Diskuze Zánět v drápkách

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Rendik (11.08.2011 20:08:09) napsal: Zdravím, moje kočička má neustále záněť v 1. drápku (palec) na přední nožce. Dostali jsme mastičku u lékaře, vyčistíme - vyléčíme, ale za chvilku se to zase vrátí. Kolem drápku ji to celé oteče a začne hnisat. A tak zase musíme k lékaři, vyčistit a doma několik dnů dávat mastičku. Takhle je to pořád dokola. Co děláme špatně, že se ji to stále vrací? Ven kočička vůbec nechodí a já netuším, jestli to může mít z něčeho doma...děkuji za radu. Pokud máte možnost, poraďte se s jiným veterinářem. Zřejmě ta mastička nezabírá.
Rendik (11.08.2011 20:08:09) napsal: Zdravím, moje kočička má neustále záněť v 1. drápku (palec) na přední nožce. Dostali jsme mastičku u lékaře, vyčistíme - vyléčíme, ale za chvilku se to zase vrátí. Kolem drápku ji to celé oteče a začne hnisat. A tak zase musíme k lékaři, vyčistit a doma několik dnů dávat mastičku. Takhle je to pořád dokola. Co děláme špatně, že se ji to stále vrací? Ven kočička vůbec nechodí a já netuším, jestli to může mít z něčeho doma...děkuji za radu. Pokud máte možnost, poraďte se z jiným veterinářem. Zřejmě ta mastička nezabírá.
Zdravím, moje kočička má neustále záněť v 1. drápku (palec) na přední nožce. Dostali jsme mastičku u lékaře, vyčistíme - vyléčíme, ale za chvilku se to zase vrátí. Kolem drápku ji to celé oteče a začne hnisat. A tak zase musíme k lékaři, vyčistit a doma několik dnů dávat mastičku. Takhle je to pořád dokola. Co děláme špatně, že se ji to stále vrací? Ven kočička vůbec nechodí a já netuším, jestli to může mít z něčeho doma...děkuji za radu.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?