Diskuze Zánět dýchacích cest u kočky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

(15.07.2011 17:56:58) napsal: Mám starší kočičku, která posední dobou několikrát za den sípe a nemůže dýchat, jako by měla zahleněné dýchací cesty. Po nějaké chvíli se jí to zlepší a zase dýchá normálně. Připadá mi jako by byla nachlazená. Nemáte někdo nějakou babskou radu kromě toho jít k veterináři? Děkuji :-( Nechápu vás. Proč asi veterináři existují? Mohli by se zrušit a stačila by diskuze, kde by lidi typovali, co by asi tak mohlo zvířátku být, a zkoušely by se různé rady. Sice by asi moc nemocných zvířátek nepřežilo, ale ušetřilo by se za veterináře. Máte opravdu skvělý přístup ke své kočičce. Dana
(15.07.2011 17:56:58) napsal: Mám starší kočičku, která posední dobou několikrát za den sípe a nemůže dýchat, jako by měla zahleněné dýchací cesty. Po nějaké chvíli se jí to zlepší a zase dýchá normálně. Připadá mi jako by byla nachlazená. Nemáte někdo nějakou babskou radu kromě toho jít k veterináři? Děkuji Rozhodně veterinář,zvlášť,když je číča starší.Mám mladého kocoura a jako půlroční málem odešel na zápal plic či průdušek.I vet. říkal po čtyřměsíční léčbě,že jsme měli štěstí.:(
(15.07.2011 17:56:58) napsal: Mám starší kočičku, která posední dobou několikrát za den sípe a nemůže dýchat, jako by měla zahleněné dýchací cesty. Po nějaké chvíli se jí to zlepší a zase dýchá normálně. Připadá mi jako by byla nachlazená. Nemáte někdo nějakou babskou radu kromě toho jít k veterináři? Děkuji Rozhodně veterinář,zvlášť když je číča starší.Mám mladého kocourka a málem odešel jako půlroční na zápal plic(neléčená rýma v době,když byl tulákem).Po čtvrtroční zdlouhavé léčbě i vet říkal,že jsme měli štěstí.Krom toho kočky mívají i např.astma a srdeční vady,což oboje působí dušnost.:(
No, ten dotaz sem byl vložen téměř před rokem.... takže to už asi nějak dopadlo.... dobře nebo špatně? kdo ví, ale na sebelepší rady je už trochu pozdě...
Claudia (21.05.2012 21:58:57) napsal: No, ten dotaz sem byl vložen téměř před rokem.... takže to už asi nějak dopadlo.... dobře nebo špatně? kdo ví, ale na sebelepší rady je už trochu pozdě... Já teda osobně doufám, že to dopadlo dobře.
(15.07.2011 17:56:58) napsal: Mám starší kočičku, která posední dobou několikrát za den sípe a nemůže dýchat, jako by měla zahleněné dýchací cesty. Po nějaké chvíli se jí to zlepší a zase dýchá normálně. Připadá mi jako by byla nachlazená. Nemáte někdo nějakou babskou radu kromě toho jít k veterináři? Děkuji Opravdi si myslíte, že toto vyřešíte v diskuzi ?? Připojuji se k ostatním - zajděte s kočičkou k veterináři a nějaké jiné metody nezkoušejte. Pokud vám na vaší kočičce záleží, proč ji k tomu veterináři nevezmete ?? :_( Je mi vaší kočičky líto :_( :_(
(15.07.2011 17:56:58) napsal: Mám starší kočičku, která posední dobou několikrát za den sípe a nemůže dýchat, jako by měla zahleněné dýchací cesty. Po nějaké chvíli se jí to zlepší a zase dýchá normálně. Připadá mi jako by byla nachlazená. Nemáte někdo nějakou babskou radu kromě toho jít k veterináři? Děkuji Rozhodně veterinář,zvlášť,když je číča starší.Mám mladého kocoura a jako půlroční málem odešel na zápal plic či průdušek.I vet. říkal po čtyřměsíční léčbě,že jsme měli štěstí.Krom toho...kočky mívají i astma,stejně tak srdeční vady...obojí působí dušnost. Rozhodně veterinář,zvlášť,když je číča starší.Mám mladého kocoura a jako půlroční málem odešel na zápal plic či průdušek.I vet. říkal po čtyřměsíční léčbě,že jsme měli štěstí.Krom toho...kočky mívají i astma,stejně tak srdeční vady...obojí působí dušnost.:(
Rozhodně veterinář,zvlášť,když je číča starší.Mám mladého kocoura a jako půlroční málem odešel na zápal plic či průdušek.I vet. říkal po čtyřměsíční léčbě,že jsme měli štěstí.Krom toho...kočky mívají i astma,stejně tak srdeční vady...obojí působí dušnost.:(
Dušan (16.07.2011 20:43:45) napsal: Přesně tak, jak píše David. Na jakési lidové léčitelství bych u zvířat (navíc v Evropě) vůbec nespoléhal, u koček rozhodně ne! Hledat někoho takového a solidního je jako rčení o jehle v kupce sena. Pokud chcete kočičce seriózně pomoci, nechte stanovit diagnózu odborníkem - veterinářem. Pak se rozhodněte co a jak dál. Nejsem nijak zaujatý proti tzv. alternativní medicíně, ale berte v úvahu, že co je vyzkoušeno u lidí, zdaleka neplatí u zvířat. Například složení, kombinace a účinek látek v nemálo docela běžných bylinách je doposud předmětem výzkumu.
Přesně tak, jak píše David. Na jakési lidové léčitelství bych u zvířat (navíc v Evropě) vůbec nespoléhal, u koček rozhodně ne! Hledat někoho takového a solidního je jako rčení o jehle v kupce sena. Pokud chcete kočičce seriózně pomoci, nechte stanovit diagnózu odborníkem - veterinářem. Pak se rozhodněte co a jak dál. Nejsem nijak zaujatý proti tzv. alternativní medicíně, ale berte v úvahu, že co je vyzkoušeno u lidí, zdaleka neplatí u zvířat. Například složení, kombinace a účinek látek v nemálo docela běžných bylinách je doposud předmětem výzkumu.
(15.07.2011 17:56:58) napsal: Mám starší kočičku, která posední dobou několikrát za den sípe a nemůže dýchat, jako by měla zahleněné dýchací cesty. Po nějaké chvíli se jí to zlepší a zase dýchá normálně. Připadá mi jako by byla nachlazená. Nemáte někdo nějakou babskou radu kromě toho jít k veterináři? Děkuji Vy tu svoji kočičku musíte mít opravdu rád/a a budete jistě velkým milovníkem zvířat. Vy si myslíte, že sípání kočky vyřešíte v diskuzi? Místo aby jste šla/šel k odborníkovi, tak na ni budete způsobem pokus/omyl zkoušet nějaké "babské" výmmysly? Že se nestydíte. Vlastně zřejmě stydíte, proto jste radši zrušil/a svůj profil, aby jste zůstal/a v naprosté anonymitě.
(15.07.2011 17:56:58) napsal: Mám starší kočičku, která posední dobou několikrát za den sípe a nemůže dýchat, jako by měla zahleněné dýchací cesty. Po nějaké chvíli se jí to zlepší a zase dýchá normálně. Připadá mi jako by byla nachlazená. Nemáte někdo nějakou babskou radu kromě toho jít k veterináři? Děkuji Vy tu svoji kočičku musíte mít opravdu rád a budete jistě velkým milovníkem zvířat. Vy si myslíte, že sípání kočky vyřešíte v diskuzi? Místo aby jste šla/šel k odborníkovi, tak budete na ni způsobem pokus/omyl zkoušet nějaké "babské pokusy"? Že se nestydíte. Vlastně zřejmě stydíte, proto jste radši zrušil/a svůj profil, aby jste zůstal/a v naprosté anonymitě.
(15.07.2011 17:56:58) napsal: Mám starší kočičku, která posední dobou několikrát za den sípe a nemůže dýchat, jako by měla zahleněné dýchací cesty. Po nějaké chvíli se jí to zlepší a zase dýchá normálně. Připadá mi jako by byla nachlazená. Nemáte někdo nějakou babskou radu kromě toho jít k veterináři? Děkuji Vy tu svoji kočičku musíte mít opravdu rád a budete jistě velkým milovníkem zvířat.
Mám starší kočičku, která posední dobou několikrát za den sípe a nemůže dýchat, jako by měla zahleněné dýchací cesty. Po nějaké chvíli se jí to zlepší a zase dýchá normálně. Připadá mi jako by byla nachlazená. Nemáte někdo nějakou babskou radu kromě toho jít k veterináři? Děkuji
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?