Diskuze žádost o falešné hodnocení

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

taky to nechápu a svoje hlasy dávám jen tomu komu chci!!!!!!Tyhlety soutěžící škemraly uplně rovněž nesnáším,jsou ale uplně všude,ne fb je nějaká zajímavá debata a najednou se tam objeví škemral o hlasy!!!to je fakt příšerný!!Nechte už toho,uplně ty soutěže lidem zprotivíte!!
evelina (16.04.2010 15:08:14) napsal: často se mi stává, že mi na email nebo někam do profilu posílají prosby...ohodnoť mého pejska v soutěži a dej mu hlas atd...FAKT TOHLE NESNÁŠÍM..když se někomu pejsek líbí,tak mu dám hlas sama od sebe a udělá to určitě každý, že ? Ale jak si někdo o body píše ,tak potom by to bylo hlasování NEFÉR vůči ostatním ..takže každého hned odmítám ..a není to jen u zvířátek ..posílají mi to i na děti..fakt tohle nechápu..8-} ;-) Ahoj...Nám u to také leze na nervy !!!! >-| >-|
Mně by spíše zajímalo, jak mu odečtou body, kdyby žádné neměl - tedy piškotky8-}
Veradisia (16.04.2010 20:25:21) napsal: Jj taky si myslim,jen by me zajimalo jestli i to,ze napisou druhymu vzkaz do komentaru tak je to zebrani o hlasy pac to vidim skoro na kazdym profilu Podle mě jo... ;-)
freezdog (23.04.2010 18:07:45) napsal: To je nemožné,co lidi udělají,aby dostali více bodu.Nejrači bych jim natrhl zadek,ale stejnak to taky vyskouším.;-) :-( :-D :-D :-D :-D :-DD :-DD ?! !! >:-( 8-| :_( Tak si ten zadek též natrhni.....:-D :-D :-D :-D
To je nemožné,co lidi udělají,aby dostali více bodu.Nejrači bych jim natrhl zadek,ale stejnak to taky vyskouším.;-) :-( :-D :-D :-D :-D :-DD :-DD ?! !! >:-( 8-| :_(
Sice už jsem to psala soukromě, ale taky to zveřejním: Pro: tebe Od: Uživatel42533 18. duben 2010 21:28:53 Prosímvás,pošlete hlásek v soutěži o nejhezčí psí čumáček našemu AlíkoviJe to hned 13-TÁ soutěžní fotka na této stránce.Mockrát děkujeme..budeme vděční.https://www.hellosandy.cz /zabava/souteze/prubeh-souteze /nejuzasnejsi-psi-oci/?pageID= 7
Pro: tebe Od: Teriéři 18. duben 2010 19:31:45 Prosímvás,pošlete hlásek v soutěži o nejhezčí psí čumáček našemu Alíkovi?Je to hned 14-TÁ soutěžní fotka na této stránce.Mockrát děkujeme..budeme vděční. https://www.hellosandy.cz/zabava/so uteze/prubeh-souteze/nejuzasne jsi-psi-oci/?orderBy=votes& ;orderType=DESC&pageID=12
Pokud je to uživatel, který nemá body, tak dostane upozornění. Jestliže poruší pravidla znovu, tak mu je smazán uživatelský účet. ELLA (17.04.2010 10:38:12) napsal: Mně by spíše zajímalo, jak mu odečtou body, kdyby žádné neměl - tedy piškotky8-}
Taktéž penalizace. Kacisek (18.04.2010 23:11:57) napsal: Pro: tebe Od: Teriéři 18. duben 2010 19:31:45 Prosímvás,pošlete hlásek v soutěži o nejhezčí psí čumáček našemu Alíkovi?Je to hned 14-TÁ soutěžní fotka na této stránce.Mockrát děkujeme..budeme vděční. https://www.hellosandy.cz/zabava/so uteze/prubeh-souteze/nejuzasne jsi-psi-oci/?orderBy=votes& ;amp;orderType=DESC&pageID =12
Penalizována. Amy (19.04.2010 07:26:16) napsal: Sice už jsem to psala soukromě, ale taky to zveřejním: Pro: tebe Od: Uživatel42533 18. duben 2010 21:28:53 Prosímvás,pošlete hlásek vsoutěži o nejhezčí psíčumáček našemu AlíkoviJeto hned 13-TÁ soutěžnífotka na tétostránce.Mockrátděkujem e..budemevděční.http://www. hafici.cz/zabava/souteze/prube h-souteze/nejuzasnejsi-psi-oci /?pageID=7
Amy (16.04.2010 19:37:38) napsal: Nevím, kolik za to admini strhávají, ale pokud by podstivě každý uživatel "žebráka" :-DD nahlásil, za chvíli by bylo ticho po pěšině :-DD Nikdo by nechtěl přijít o všechny své piškoty v průbehu 2-3 dnů. Jj taky si myslim,jen by me zajimalo jestli i to,ze napisou druhymu vzkaz do komentaru tak je to zebrani o hlasy pac to vidim skoro na kazdym profilu
Aja (16.04.2010 19:34:58) napsal: Bohužel,i mě to štve...!! Co je ,,penalizace",dotyční se oklepou a začnou znova...8-} Na zahr.webech je za to ,,bann"...;-) Aja. Nevím, kolik za to admini strhávají, ale pokud by podstivě každý uživatel "žebráka" :-DD nahlásil, za chvíli by bylo ticho po pěšině :-DD Nikdo by nechtěl přijít o všechny své piškoty v průbehu 2-3 dnů.
Uživatel42825 alena (16.04.2010 17:08:57) napsal: taky to nechápu a svoje hlasy dávám jen tomu komu chci!!!!!!Tyhlety soutěžící škemraly uplně rovněž nesnáším,jsou ale uplně všude,ne fb je nějaká zajímavá debata a najednou se tam objeví škemral o hlasy!!!to je fakt příšerný!!Nechte už toho,uplně ty soutěže lidem zprotivíte!! Bohužel,i mě to štve...!! Co je ,,penalizace",dotyční se oklepou a začnou znova...8-} Na zahr.webech je za to ,,bann"...;-) Aja.
evelina (16.04.2010 15:08:14) napsal: často se mi stává, že mi na email nebo někam do profilu posílají prosby...ohodnoť mého pejska v soutěži a dej mu hlas atd...FAKT TOHLE NESNÁŠÍM..když se někomu pejsek líbí,tak mu dám hlas sama od sebe a udělá to určitě každý, že ? Ale jak si někdo o body píše ,tak potom by to bylo hlasování NEFÉR vůči ostatním ..takže každého hned odmítám ..a není to jen u zvířátek ..posílají mi to i na děti..fakt tohle nechápu..8-} ;-) Pokud ti to tolik vadí, máš možnost odkaz na jejich profil poslat adminům. Pokud admini zjistí, že je to pravda, bude ten uživatel penalizován formou strhnutí bodů - piškotů.
často se mi stává, že mi na email nebo někam do profilu posílají prosby...ohodnoť mého pejska v soutěži a dej mu hlas atd...FAKT TOHLE NESNÁŠÍM..když se někomu pejsek líbí,tak mu dám hlas sama od sebe a udělá to určitě každý, že ? Ale jak si někdo o body píše ,tak potom by to bylo hlasování NEFÉR vůči ostatním ..takže každého hned odmítám ..a není to jen u zvířátek ..posílají mi to i na děti..fakt tohle nechápu..8-} ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?