Diskuze Zánět spojivek

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den,mojí kočce teče něco z oka a má ho hodně červené vytírám jí ho heřmánkem a kapu kapky Alcon CILOXAN které jsem dostala na předpis asi před měsícem když jsem měla problém s mojí druhou kočičkou,tak jsem se chtěla zeptat jestli by to mohl být zánět spojivek nebo by se (jelikož je většinu času venku) mohla třeba poprat.A jelikož nejsem plnoletá nemůžu celkem nic dělat,je nutné jít k veterináři?Děkuji za odpověď.
Taky jsme měli tento problém u koťátek. Veterinář nám napsal recept na opthalmo-framykoin oční mastičku. Okamžitě se to zlepšilo. Mohu jen doporučit, ale je to na předpis. Dana
Milá Adél a Mício, naše kočička to měla asi dvakrát. Pan veterinář nám poradil opthalmo-septonex oční mast, stojí kolem 30 Kč v lékárně. Aplikace je horší, protože se očíčko musí hodně rozevřít, ale zabírá. Pokud by to nepomohlo, tak určitě přece jen zajděte k vet. (Z vlastní zkušenosti doporučuji dát pryč z dosahu kytky s dlouhými šp****ými listy - může to být jedna z příčin) Brzké uzdravení;-D P+L
Adéla a Mício (31.03.2011 17:45:43) napsal: Dobrý den, máme kocourka, teče mu hnis z očíčka a jámyslím, že má zánět spojivek. Nevíte někdo, jak se to dá doma vyléčit bez veterinářů??:-( Naše kočka měla zánět spojivek na obou očích, tak nám veterinár doporučil následující. Zkuste vymívat oko oční vodou (acidi borici aqua opthalmica cT 50g) a 2 x denně mazat mastí Opthalmo-Azulen. Obojí se dá volně koupit v lékarně. Pokud by to tak do týdne nepřešlo, doporučuji toho veterináře.
Dobrý den, máme kocourka, teče mu hnis z očíčka a jámyslím, že má zánět spojivek. Nevíte někdo, jak se to dá doma vyléčit bez veterinářů??:-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?