Diskuze Zanedbaná kobylka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Minulé léto se nadaleko nás nastěhovala rodina,se dvěma dětmi a dvema kobylkama.Já jako milovník koní jsem u nich byla každou chvilku...sotva jsem prošla okolo jejich výběhu,hned mě radostně vítali a běželi za mnou...je to už déle,co prodali tu maldší kobylku,protože na ní neměli čas a peníze.Ještě v létě to bylo jakštakš v pořádku,majitelé ji chodili krmit,jenže ji nosili plný pytle zpařených jablek,takže riskovali koliku.Teď v zimě se na tu kobylku nemužu pomalu ani podívat...:_( celé dny jen stojí,ani se nehne,kouká do země,celá vyhublá a prokřehlá...v těch nejhorších mrazech jí od břicha vysí rampouchy a je celá zasněžená.k jídlu nedostává naprosto nic...jen na žačátku zimy jí tam majitelé nastřádali balíky sena,které ale mazitím zchnily.Nemá ani místečko,kam by se mohla schovat,celý výběh má rozbahněný,plný trusu....,....,.... je mi jí vážně líto,plno lidí už si stěžovcalo na úřadech ale zatím to nebylo nic platné...dříve to byla taková krásná,čilá,veselá,...,.. .kobylka...a co z ní je teď...??!! Prý byla už od malička týraná...ale asi ani teď se jí neulevilo,doufám že alespoň stáří bude mít klidné...kdybych mohla udělat cokoli,co by jí pomohlo udělala bych to...ale její majitelé jí nehodlají prodat a nedbají na stížnosti...nic nedělají proto aby se kobylka cítila lépe...často k ní chodím a krmím jí...ale její majitelé to nesnáší,...jednou jsem jí donesla v létě kýbl vody a kýbl s tvrdým chlebem a mrkvý...ale oni mě vyhnali a vynadali mi,že se o ni sami dobře postarají...:_( :_( :-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?