Diskuze Založení hafíků

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, admini, prosím jen tak pro zajímavost se chci zeptat: od kterého roku jsou Hafíci založeni? A který byl prvni uživatel? Díky za odpověď:-)
První uživatelé byli asi sami adminé -ne?
Terka (29.12.2010 21:14:49) napsal: Ahoj, admini, prosím jen tak pro zajímavost se chci zeptat: od kterého roku jsou Hafíci založeni? A který byl prvni uživatel? Díky za odpověď:-) Čteš mi myšlenky taky jsem se už chtěla zeptat;-) A taky by mě zajímalo jak to tu vypadalo,jaký byl vzhled a jaké proměny hafíků se za tu dobu udělali:D
Terka (29.12.2010 21:14:49) napsal: Ahoj, admini, prosím jen tak pro zajímavost se chci zeptat: od kterého roku jsou Hafíci založeni? A který byl prvni uživatel? Díky za odpověď:-) To mne taky zajímá i jak vypadala první verze:-)
Jejda, po pravdě už přesně nevím, co tu bylo hned na začátku. Ale základ byl určitě stejný, postupně došlo a dochází k úpravám a rozšiřování. Simca a ušák (30.12.2010 12:30:11) napsal: Čteš mi myšlenky taky jsem se už chtěla zeptat;-) A taky by mě zajímalo jak to tu vypadalo,jaký byl vzhled a jaké proměny hafíků se za tu dobu udělali:D
Ahoj, portál Hafici.cz byl spuštěn v únoru 2008. A jako první uživatelé jsme byli určitě my, co jsme na nich pracovali. Terka (29.12.2010 21:14:49) napsal: Ahoj, admini, prosím jen tak pro zajímavost se chci zeptat: od kterého roku jsou Hafíci založeni? A který byl prvni uživatel? Díky za odpověď:-)
Jerry (04.01.2011 12:32:20) napsal: Jejda, po pravdě už přesně nevím, co tu bylo hned na začátku. Ale základ byl určitě stejný, postupně došlo a dochází k úpravám a rozšiřování. tak to je dobrý, a jak vás napaadlo založit hafíky? a co bylo první? Hafíci, miciny nebo koníci?? :D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?