Diskuze Zanedbávaný kůň

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

terrrezka (01.01.2010 00:56:18) napsal: myslím, že takové věci se moc anonimě řešit nedají, buď v sobě sebereš tu odvahu a půjdeš do toho a nebo to asi budeš muset nechat být. Ten veterinář je dobrý nápad, ale tam také nezůstaneš v anonimitě. Ale určitě je dobré na to upozornit, nebát se a nenechat zvířata trpět Jde o to, že je to na malý vesnici a majitel koní má postiženýho syna.. A já bych nerada, aby nám třeba zapálili barák..
Monique (27.12.2009 18:13:59) napsal: Na policii bych se právě nerada obracela, ráda bych to nahlásila anonymně. Bydlíme společně v malé vesnici, nerada bych z toho měla problémy. Ani vlastně nevím, jestli je toto důvod k nahlášení. Ale jen tak to nechat nechci. myslím, že takové věci se moc anonimě řešit nedají, buď v sobě sebereš tu odvahu a půjdeš do toho a nebo to asi budeš muset nechat být. Ten veterinář je dobrý nápad, ale tam také nezůstaneš v anonimitě. Ale určitě je dobré na to upozornit, nebát se a nenechat zvířata trpět
Ahoj,já bych asi dala úplně první impuls veterináři,který se zabývá koňmi v dané lokalitě.Ten by určitě posoudil,zda jde o týrání či zanedbání,a určitě by to předal příslušným úřadům...Bylo by dobré pomoci všem koním v nouzi!!!!!!
terrrezka (27.12.2009 17:57:47) napsal: Ahoj, zkus třeba městskou policii a nebo nějakou místní ligu na ochranu zvířat, ty by ti měli pomoci ;-) Na policii bych se právě nerada obracela, ráda bych to nahlásila anonymně. Bydlíme společně v malé vesnici, nerada bych z toho měla problémy. Ani vlastně nevím, jestli je toto důvod k nahlášení. Ale jen tak to nechat nechci.
Monique (27.12.2009 14:46:16) napsal: Zdravím, chci se zeptat, jak bych měla řešit, když vím o stádečku koní, o něž se jejich majitel nestará - nečistí je. Málokdo mají vykydáno, mají kraváky, slepenou srst, neupravovaná kopyta, dredy v hřívě. Nevím, kam se obrátit, aby se jejich situace zlepšila. Poradí někdo? Monika Ahoj, zkus třeba městskou policii a nebo nějakou místní ligu na ochranu zvířat, ty by ti měli pomoci ;-)
Zdravím, chci se zeptat, jak bych měla řešit, když vím o stádečku koní, o něž se jejich majitel nestará - nečistí je. Málokdo mají vykydáno, mají kraváky, slepenou srst, neupravovaná kopyta, dredy v hřívě. Nevím, kam se obrátit, aby se jejich situace zlepšila. Poradí někdo? Monika
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?