář mi poradil ať mu do krmení (do masové kapsičky) přidam trochu stolního oleje. Pomohlo mu to. Přidávejte ovesné vločky.Mám s tím výbornou zkušenost.Taky masáž bříška
Flíček (12.02.2010 19:34:52) napsal: Moje kočička má těžkou zácpu, nevíte co zaručeně pomůže? Mám výbornou zkušenost se syrovátkou.Charles měl také často zácpu a jednoho dne jsem mu ji zkusila dát a pomohlo to.Začal normálně chodit na velkou.Tak to zkus,jestli chceš.Jinak ta syrovátka se připravuje stejně jako u nás lidí,hodně mu chutnala,samozřejmě měl klasickou bez příchutě.Snad jsem poradila.:D :-)
Moje kočička dneska ráno šla na záchod a v tom najednou vyběhla a tahala po zemi zadek a roztíraha hovínka po celé místnosti stolici měla hodně tuhou může to být ten důvod ?? Jak jí mám pomoct aby měla měkčí stolici ?? Děkuju moc za radu :(
Doporučuji přírodní olejovitý Emulips, ten už pomohl mnoha lidem i zvířátkům se zácpou :-)
Dobrý den moje kočka furt zvedá zadeček nahoru je to zácpa?
Flíček (12.02.2010 19:34:52) napsal: Moje kočička má těžkou zácpu, nevíte co zaručeně pomůže? Ahoj, můj kočičák taky na to trpěl a veterinář mi poradil ať mu do krmení (do masové kapsičky) přidam trochu stolního oleje. Pomohlo mu to.
Moje kočička má těžkou zácpu, nevíte co zaručeně pomůže?
Dobrý den po porodu uz je týden a vse ok... no a až ted z niceho nic zacala zvedat ten zadecek a jeste sem si precetla ze by to mohlo byt pareni.. nevite o tom neco?
Dobrý den po porodu uz je týden a vse ok... no a ted se dozvídám ze by to mohlo byt pareni... nemate s tim nake zkusenosti...?
Ivet (24.06.2012 17:01:30) napsal: Dobrý den, naše kočička první "porodila" placentu a potom až kotátko jenom jedno. Ted má strasné bolesti krece a zveda zadecek. nefím jestli to je jenom zácpa či něco horsího... Já už bych byla dávno u veta!!
Dobrý den, naše kočička první "porodila" placentu a potom až kotátko jenom jedno. Ted má strasné bolesti krece a zveda zadecek. nefím jestli to je jenom zácpa či něco horsího...
Mám doma kocourka. Je hodně nemocný "LEUKEMIE" Jen že tím jak nemůže chodit, tak má asi zácpu. Mohly by jste mi poradit jak mu pomoci se vyprázdnit????? Prosím!!!!!!!! Má bříško jako balooon:-( :-(
Pavlien (05.06.2011 17:10:26) napsal: Dobrý den moje kočka furt zvedá zadeček nahoru je to zácpa? Dobrý den! Pokud je vaší kočičce cca 1 rok a k tomu zvedání zadečku ještě vydává "podivné" zvuky (není vždy podmínkou), tak se nejedná o zácpu. Vaše kočička pravděpodobně dosáhla pohlavní dospělosti a chce se pářit. To "zvedání zadečku" teď bude pravidelně probíhat dvakrát ročně. Je proto nejvyšší čas se rozhodnout, zda budete mít kočičku na chov. V opačném případě doporučuji kočičku nechat vykastrovat. To "zvedání zadečku" pak přestane. Bude mít pokoj ona i vy.
Pavlien (05.06.2011 17:10:26) napsal: Dobrý den moje kočka furt zvedá zadeček nahoru je to zácpa? Dobrý den! Pokud je vaší kočičce cca 1 rok a k tomu zvedání zadečku ještě vydává mručivé zvuky (není vždy podmínkou), tak se nejedná o zácpu. Vaše kočička pravděpodobně dosáhla pohlavní dospělosti a chce se pářit. To "zvedání zadečku" teď bude pravidelně probíhat dvakrát ročně. Je proto nejvyšší čas se rozhodnout, zda budete mít kočičku na chov. V opačném případě doporučuji kočičku nechat kastrovat. To "zvedání zadečku" pak přestane. Bude mít pokoj ona i vy.
Pavlien (05.06.2011 17:10:26) napsal: Dobrý den moje kočka furt zvedá zadeček nahoru je to zácpa? Dobrý den! Pokud je vaší kočičce cca 1 rok a k tomu zvedání zadečku ještě vydává mručivé zvuky, tak se nejedná o zácpu. Vaše kočička pravděpodobně dosáhla pohlavní dospělosti a chce se pářit. To "zvedání zadečku" teď bude pravidelně probíhat dvakrát ročně. Je proto nejvyšší čas se rozhodnout, zda budete mít kočičku na chov. V opačném případě doporučuji kočičku nechat vykastrovat. To "zvedání zadečku" pak přestane. Bude mít pokoj ona i vy.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?