Diskuze zakoupení bonusové body

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, provedení platby chvilku trvá. Body připíšeme, až když nám opravdu dorazí na účet. Ale jestliže jsi platbu provedla 13. prosince a vše proběhlo tak jak mělo, tak by si již body měla mít. To je divné. Prosím napiš na info[at]hafici.cz detaily o platbě - především variabilní symbol. Díky. vlcice (23.12.2011 11:04:39) napsal: Mám dotaz a nikde se nemohu ničeho dopátrat!Zakoupila jsem si bonusové body a zaplatila 120kč dle pokynů složenkou A hned druhý den 13.12.a do dnešního dne nebyly připsané!!!Telefonem jsem se dozvěděla,že se stěhovalo,e-mailem,že je dotazů moc a už přestávám věřit,že budem moc poslat hafikům-kamarádům dárečky k vánocům.Má také někdo tuto zkušenost?Hafoj Vlčice:_( 8-}
Ahoj, není zač :) Stačí mi napsat. vlcice (27.12.2011 07:18:56) napsal: Podávám info o mém problému.Ujala se toho Katy a vše je v pořádku.Body nám byly připsané-díky jí ahoj Vlčice a je:-D :-D :-D jí smečka
Já jsem posílala 300,-Kč 12.12.2011 z účtu na účet. Ještě dnes 28.12. nemám body připsané. Posílala jsem už dotazy, urgence a nic. Až po dalším emailu, když jsem napsala, že vše zveřejním a případně podám TO, tak se ozvala admina, že podá dotaz do účtárny. To bylo 22.12. a od té doby zase nic. Co si myslet ?:-( :_( :(
Podávám info o mém problému.Ujala se toho Katy a vše je v pořádku.Body nám byly připsané-díky jí ahoj Vlčice a je:-D :-D :-D jí smečka
Při nabízení koupit bonusové body je napsáno,že se může hradit složenkou A ,kterou jsem musela taky platit:-( ,tak asi se nic nebude dít.Příště si dám pozor a nebudu nic objednávat vlčice
Lůca (23.12.2011 12:19:16) napsal: Myslím že už se tu něco podobného řešilo a že se složenkou platit nedá... jsou tam jen možnosti: kartou, SMS platbou a bankovním převodem;-) To tady admini psali,že složenkou se platit nedá-ale jak to že ne?vždyť složenkou se peníze na účet běžně posílají,akorát to trvá dýl a je to jiný typ složenky.
vlcice (23.12.2011 11:04:39) napsal: Mám dotaz a nikde se nemohu ničeho dopátrat!Zakoupila jsem si bonusové body a zaplatila 120kč dle pokynů složenkou A hned druhý den 13.12.a do dnešního dne nebyly připsané!!!Telefonem jsem se dozvěděla,že se stěhovalo,e-mailem,že je dotazů moc a už přestávám věřit,že budem moc poslat hafikům-kamarádům dárečky k vánocům.Má také někdo tuto zkušenost?Hafoj Vlčice:_( 8-} Myslím že už se tu něco podobného řešilo a že se složenkou platit nedá... jsou tam jen možnosti: kartou, SMS platbou a bankovním převodem;-)
Mám dotaz a nikde se nemohu ničeho dopátrat!Zakoupila jsem si bonusové body a zaplatila 120kč dle pokynů složenkou A hned druhý den 13.12.a do dnešního dne nebyly připsané!!!Telefonem jsem se dozvěděla,že se stěhovalo,e-mailem,že je dotazů moc a už přestávám věřit,že budem moc poslat hafikům-kamarádům dárečky k vánocům.Má také někdo tuto zkušenost?Hafoj Vlčice:_( 8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?